Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Koło zapasowe pod podłogą przyczepy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#46 jacekzoo

jacekzoo

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1878 postów
  • Telefon:Zawsze przy sobie :)
  • SkądJelcz Laskowice
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Hobby 495 UFe Excellent Easy 02' 1300DMC
  • Holownik:C4 Grand Picasso 2.0HDI 150KM, ''16r., DMC 2250 na haku 1700

Napisano 21 grudzień 2016 - 23:25

Mam to w sharanie, ale podłogi dziurawić nie będę. Coś do ramy musze dosztukować
Kupię używane felgi alu, jakiś prosty wzór, na zimówki do mojej cytrynki rozmiar 7,0J17 5x108 ET 50. Kontakt pw

#47 chris_66

chris_66

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • 2027 postów
  • Skądwarszawa
  • Model:knaus
  • Holownik:807

Napisano 21 grudzień 2016 - 23:34

Mam to w sharanie, ale podłogi dziurawić nie będę. Coś do ramy musze dosztukować

faktycznie, nie dopatrzyłem się czym jeździsz

jak tak to kątówka w łapkę i do roboty - zrób stalowe, bo spawacza znajdziesz łatwiej i duuuuużo taniej i ewentualne przeróbki czy naprawy łatwiej zrobisz w świecie (w sensie, że spawacza znajdziesz w każdej wsi, a do alu to fachowca trzeba)

Yossarian ani razu nie przyszedł pomóc przy budowie, za to później, gdy klub już ukończono, przychodził bardzo często......................................... i Yossariana przepełniało uczucie niekłamanej dumy, ilekroć spojrzał na nią i pomyślał, że nawet nie kiwnął palcem przy jej wznoszeniu.

#48 jacekzoo

jacekzoo

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • 1878 postów
  • Telefon:Zawsze przy sobie :)
  • SkądJelcz Laskowice
  • Model:Hobby 495 UFe Excellent Easy 02' 1300DMC
  • Holownik:C4 Grand Picasso 2.0HDI 150KM, ''16r., DMC 2250 na haku 1700

Napisano 21 grudzień 2016 - 23:40

A gdyby zrobić w ten sposób, nie wiem czy dobrze wytłumacze. Elementy kosza będą pod kątem prostym, i żeby wcisnąć w rurke kołka rozporowego i tą prostopadłą rurke przewiercic i na przestrzał skręcić to śrubą? Mam w głowie rurki od karniszy bo są z nierdzewki i są z dosyć grubej blachy, i kołki też nierdzewke...

Użytkownik jacekzoo edytował ten post 21 grudzień 2016 - 23:40

Kupię używane felgi alu, jakiś prosty wzór, na zimówki do mojej cytrynki rozmiar 7,0J17 5x108 ET 50. Kontakt pw

#49 MARIOczy

MARIOczy

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 550 postów
  • Model:Holenderski
  • Holownik:Niemiecki

Napisano 22 grudzień 2016 - 00:00

Ja osobiście bym się bał takich połączeń u siebie. Mi by się nic nie stało gdyby takie połączenie zawiodło. Bałbym się odpowiedzialności co by było gdyby...

Nawet mam fobie do zamocowanych paneli na dachu i często zaglądam jak się trzymają, mimo, że kleiłem je zalecaną chemią. Ale nie jestem przeszkoloną osobą do używania tego rodzaju klejów i na co dzień nie zajmuje się tego typu połączeniami. Ot taki cykor ze mnie pod tym względem  :]

Pozdrawiam

Mariusz

#50 chris_66

chris_66

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • 2027 postów
  • Skądwarszawa
  • Model:knaus
  • Holownik:807

Napisano 22 grudzień 2016 - 00:05

A gdyby zrobić w ten sposób, nie wiem czy dobrze wytłumacze. Elementy kosza będą pod kątem prostym, i żeby wcisnąć w rurke kołka rozporowego i tą prostopadłą rurke przewiercic i na przestrzał skręcić to śrubą? Mam w głowie rurki od karniszy bo są z nierdzewki i są z dosyć grubej blachy, i kołki też nierdzewke...

tłumaczenie OK, ale jakoś nie przemawia takie coś do mnie 

jeśli skręcanie to raczej spłaszczone końcówki rurek skręcone ze sobą 

Yossarian ani razu nie przyszedł pomóc przy budowie, za to później, gdy klub już ukończono, przychodził bardzo często......................................... i Yossariana przepełniało uczucie niekłamanej dumy, ilekroć spojrzał na nią i pomyślał, że nawet nie kiwnął palcem przy jej wznoszeniu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych