Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ja po kilku sezonach na Pagu w tym jednym z przyczepą, szukam czegoś nowego. Wybór padł na Zaton. Chciałem coś zarezerwować (takie mam skrzywienie), ale brak możliwości. Dziwne ?? Czy faktycznie jest tam tyle osób ?? Czy trudno znaleźć parcelę do postawienia przyczepy ?? Dziękuję z góry za odpowiedź tym, którzy mają doświadczenia z tym campingiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Place kampingowe odchodza pomalu od rezerwowanych miejsc. Ja widze co sie dzieje we Wloszech, ale z tego co czytam to w Chorwacji jest podobnie.... tz przed paroma laty na kempingu ktory ma 1000 miejsc, 500 miejsc trzymali na rezerwacje, reszta byla kto przyjedze to bedzie. Teraz z tych 500 miejsc zrobili 200-scie, wydaje mi sie ze rezerwacje przysparzaja im wiecej roboty i klopotow - przyjedzie- nie przyjedze... stoi czeka, a mozna komus dac, nie dac itp.

Na Marinie w zeszlym roku bylo sporo takich miejsc do rezerwacji, a w tym juz jest tylko 1/3... reszty rezerwowac nie mozna.

 

ps aha, jak pojedziecie w drugiej polowie sierpnia to bedzie luzniej, bo czesc panstw ma juz koniec ferii letnich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Place kampingowe odchodza pomalu od rezerwowanych miejsc. Ja widze co sie dzieje we Wloszech, ale z tego co czytam to w Chorwacji jest podobnie.... tz przed paroma laty na kempingu ktory ma 1000 miejsc, 500 miejsc trzymali na rezerwacje, reszta byla kto przyjedze to bedzie. Teraz z tych 500 miejsc zrobili 200-scie, wydaje mi sie ze rezerwacje przysparzaja im wiecej roboty i klopotow - przyjedzie- nie przyjedze... stoi czeka, a mozna komus dac, nie dac itp.

Na Marinie w zeszlym roku bylo sporo takich miejsc do rezerwacji, a w tym juz jest tylko 1/3... reszty rezerwowac nie mozna.

 

ps aha, jak pojedziecie w drugiej polowie sierpnia to bedzie luzniej, bo czesc panstw ma juz koniec ferii letnich.

 

Dzięki za odpowiedź. Wiesz też mi się tak wydaje, że nie może być takiej tragedii z miejscami, tylko po prostu nie chcą dawać ich do rezerwacji. W tamtym roku myśmy zaczęli pod koniec sierpnia i ludzi na Pagu na campingu było już o tak sobie, dużo na weekendy Chorwatów i Słoweńców. Szkoda, że do tych Włoch nie jedziecie tak koło 20 sierpnia. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byliśmy w czerwcu to rzeczywiście część miejsc mieli porezerwowane, ale wtedy było jeszcze w miarę pusto. Zaton to duży kemping. Myślę, że gdzieś się zawsze wbijesz. Może nie będzie to miejsce z Twoich marzeń, ale cały kemping jest fajnie pomyślany, więc raczej będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś koniec sierpnia, początek września wybiera się do Chorwacji ?? Noemi wspominała o ewentualnej grupie karawaningowej ?? Uważam to za bardzo dobry pomysł i godny rozwinięcia :piwko: .

 

Co do Zatonu to rzeczywiście fajne miejsce, szczególnie z dziećmi bo brzeg jest piaszczysty.

Byłem tam 4 razy w apartamentach i w 2007 kamperkiem.

W zeszłym roku dokonałem rezerwacji , zapłaciłem 20 euro i drugie tyle za przelew a przy wyjeżdzie okazało się iż ta opłata nie wlicza się w koszt pobytu!!!! Dobrze iż zrezygnowali z tej usługi bo miesca tam nie brakuje a czym dalej od morza tym lepszy standard ? Warto przed zameldowaniem obejść cały kemping bo możde okazać się iż nie warto płacić więcej za miejsce bliższo o 50 m od morza kosztem standardu wc i wielkością parceli. Warto pomyśleć o grylu gazowym bo tradycyjnych nie można używać ( są za to gryle gotowe w okolicach toalet ale to nie każdemu musi się podobać) .

Pojechałbym tam i w tym roku ale poprzednio trafiliśmy tam na plagę karaluchów na co w recepcji po okazaniu organoleptycznym kilku okazów odparto iż to ,,normal,, !!!!!!!!

Ciekaw jestem czy coś z tym zrobiono.

 

Jeśli decyzja jeszcze nie zapadła to polecam miejsca w których byłem w tym roku w okolicach Zadaru tzn. Szybenik-kompleks Solaris oraz na Pagu-Simuni. Standard kempingów podobny a ceny niższe- warto przemyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś koniec sierpnia, początek września wybiera się do Chorwacji ?? Noemi wspominała o ewentualnej grupie karawaningowej ?? Uważam to za bardzo dobry pomysł i godny rozwinięcia :piwko: .

 

Co do Zatonu to rzeczywiście fajne miejsce, szczególnie z dziećmi bo brzeg jest piaszczysty.

Byłem tam 4 razy w apartamentach i w 2007 kamperkiem.

W zeszłym roku dokonałem rezerwacji , zapłaciłem 20 euro i drugie tyle za przelew a przy wyjeżdzie okazało się iż ta opłata nie wlicza się w koszt pobytu!!!! Dobrze iż zrezygnowali z tej usługi bo miesca tam nie brakuje a czym dalej od morza tym lepszy standard ? Warto przed zameldowaniem obejść cały kemping bo możde okazać się iż nie warto płacić więcej za miejsce bliższo o 50 m od morza kosztem standardu wc i wielkością parceli. Warto pomyśleć o grylu gazowym bo tradycyjnych nie można używać ( są za to gryle gotowe w okolicach toalet ale to nie każdemu musi się podobać) .

Pojechałbym tam i w tym roku ale poprzednio trafiliśmy tam na plagę karaluchów na co w recepcji po okazaniu organoleptycznym kilku okazów odparto iż to ,,normal,, !!!!!!!!

Ciekaw jestem czy coś z tym zrobiono.

 

Jeśli decyzja jeszcze nie zapadła to polecam miejsca w których byłem w tym roku w okolicach Zadaru tzn. Szybenik-kompleks Solaris oraz na Pagu-Simuni. Standard kempingów podobny a ceny niższe- warto przemyśleć.

 

Powiedz jako oceniasz Simuni z punktu widzenia manewrów z dużą przyczepą. Ja byłem w tamtym roku na Pagu i tak delikatnie oglądałem ten Camping, ale odebrałem go jako fajny z tym, że trudny do manewrów.

Jeżeli mógłbyś powiedzieć jeszcze na temat Solarisu. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś koniec sierpnia, początek września wybiera się do Chorwacji ?? Noemi wspominała o ewentualnej grupie karawaningowej ?? Uważam to za bardzo dobry pomysł i godny rozwinięcia :piwko: .

Jak wszystko dobrze pojdzie to wyjazd ze Szczecina 17 lub 18 sierpien - kierunek - polnoc ze wzgledu na malolaty na pokladzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Istria - a miejscowosc ? Slyszalem sporo dobrego o kampingach w okolicy Rovinji :ok: wiec chyba nie ma co szukac nic nowego tylko pojechac tam gdzie juz ktos byl ,sprawdzil i jest zadowolony. Tak przy okazji moja mlodsza corka jest w mniej wiecej w tym samym wieku .

Planuje wyjazd 17 wieczorem ale byc moze bede zmuszony wyjechac o dzien pozniej . :]

Pozdrowionka :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże a ja sobie to wszystko czytam i nie mogę się doczekać kolejnego urlopu. Pierwszy raz byłam w tym roku na wakacjach z przyczepką i stąd nie chciałam się pchać za granicę :niewiem: właściwie to nawet nie ja tylko mój mąż :piwko: a teraz muszę czekać 365 dni :] życie jest okropne jak się już nie ma wolnego :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Aniu - chciec to znaczy moc lub inna wersja : dla chcacego nic trudnego. :hop1:

Moja zona bierze czasem dwa , trzy dyzury pod rzad aby potem troche pobyczyc na lonie natury :piwko:

Glowa do gory i kombinuj :] - nie musisz czekac do nastepnego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub mozna inaczej jak ja to robie dogaduje sie z właścicielem kempingu i zostawiam przeczepe na polu i dojezdzam solo - autem na weekendy , szukam niedrogich kempingów w odleglości do 100 km od domku , ale za tydzięn juz zmykam na dłuższy pobyt :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.