Skocz do zawartości
Commander

Koło zapasowe pod podłogą przyczepy

Rekomendowane odpowiedzi

jacekzoo

Mam to w sharanie, ale podłogi dziurawić nie będę. Coś do ramy musze dosztukować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chris_66

Mam to w sharanie, ale podłogi dziurawić nie będę. Coś do ramy musze dosztukować

faktycznie, nie dopatrzyłem się czym jeździsz

jak tak to kątówka w łapkę i do roboty - zrób stalowe, bo spawacza znajdziesz łatwiej i duuuuużo taniej i ewentualne przeróbki czy naprawy łatwiej zrobisz w świecie (w sensie, że spawacza znajdziesz w każdej wsi, a do alu to fachowca trzeba)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

A gdyby zrobić w ten sposób, nie wiem czy dobrze wytłumacze. Elementy kosza będą pod kątem prostym, i żeby wcisnąć w rurke kołka rozporowego i tą prostopadłą rurke przewiercic i na przestrzał skręcić to śrubą? Mam w głowie rurki od karniszy bo są z nierdzewki i są z dosyć grubej blachy, i kołki też nierdzewke...

Edytowane przez jacekzoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MARIOczy

Ja osobiście bym się bał takich połączeń u siebie. Mi by się nic nie stało gdyby takie połączenie zawiodło. Bałbym się odpowiedzialności co by było gdyby...

Nawet mam fobie do zamocowanych paneli na dachu i często zaglądam jak się trzymają, mimo, że kleiłem je zalecaną chemią. Ale nie jestem przeszkoloną osobą do używania tego rodzaju klejów i na co dzień nie zajmuje się tego typu połączeniami. Ot taki cykor ze mnie pod tym względem  :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chris_66

A gdyby zrobić w ten sposób, nie wiem czy dobrze wytłumacze. Elementy kosza będą pod kątem prostym, i żeby wcisnąć w rurke kołka rozporowego i tą prostopadłą rurke przewiercic i na przestrzał skręcić to śrubą? Mam w głowie rurki od karniszy bo są z nierdzewki i są z dosyć grubej blachy, i kołki też nierdzewke...

tłumaczenie OK, ale jakoś nie przemawia takie coś do mnie 

jeśli skręcanie to raczej spłaszczone końcówki rurek skręcone ze sobą 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi