Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Jak na forum się umawialismy i wieszalismy relacje to się nas czepiali różni tacy co by chcieli a nie moga. Że słownictwo nie literackie, rozrywki prostackie i inne takie :-)

No , ale to przecież nie ja :]  To źli ludzie :]  Ja tam lubię popaczać co w wielkim świecie słychać,a Wy tu widzę po cichemu wszystko. No ładnie.To bawcie się :]

 Tomasz Ty chociaż coś naskrob od czasu do czasu, bo stęskniłam się za Twoimi tytułami naukowymi. Niezwykle mi humor poprawiają :]

Edytowane przez zanka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No , ale to przecież nie ja :]  To źli ludzie :]  Ja tam lubię popaczać co w wielkim świecie słychać,a Wy tu widzę po cichemu wszystko. No ładnie.To bawcie się :]

 Tomasz Ty chociaż coś naskrob od czasu do czasu, bo stęskniłam się za Twoimi tytułami naukowymi. Niezwykle mi humor poprawiają :]

 

Cierpliwości Zanka !!!!

Zimowym czasem faktycznie mniej się dzieje "w życiu karawaningowca".

Jeden z "naszych" nabył nową budkę, w związku z powyższym mamy pretekst, żeby się ruszyć na oblewanie i wietrzenie "po-zimowe" swoich sprzętów.

 

TOM - specjalista ds. turystyki (dawniej Kaowiec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanka, tak jak specjalista ds. wszelkich pisze planujemy rzeczywiście wypad zaraz po feriach.

Jedną ze wskazanych już lokalizacji jest www.podswierkami.pl 

Miejsce już sprawdzone, co nie znaczy, że idealne, ale bardzo kameralne. No i fajne domki mają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:] :] :] :] No to teraz Liwiuszu burę dostaniesz od Kolegów. Spokojnie Panowie :] Bawcie się dobrze - Sterkmanika opijcie elegancko, coby się nie rozpadł :].Co chłopackie ,to chłopackie :] Ja sobie spokojnie poczekam ,aż mój strupelek wróci, potem sobie w nim pogrzebię, i w końcu może uda się wytarabanić na wycieczkę :] Pozdrófki Panowie :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świerki są ok ..... Bywa niebezpiecznie, szczególnie jak koledzy młodych pilnują :-)

 

Wysłane z mojego Lenovo TB3-710F przy użyciu Tapatalka

 

 

I trzeba dopracować temat drewna ..... Żeby nie było jak ostatnio :-) co ciekawe w Gryfinie mam w zasadzie drewno dobrane bo zamówimy 1-2 metry kominkowego i teoretycznie dowiozą na czas na pole.

 

Wysłane z mojego Lenovo TB3-710F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: "Świerki są ok ..... Bywa niebezpiecznie, szczególnie jak koledzy młodych pilnują :-)"

 

Skoro wywołano mnie do tablicy na kanale ogólnym, to czuję się zobowiązany do udzielenia odpowiedzi, bo nie wytrzymie:

 

I napiszę to delikatnie ( skasowałem kilkanaście zdań ): Mnie, na spotkania męskie, typu "chrzest przyczepy", proszę nie zapraszać, jak będą młode, czyli... (tu określenie papy). Bo ja, proszę Was, nie chcę  słuchać, jak przez cały  zeszły rok, że czyichś dzieci nie dopilnowałem... Co ja kuzwa Papa i Mama?

 

I tyle. Więcej mogę na PRV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk co ty taki drażliwy się zrobiłeś .... Klimakterium jakieś czy co ? Walnij Bronka to ci przejdzie :-)

Wysłane z mojego Lenovo TB3-710F przy użyciu Tapatalka
 

 

Swoją drogą symulacja fajna i sporo w niej życia :-)

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie/Panowie !!!

Sezon zbiża się wielkimi krokami ... zatem zabrałem się za holownika.

Okres jeszcze póki co zimowy ... temperatury ujemne ... a że ja lubię ciepło to prezentuję ogrzewanie postojowe "zrób to sam".

W związku z wymianą czujnika obrotów kierownicy, przygotowałem stanowisko w następujący sposób ... foto

 

post-15991-0-05662600-1486818588_thumb.jpg

 

Miło ...ciepło ...przytunie - już po 10 min.

W takich warunkach ochoczo zabrałem się za pracę :-) ... bo ciepło to podstawa :-)

 

Inż. d/s ogrzewania postojowego Tomasz Webasto :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Boję się zapytać i w sumie nie jestem pewien czy chcę  wiedzieć co Cię powlekło w okolice Czaplinka i to wieczorową porą :-)

 

Może by tak coś bliżej niż "pod świerkami" .... np Gryfino (też kameralnie o tej porze roku a przynajmniej pizze i nie tylko dowożą do przyczepy .... testowaliśmy kiedyś z panem P.) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.