Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Do mojej budy nie ma wstępu... no chyba, że na bosaka ( ale nogi po myciu ) lub za sowitym wynagrodzeniem... może być w płynie   :piwko:

 

Odnośnie poruszonego wyżej tematu obuwia, nie ma co czekać do spotkania z informacjami i prezentami... A więc obiecawszy Tomkowi nowe sandały, dowiedziałem się dziś od zainteresowanego, że nie ma w czym chodzić... oblatał w weekend sklepy: biedronę, netto i żabki i zero promocji było i na bosala biega  :hehe:  

 

Więc czem prędzej przystąpiłem do pracy, nadmieniam iż musiałem odłożyć zakup odkurzacza do budy, oraz przesunąć terminy obszycia dywaników, wycieraczek itp...

 

Pomyślałem również o Danielu, żeby ten młody pracownik wiedział na naszych wyjazdach, co to znaczy mieć pod stopami wykładzinę... ( następnym razem zamontuję tam małe grzałki, i plecak z akumulatorem i przetwornicą coby i w stopy cieplej było )

 

Zakupiłem w chińskim sklepie, nowe komfortowe sandały, polecane przez sprzedawcę jako eleganckie do biegania i do pływania ( można brać na Chorwację zamiast butów do wody )

 

i zabrałem się do pracy...

 

Rozmiar buta Tomka znam ( dopytałem a nie dostałem kopa ) a Daniela najwyżej mu się pięty pilnikiem zedrze albo paluchy skróci...

 

Sandały przygotowałem do klejenia, powycinałem tą super wykładzinę, zatarłem ręce i klej tak jak sikaflex na palucha i myku, myku i zasmarowane...

 

post-1522-0-08050400-1459789224_thumb.jpg

 

Po wklejeniu w sandał tej wyśmienitej wykładziny, nastąpiło zapakowanie sandałów w stosowne prawidła, coby sandały szlachetności w wyglądzie i w wygodzie nabrały...

 

post-1522-0-28193100-1459789544_thumb.jpg

 

 

 

Proszę zwrócić uwagę, że praca jest wykonywana profesjonalnie, odpowiednimi klejami i odpowiednim sprzętem

 

post-1522-0-11467900-1459789808_thumb.jpg

 

 

Tylko do użytku zawodowego... cała chałupa śmierdzi, orbitujemy ;-)

 

post-1522-0-06246900-1459789879_thumb.jpg

 

 

Proszę zwrócić uwagę na obwolutę "złotą" na Tomkowych i Danielowych sandałach. Jest to również w pełni profesjonalna farba z wypełniaczem pewnego ogólnopolskiego producenta słupów aluminiowych, do usuwania uszkodzeń właśnie słupów aluminiowych. A jej kolor producencki to kolor SZAMPAŃSKI, więc pasuje do sandałów jak ulał :-)

 

Tomek swego czasu nadmienił, że lubi kolor pink, więc taki mały akcent również się znalazł na sandałach, no i dla podkreślenia pink dodany został kryształowy coby całkiem na bogato było...

 

post-1522-0-35128900-1459790218_thumb.jpg

 

 

Natomiast w sandałach Daniela, znanego z minimalizmu, wykorzystano pojedynczy krzemowy diament i gwiezdny pył na  napisie... minimalnie... :-)

 

post-1522-0-53351800-1459790494_thumb.jpg

 

Danielu, jeżeli okaże się, że jednak nie uda Wam się wyskoczyć na Wyspę w najbliższy weekend to zapodaj przez PW adres pod którym będziesz przebywał na ćwiczeniach i niezwłocznie sandały wyślę kurierem... cobyś się pochwalił kolegom :-)

 

Zaznaczam, że prace nadal trwają nad sandałami... również innymi  :-)

 

CDN...

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę i uwierzyć nie mogę.

Jaja jak berety :-)

Jak chińczycy podłapią pomysł to ich menagerem będziesz :-)

Czy obe będą miały atest?

Co by się noga nie pociła :-)

Bo wziołem sobie do serca, zalecienia Ministerstwa Zdrowia - że należy wypijać min. 2 litry dziennie.

TOM

Edytowane przez TomekKnaus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczęta/Chłopcy

Jak się wszystko dobrze poukłada - to w piątek około godz. 12:00 powinienem wyruszyć na wyspę.

Będę oczekiwał w pełnym relaksie na nowo - przybywających, razem z Maćkiem - bo on również z tych godzinach będzie startował.

Po przyjeździe w jednej ręce będę trzymał świeżo grillowaną kiełbaskę, a w drugiej coś do nawodnienia (słońce będzie, więc płyny będzie trzeba uzupełniać :-) ). 

Jak ktoś chce - to mogę coś wrzucić na grilla wcześniej, co by po przyjeździe można było coś na ciepło chapnąć :-) - zamówienia proszę składać poniżej.

 

Patryk - nie zapomnij zabrać kapci - gdyż obuwia nie zabieram - na wyspę przybędę w samych skarpetkach (oczywiście z dziurą na dużym palcu - gdyż innych nie posiadam :-) )

 

A Pan Emeryt się zjawia - bo ślad po nim zaginął ???

 

Do zobaczenia.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj przejazdem w okolicach jez. lubię więc zajechałem na rekonesans na Wyspę Sołtysią:

 

 

Prom i kładka:

 

post-1522-0-86631400-1459930717_thumb.jpg

 

 

Kładka:

 

post-1522-0-49875900-1459930739_thumb.jpg

 

 

Domki na wzgórzu:

 

post-1522-0-87337000-1459930926_thumb.jpg

 

 

Plac zabaw i domki:

 

post-1522-0-16284200-1459930950_thumb.jpg

 

 

Plac zabaw:

 

post-1522-0-55143700-1459931030_thumb.jpg

 

 

Budynek z WC i Knajpą na górze:

 

post-1522-0-71173400-1459931081_thumb.jpg

 

 

Polana:

 

post-1522-0-35861400-1459931119_thumb.jpg

 

 

Ognisko:

 

post-1522-0-96532800-1459931148_thumb.jpg

 

 

Budynek:

 

post-1522-0-44262500-1459931172_thumb.jpg

 

 

Na Jermaku też coś się dzieje:

 

post-1522-0-72042400-1459931197_thumb.jpg

 

 

W knajpie coś grzebią ale pies latał więc nie wyłaziłem z auta, zresztą spieszyłem się, jak zwykle :-)

 

post-1522-0-81583200-1459931206_thumb.jpg

 

:thank:

 

 


ps. Ognisko już rozpaliłem   :biwak:   :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S10 do stargardu w kaliszu pomorskim  zjeżdząsz na drawsko pomorskie przed drawskiem w mielenku drawskim odbijasz na gudowo>Lubieszewo>błędno

Tylko nie pamiętam jak wygląda droga z kalisza do złocieńca .... boję się że jak wszystkie drogi w okolicy ... patataja mordercza dla przyczepy.

Poważnie zastanawiam sie czy nie jechać betonówką ... to w sumie tylko kilka kilometrów (a i tak lepiej niż betonówka powrotna z Berlina)

Patryk - nie wiesz jak wygląda 175 z Kalisza do Drwawska ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzę,pewnie jechałem ale nie pamiętam nawierzchni...

 

Ja jadę z Goleniowa wiochami na chociwelkę ( nie jest aż tak źle, trochę patataja ) nr 142 i później nr 20 przez Chociwel, Węgorzyno, Drawsko i następnie w Drawsku na skrzyżowaniu dwudziestki z Chrobrego skręcam w prawo w Chrobrego ( jest drogowskaz na Lubieszewo 14km ) i następnie zaraz w Sobieskiego są kierunkowskazy na kempingi Gudowo i Linowno, i przed Lubieszewem na łuku jest kierunkowskaz w prawo na Camping na Wyspie w drogę polną.


Danielu, daj znak/sygnał czy jedziecie, bo moja szefowa stwierdziła, że ona sama nie jedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha Macieju, dzwoń do Pauliny jutro z przypomnieniem się o odpłatne drewno na ognisko, suche, porąbane ze 2m3 ( skoro już z nią na ten temat rozmawiałeś ). Bo ja wczoraj żadnego drewna tam nie widziałem...


Wrzucę do busa, w razie cóś, piłę elektryczną, tylko muszę łańcuch zawieść do naostrzenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde .... znowu robi się "chamska impreza" i tylko ja z dziećmi .... będę musiał przedsion rozstawić itd. ..... :-(


Nie jestem pewein czy branie piły łańcuchowej to dobry pomysł .... mam spalinówkę ale chyba nie wezmę bo ktoś jeszcze łapy sobie obetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Wywołany podwójnie, muszę w końcu zabrać stanowisko.

Najprawdopodobniej nie jadę na wyspę.

Jutro jadę do Bydgoszczy, i może się zdarzyć, że zjadę w piątek późnym wieczorem (bądź w nocy) lub w sobotę późnym wieczorem albo już zostanę do 22 kwietnia.

Jeżeli zjadę w piątek to powinienem w sobotę zajechać na wyspę, przy ładnej pogodzie z dziewczynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.