Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Cool lustereczka :-). I jakie masz ładne materacyki .No tak  pomysł dziki, ale coś jeszcze innego mi przyszło do głowy, to spróbuję.  Ja maszynę dostałam, nauk nie pobierałam, wiec umiem tylko do przodu, a i to czasami krzywo :] stąd pomysł coby nitki nie było widać :] 

E tam fuszerki - jaka by nie była, to własna robota się liczy podwójnie--hehe Tak się pocieszam, jak coś spsuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Uprzejmie informuję, że w/w lustra jeżdżą ze mną 2 lata i żadne nie odpadło i nie ma zamiaru odpaść.

Przy zdejmowaniu dolnych pod montaż grzejnika, odrywałem je razem z powłoką lakierowaną płyty, mówiąc sobie w myślach........ "o kur.... , ja pierd...., ale jeb.... się trzymają" hehehe :-)

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt. "Jak będziesz mógł, to zrób zdjęcie całości."

Proszę bardzo (prawie całość - zdjęcia podczas montażu grzejnika):

attachicon.gif20161023_114718.jpg

attachicon.gif20161023_160206.jpg

 

Tak - lusterka są z Lemła.

Odnośnie twojego pomysłu na szycie (jednostronnie widoczne) chyba takie rzeczy - to się najwybitniejszym inż. jeszcze nie śniły :-) (choć może jest na to patent - ale ja jestem 100 proc. amatorem, więc nowinki nie są mi znane). Nieśmiało tylko się pochwalę, że w młodości - nauki szycia na maszynie pobierałem u jednej znanej Pani kierowniczki, pracującej w szczecińskiej Danie :-) (była to sąsiadka moich rodziców więc skorzystałem :-) ).

 

TOM - specjalista d/s fuszerki wszelakiej :-)                                                                                                                                     

Proponuje przy okazji wpaść do Ikeii i zakupić sobie lustra 

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/39151700/

 

Mam takie u siebie i są naprawdę godne polecenia.

Montaż na taśmy dwustronne , jak  na razie u mnie się trzyma i nie chce odpaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie !!!!

Proponuję "chłopacki" wyjazd nad morze celem powdychania jodu itd./itp. do Kołczewa/Świętoujścia.

Ja planuję wyjechać po pracy w czwartek 10.11, wracam w sobotę po śniadaniu - żeby sob./niedz. spędzić z rodziną.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje, że nasza miejscówka wypadowa (zimowo/nadmorska) przechodzi do historii

http://www.podswierkami.pl/

Nawet ich strona internetowa jest niedziałająca. Agro było wystawione na sprzedaż - no i chyba zostało sprzedane.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się to Trzebież. Jeleżeli idzie o warunki, uprzejmnie informuję, że łazienki są pozamykane, woda spuszczona ze względu na temp. (dziś w nocy - 6). Łazienki są bez ogrzewania, więc wode zakręcają. Woda jest dostępna w tym domku gdzie wnosi się opłaty i tam można ją sobie uzupełnić do zbiorników w przyczepie.

Jeżeli idzie o wodę na plaży - to jak dla mnie ona jest zawsze zimna, nawet latem.

TOM

Edytowane przez TomekKnaus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciuś !!!! Główka na bieżąco sprawdzana - psychotesty przechodzę bezbłędnie :-)

.... a więc kilka foto ....

 

Zanim się przyczepa zagrzała, zapodałem ciepłe karawaningowe kapcie wykładzinowe, które otrzymałem od sławnego "kapciarza" :-)

post-15991-0-05424100-1479107881_thumb.jpg

 

Obowiązkowy grill

post-15991-0-05355900-1479107949_thumb.jpg

 

Zmodernizowane boisko i tereny wokół

post-15991-0-82396000-1479108001_thumb.jpg

post-15991-0-80719600-1479108030_thumb.jpg

 

Z pomostów tylko pałąki zostały na okres zimowy

post-15991-0-07563400-1479108092_thumb.jpg

 

Knajpka otwarta do późnego wieczora

post-15991-0-02087400-1479108157_thumb.jpg

 

Przybywa cały czas "stacjonarek". Niektóre mają nawet rozłożone przedsionki !!!!!! (Boże czuwaj nad ich szczelnością :-) )

post-15991-0-18011500-1479108282_thumb.jpg

 

Po deptaku trochę ludzi się kreci (w szczególności - rodzice + dzieci)

post-15991-0-14123500-1479108350_thumb.jpg

 

....... i na koniec ...... piękna złota jesień :-) .......... oraz (co widać po wodzie) bezwietrzny dzień nad zalewem - co jest raczej wyjątkiem

post-15991-0-44945100-1479108410_thumb.jpg

 

Pozdrawiam

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.