Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

... o Czaplinku słuchałem w Radio RMF FM ....cały dzień o tym mówili (w sobotę).

Jeżeli idzie o ostatni weekend wakacji ..... to ja wstępnie reflektuję ...... choć nie wiem kiedy zjadę w okolice Sz-na .... aktualnie jestem w Niechorzu .....

 

post-15991-0-46509900-1503413520_thumb.jpg

 

Pozdrawiam TOM :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na następny weekend nam chodzi po głowie http://www.wajk.pl/ - tam jeszcze nie byłem.

Jezioro, ryby, ognisko, kajaki itp.a prognoza jest obiecująca.

Jeśli jesteście chętni to trzeba szybko rezerwować kajaki bo mają duży spływ.

Kajaki odcinek Drawy z Wajk do Złocieńca ok 16 km na moje oko 6 godzin.

 

Ale też patrzymy na Mrzeżyno tam też prognoza pogody wygląda zacnie - poczekamy do środy.

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jak juz bedziesz w Trzebiezy to napisz jak z obłozeniem to moze Cie odwiedze w tygodniu z synem. ps. najgorzej ze na weekend pogoda sie psuje.

Edytowane przez Kondziorro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obłożenia w Trzebieży .... to tam w tyg. nie ma nigdy tłoku .... to nie morze - nad Zalew tak ludzi nie ciągnie :-) ....jak dojadę dam znać.

.... a pogoda hmmmmmm no coż na weekend faktycznie ma się ochłodzić - ale pożyjemy - zobaczymy :-)

 

TOM

Edytowane przez TomekKnaus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na następny weekend nam chodzi po głowie http://www.wajk.pl/ - tam jeszcze nie byłem.

Jezioro, ryby, ognisko, kajaki itp.a prognoza jest obiecująca.

Jeśli jesteście chętni to trzeba szybko rezerwować kajaki bo mają duży spływ.

Kajaki odcinek Drawy z Wajk do Złocieńca ok 16 km na moje oko 6 godzin.

 

Ale też patrzymy na Mrzeżyno tam też prognoza pogody wygląda zacnie - poczekamy do środy.

Radziu 6 godzin to za długo z dzieciakami szczególnie że pogoda może się zesrać i wtedy to już kicha po całości.

Na tym odcinku Drawy nic kompletnie się nie dzieje ... po prostu płyniesz w dół z prądem. 2-3 godziny to max na wyjazd z dziećmi, nawet jak jest ładna pogoda.

 

Obłożenie w Trzebieży minimalne są stacjonarki i nic więcej ale niestety jest 5 września impreza wiec musiałem stanąć pomiędzy knajpą a tym domkiem obok ogniska .... troszkę przesrane bo śmierdzi z knajp. Zostaję na miesiąc lub dłużej bo mam blisko z domu żeby dzieciaki zabrać na rolki i inne takie tam.

 

 

post-1320-0-35587600-1503991810_thumb.jpg

 

post-1320-0-63043500-1503991837_thumb.jpg

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić - moi się usrali na te kajaki. Dla pyzatych 6 godz. na wodzie bez problemu.

Tylko jeszcze pytanie czy Rega z Trzebiatowa do Mrzeżyna czy Drawa z Wajk do Złocieńca.

Czekam na prognozy pogody.

 

A może Swornegacie od czwartku albo Wdzydze tam jest spotkanie kujawiaków.

A jak mnie leń przyciśnie to pojadę do Linówka na ryby i piwny relaks.

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.