Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Tomuś tak gdzie jedziemy na "wspaniałą okazję" jest dostępny prąd .... to po cholerę Ci lampka na baterie ???

 

... bo w planach mam jeszcze skoczyć w dzicz na relaks :-) ...

... z resztą - muszę coś kombinować - co by mi głupoty do głowy nie przychodziły hehehe

... w zeszłym tyg. nawet moja małżonka stwierdziła, że mógłbym gdzieś wyruszyć, bo ją nerwy biorą jak weekend w domu jestem (bardziej mnie kocha na odległość hehehe) ... w sumie to już tak podgoniłem "zaległe rzeczy okołodomowe", że mogę powoli coś myśleć ...

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć Koleżanki i Koledzy:D

Zważywszy, że już niedługo całkiem nastąpi mój wytęskniony dzień- mianowicie topienie tej wrednej zołzy pt." Marzanna "TO:

- co roku jeździmy na Dziewoklicz dokonać tego czynu- w najbliższy weekend- czyli sobotę lub niedzielę w pobliżu 21 marca- w tym roku wypadnie to pi razy oko 17 lub 18 marca.

- Marzannę wykonujemy w wersji eko- czyli same naturalne składniki + bibuła- coby to co się nie spali ,nie zaśmieciło natury.

- zazwyczaj wpadamy - jaramy- i spadamy- w samochodzie na dzieciarnię czekają podrzucone słodycze od Pani Wiosny w podzięce.

Jeżeli ktoś z Was miałby ochotę dołączyć to serdecznie zapraszamy- możemy sie jakoś konkretniej umówić- jest tam również miejscówka, gdzie można byłoby usmażyć kiełbkę i spożyć:D

 Hmmm W zależności chyba od pogody, bo w ciągu kilku lat tylko raz trafiliśmy na super pogodę - zazwyczaj nam gile pod nosem zamarzają:D

 Ewentualnie rozwinąć jakoś program.

 Co Wy na to?

Pozdrófki Żania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

.... w związku z tym, iż okoliczności przyrody sprawiły, że mieliśmy "prywatną" okazję się spotkać, poniżej zamieszczę kilka fotek z weekendowego wypadu ....

.... przygotowanie miejsca - do kibicowania :-) ....

 

20180217_142535.jpg

.... niestety podczas skoków Kamila złapał nas deszcz, ale kibicowanie trwało !!!! ....

Moim skromnym zdaniem, dzięki naszemu kibicowaniu - skok Kamila był tak bardzo udany :-) hehehe

20180217_145353.jpg

20180217_145324.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zanka !!! .... myślałem, że "niszczenie" Marzanny odpuściliście .... bo cicho w temacie było !!!!

..... Marzanna poszła z dymem ..... no i pogoda się ładna zrobiła - wczoraj mieliśmy w końcu prawdziwą wiosnę :-) ....

.....  trzeba zatem - powoli sezon otworzyć :-) ....

.... foto z niedzielnego spaceru ....

TOM

 

20180325_151612_resized.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz!!! Cicho siedzieliście to i było cicho :-) To trzeba Panie konkrety raz, raz jedziemy i już, a nie tam panie pomyślimy , zobaczymy , jak ja mówię,że pomyślimy ,zobaczymy to znaczy, że nie ma szans, więc nie napierałam:-) Marzeny to ja nigdy nie odpuszczę- to moja ulubiona tradycja przebijająca wszystkie inne i na ostatnich nogach się poczołgam:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:Padłam:lol: No! I żeby mi to było ostatni raz:lol:

Ale cwietki na spacerze znaleźliście bajeranckie :-)))

 Ps.  A co Cię tak zaskoczyło, że taką zdziwioną minę masz na profilowym???:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, zanka napisał:

 Ps.  A co Cię tak zaskoczyło, że taką zdziwioną minę masz na profilowym???:lol:

Zanka !!!!

.... minę mam zdziwioną, bo mnie życie zaskakuje !!! .... każdego dnia i na każdym kroku :-) hehehe

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.