Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Mrzeżyno lepsze bo w granicy zasięgu weekendowego , już nie wydziwiam. Ale nie wiem kiedy będę mógł się urwać ....... zależy jak pójdą jutro roboty i co w środę w biurze będzie się działo w ciągu dnia. 

Pies przecież pływa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie/Panowie - w związku z wyborem Mrzeżyna uprzejmnie informuję, że jutro z rana zjawie się na kempingu i będę was oczekiwał. Moja wizyta będzie tylko do czartku, więc w środę wieczór zorganizujemy piwko przy ognisku.

Dajcie tylko znać - kiedy kto będzie.

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

My też się piszemy na Mrzeżyno, ale dojedziemy w czwartek , bo Wiktor w środę ma bal końcowy w gimnazjum.

 

A coby troszku się pochwalić to proszę spojrzeć na powstający nowy domek Leny.

 

Po wykręceniu piaskownicy, Aśka spojrzała na moje wędki ( po Bożym Ciele plan mam na  Jezierzycach weekend zrobić na rybki) i zapytała: Może domek dla Leny byś skręcił?

 

No to ja spojrzałem również na moje wędki i po chwili odpowiedziałem, spoko, spoko, wykręcimy...

 

No i kręcę od soboty...

 

post-1522-0-85130700-1433187185_thumb.jpg

 

post-1522-0-87747600-1433187201_thumb.jpg

 

Dzisiaj dorobiłem płotki

post-1522-0-53322900-1433187294_thumb.jpg

 

Materiał na dach mam ( pięknie będzie ) ale skończyły mi się kantówki, a z pracy wracam jak hurtownie zamknięte, podłoga też mi się skończyła... po Bożym Ciele wykończę na cacy...

 

będzie pięknie... Aśka wczoraj zapodała temat małej ścianki wspinaczkowej pomiędzy domkiem a huśtawkami... więc na ryby i piwo kolejny termin też wykręcę  :]

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem my planujemy przyjechać w środę wieczorem więc piwko ok, ALE to będę wiedział jutro.

Dzisiaj po roku eksploatacji  podniosłem maskę w samochodzie i co -  w zbiorniku wody czy tam płynu jest pusto!!! Asia mówi że bydle traci moc. Jasny gwint zobaczymy co powie mechanik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę w czwartek w porze obiadowej, bo po porostu tak musi być. Tomek poczekaj na nas to piwko wypijemy jak przyjadę, przywiozę ci białego leszka :). Czy pies pływa to jeszcze nie sprawdzałem, ale może już czas najwyższy.


Patryk, a ty przestań już z tymi zdjęciami bo jeszcze moja żonka zobaczy i będę mógł przyczepkę w plandekę zapakować na rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce biesiadowania

Yyyyy coś się zdjęcie nie załączyło

1

Coś nie chce mi załączyć zdj.

Ale na str. Int. Są aktualne.

Ogolnie jest wporzadku. Kilka przyczep sami niemcy

Na fajnym basenie bylismy ok kilometra od campingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, my przyjedziemy w czwartek ok 11:00- pewnie po drodze zalicze kilka procesji.

Tomek zostań do piątku! To w czwartek wieczorem popiwkujemy.

A ten basen to gdzie?

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza kupić rosówy. Wezmę z magazynu rurki pcv do wbicia w plażę, aby w nie wędki włożyć... skoro ma być pogoda to wrzucimy robala do morza, może leszczyk albo węgorz , ew. belona się przypnie :-)

 

Na kempingu na rzece też zapodamy po robalu ;-)

 

No i mam do obalenia Rakiję taką wypasioną z wkładkami, litra butlę, prosto z Cro w niedzielę przyjechała  :-) ech ten smak niezapomniany :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basen nazywa sie laguna. Są tam dwa baseny małe dla dzieci. 30 cm i 60 cm.

Właśnie wróciliśmy z spaceru z modernizowaego portu. Fajnie

to wygląda.

Ja niestety będę musiał się w czwartek zwijać. Bo moja żona do pogorzlicy przyjeżdza i trzeba trochę rodzinnie czas spędzić, bo w przeciwnym razie głowę mi urwie.

Pogoda jest rewelacyjna. Chodzimy w samych bluzkach. Ciepło jak w lipcu.

A co do rybek ..... To w rzece cały czas ktoś łowi. Więc coś złowić można. Sąsiad wczoraj szczupaka wyciągnął.

Podobno wydry grasują i są lepsi niż wędkarzy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.