Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Bardzo fajna baza kempingów w naszym regionie.Za to serdeczne podziękowania.

Osobiście mogę polecić kemping inter -nos.

Prom transportujący na wyspę  jest jedną z atrakcji która daję frajdę dla dzieciaków.

 

TIGERLUNAR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda wielka. Nie byłem tam, ale kemping wygląda na naprawdę bardzo fajny i miałem w planach odwiedzić tamte rejony

 

Nic straconego ...... :-)

http://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,21896615,camping-marina-pttk-uratowany-jest-umowa-dzierzawy-na-10-lat.html#BoxLokSznLink

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Świetna wiadomość :) Cieszę się, że im się udało porozumieć, a nie że ktoś tam postawiłby kolejne klockobloczki zwane apartamentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazja do odwiedzenia Szczecina w wakacje .....

http://www.tallships.szczecin.eu/pl/

 

Można spać, właśnie w w/w campingu ... czyli http://www.campingmarina.pl/, ewentualnie http://www.kolbaskowowypoczynek.pl/ .... z każdego z campingów na miejsce imprezy dojeżdża się jednym autobusem kom. miejskiej  - bezpośrednio.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazja do odwiedzenia Szczecina w wakacje .....

http://www.tallships.szczecin.eu/pl/

 

Można spać, właśnie w w/w campingu ... czyli http://www.campingmarina.pl/, ewentualnie http://www.kolbaskowowypoczynek.pl/ .... z każdego z campingów na miejsce imprezy dojeżdża się jednym autobusem kom. miejskiej  - bezpośrednio.

 

TOM

Panie kolego, informuję Pana, że w najbliższym czasie zostaną prześwietlone Pańskie relacje z drugim z wymienionych obiektów. Coś często Pan promujesz tę miejscówkę, z marnym zresztą efektem.

A dla tych, którzy planują pozbyć się budek alternatywa na pobyt nad jez. Dąbie, bądź TallShips 2050 

http://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,87121,21694932,chinskie-inwestycje-nad-jeziorem-dabie-coraz-blizej-marina.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego liwiusz 333 ... jako osoba związana z Szczecinem od pieluszki ... czuję się w patriotycznym obowiązku promować nasze miasto pod względem turystycznym ... czy jest coś w tym złego ???

Ktoś z tego skorzysta ... to super ... a jak nie ... to nie ... niewidzę nic w tym złego ... zgadza się ??? :-)

 

TOM ... promujący Szczecin :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram TOM całym sercem.Szczecin ma piękne miejsca do zwiedzania i wypoczynku.Zapraszamy wszystkich z całej Polski.

Camping PTTK jest super położony jest godny polecenia.Prawdę mówiąc jest cyklicznie oblegany przez sąsiadów obcojęzycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my byliśmy w Linówku koło Ińska.

Miejsce bardzo fajne cisza (tylko!!!), spokój - relaks maksymalny. Woda ciepła 16°C dno czyste można się chlapać.

Myślę, że miejsce godne polecenia będę tam wracał.

 

Teraz wyjaśnię ciszę- psia mać!

 

Jeżeli chodzi o ciszę nocną to psia mać od 3 te małe skrzydlate na drzewach jeden przez drugiego to kos to drozd tralla lala, to sikorka to wilga pi,pi, pi a tu, psia mać człowiek "blokowy" śpi.

 

Kołkiem w drzewo- to się dzięcioł odezwał.

Słowik, wróbel, kos, jaskółka, kogut, dzięcioł, gil, kukułka, szczygieł, sowa, drozd, sikora ja pierrrr.. to juz 4! (Jaki piękny wschód słońca).

A te nadal:

Kaczka, wilga, zięba, bocian, szpak...

 

Ptasie radio- Qwa mać.

Nooo od 5 można spać.

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mła tam stał przez trzy weekendy. Ale się dzisiaj zabrał do domu :-)

 

 

 

ps. 

 

Straszne wieśniaki/buraki stacjonarne przesiadują ostatnio weekendami w Trzebieży... ( przy knajpie się ustawili, te budy za Tomem )  muza puszczana z auta postawionego przy budach i łupu cupu na maximum,  do 1 w nocy. ognisko w koksowniku palone. ani dzień dobry ani pocałuj mnie w... w toaletach najarane od rana... tragedia... 

 

na zwrócenie uwagi, że po 24 godzinie telewizora we własnym przedsionie nie słysze, ściszają i za chwilę podkręcają muzę... ostatnie sorty...

 

post-1522-0-49431000-1496588096_thumb.jpg

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie plany na weekend Bożego Ciała?

Obecnie twojapogoda.pl pokazuje deszczu na cały weekend. Co prawda nad morzem 20-21 °C ale co robić w deszcz. Mam nadzieję, że to się jeszcze zmieni. Nam chodzi po głowie wyjazd nad morze. Jak będzie ładnie to bez znaczenia gdzie byleby było zaplecze gastronomiczne jak pogoda zawiedzie to dodatkowo jeszcze zaplecze baseny może Kołobrzeg tam są jeszcze inne atrakcje np. kręgle. A jeśli nie morze to może Biskupin, Gniezno gdzieś tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat drugiej nie widziałem , tylko twoja mi się rzuciła w oczy a szczególnie Polska flaga 

Flaga obowiązkowo musi być !!!! .... już od paru lat jest na stałym wyposażeniu :-)

 

A my byliśmy w Linówku koło Ińska.

Miejsce bardzo fajne cisza (tylko!!!), spokój - relaks maksymalny. Woda ciepła 16°C dno czyste można się chlapać.

Myślę, że miejsce godne polecenia będę tam wracał.

 

Teraz wyjaśnię ciszę- psia mać!

 

Jeżeli chodzi o ciszę nocną to psia mać od 3 te małe skrzydlate na drzewach jeden przez drugiego to kos to drozd tralla lala, to sikorka to wilga pi,pi, pi a tu, psia mać człowiek "blokowy" śpi.

 

Kołkiem w drzewo- to się dzięcioł odezwał.

Słowik, wróbel, kos, jaskółka, kogut, dzięcioł, gil, kukułka, szczygieł, sowa, drozd, sikora ja pierrrr.. to juz 4! (Jaki piękny wschód słońca).

A te nadal:

Kaczka, wilga, zięba, bocian, szpak...

 

Ptasie radio- Qwa mać.

Nooo od 5 można spać.

No widać od razu, że miastowy wyjechał na wioskę ..... a takiemu ciężko dogodzić ..... z przyrodą będzie dyskutował :-) hehehe

 

Mła tam stał przez trzy weekendy. Ale się dzisiaj zabrał do domu :-)

 

 

 

ps. 

 

Straszne wieśniaki/buraki stacjonarne przesiadują ostatnio weekendami w Trzebieży... ( przy knajpie się ustawili, te budy za Tomem )  muza puszczana z auta postawionego przy budach i łupu cupu na maximum,  do 1 w nocy. ognisko w koksowniku palone. ani dzień dobry ani pocałuj mnie w... w toaletach najarane od rana... tragedia... 

 

na zwrócenie uwagi, że po 24 godzinie telewizora we własnym przedsionie nie słysze, ściszają i za chwilę podkręcają muzę... ostatnie sorty...

 

attachicon.giftrzebiez.jpg

..... zachowanie ludzi na kempingu ...... hmmmmmmm ....... można by dłuuugo i wiele na ten temat pisać (temat można by założyć hehehe) ..... ale fakt, obok nas ulokowało się towarzystwo (trzy przyczepy), które swoim zachowaniem dalekie jest od przyzwoitości .... dla nich podjechanie pod przyczepę samochodem otworzenie drzwi i puszczenie na maxa muzyki jest prestiżem i relaksem ..... a dla pozostałych jest szczytem wieśniactwa i chamstwem ..... no ale zawsze gdzieś - tacy się trafić muszą ...... a rozmowa z nimi nie daje za wiele ... bo pewni ludzie są niereformowalni i słowa do nich nie trafiają .....

 

Jakie macie plany na weekend Bożego Ciała?

Obecnie twojapogoda.pl pokazuje deszczu na cały weekend. Co prawda nad morzem 20-21 °C ale co robić w deszcz. Mam nadzieję, że to się jeszcze zmieni. Nam chodzi po głowie wyjazd nad morze. Jak będzie ładnie to bez znaczenia gdzie byleby było zaplecze gastronomiczne jak pogoda zawiedzie to dodatkowo jeszcze zaplecze baseny może Kołobrzeg tam są jeszcze inne atrakcje np. kręgle. A jeśli nie morze to może Biskupin, Gniezno gdzieś tam.

..... no właśnie ...... do "czerwcówki" zostało jeszcze półtora tyg. więc z prognozą pogody można być jeszcze bardzo ostrożnym ....... ale ..... moim skromnym zdaniem ....... pchanie się w kierunku Koszalina "nad morze" na daną chwilę jest ryzykowne ze względu na możliwość zakorkowania się tej drogi (alternatywna droga przez Kamień Pom. z przyczepą odpada - za bardzo jest wybujana ..... masakra dla budki) .... teraz każdego tygodnia nią jeżdżę ...... więc wiem co jest na rzeczy ..... zjeżdżając z TRÓJKI wjeżdża się w jedno wielkie pole budowy - Drogi nr 6 na Gdańsk ..... tak więc uprzedzając fakty i możliwe problemy transportowe proponuję wybrać się do Rewala na camping www.klifrewal.pl ...... mając na uwadze baseny z atrakcjami m. in.  w www.sandraspa.pl ...... oraz wycieczkę do www.podziemne-miasto.pl ..... co by zaserwować dzieciom urozmaicenie ... rozrywkę itd. itp.

Trzebież tez mi się n ie podoba.

 

A z Trzebieżą jest jak z kobietą ... jednym się podoba ... drugim nie ... rzecz gustu ... a o gustach się nie dyskutuje :-) .... z resztą Patriks skomentował zachowanie osób będących klientami Campingu ..... a tego typu towarzystwo zawsze gdzieś  się trafia .... dotyczy to również naszych sąsiadów Niemców czy Holendrów (bo też już na takich się napatrzyłem).

 

TOM

Edytowane przez TomekKnaus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.