Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Wróciliśmy z Linowka i dochodzimy do siebie. Było łowienie ryb, kąpiele w jeziorze, rowerki, spacerki i zabawy. W piątek opijaliiśmy Radzia trzydziestke i zajadaliśmy się kiszką ziemniaczaną z grilla. W sobotę dojechala jeszcze świeża ekipa że Szczecina (Paweł i Agnieszka z dziećmi) i pojawiła się Zanka z Jarkiem z Nadią i Filipem swoim Gonzem. Alkohol się łał, ognisko płonęło, gadka się kleiła. Podziwialiśmy pięknego kamperka, cudowną łazienkę zrobioną przez Zankę, a ja nawet testowałem alkowę :).  Eh co to był za weekend. Pozdrowienia dla wszystkich.

Ps. Pierwszy raz jadłem banany pieczone na ognisku, mniam!

received_1810824818998568.jpeg

received_1810824438998606.jpeg

received_1810826828998367.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:DTak się czailiśmy, ale się wprosiliśmy . :DBaaardzo miło było nam Was wszystkich poznać osobiście:D Było super. A ja się wprosiłam i obejrzałam Wasze domki i bardzo mi się podobały, ale kiedy Ty Kondziu testowałeś alkowę ,że mi to umkło?:lol:Uważaj , bo jednak zachorujesz na nowo:D  Za to na focie oczywiście wymachuję grabiami  jak zwykle... Matko ,a staram się tego oduczyć:lol: Pozdrowionka dla Was wszystkich.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no proszę proszę .... się integrują się :-) ...

My budki zwinęliśmy z Trzebieży ....

W najbliższy weekendzik lecimy na Dziki Zachód !!!!

 

 

12 godzin temu, Misio napisał:

Nie szykujecie jakiegoś spotkania 24-26.08?

Może w Trzebieżu?

... w Trzebieży Misio spotkania są prawie każdego weekendu :-) (pod warunkiem przyzwoitej pogody)...

W w/w czasie powinniśmy być tam ponownie.

TOM

Edytowane przez TomekKnaus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 2.08.2018 o 07:37, AgaMar napisał:

W Szczecinie my nie bylim, ale się spotkalim niedaleko! Dzięki Tomek knaus za spotkanie weekendowe w Unieściu, osobiste poznanie, miłe ugoszczenie i nocne rozmowy Polaków! Pozdrawiamy!

.... a witam ..... witam !!!!!! :-) ..... szkoda, że tak szybko zleciało !!!!!! ......

W wolnej chwili zapraszam do Szczecina na kontynuację rozmów :-)

Aktualnie jestem w Kołobrzegu .... podjechałem dziś do Unieścia na camp ..... został się jedynie Andrzejek z rodziną (Jedrki2) .... 

Do zobaczenia !!!!! :-)

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj tam byłem...

Ale miałem tam tylko 30min...

Może za rok uda się być na całości... ?

 

Czy coś myślicie o jakims spotkaniu na weekend 31.08-2.09?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.