Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy karawaningowcy:

- cyt. Pana Daniela - "Tomek, ty nie bądź hop do przodu. Już prędzej ja namówię swoją, żeby mnie puściła niż ty swoją, żeby pojechała z tobą ;). Poza tym to moja sama powiedziała żebym jechał, hmm." - nie ma tygodnia, żebym nie słyszał, jak moja żona tej jeban.... budy nienawidzi !!!!!! - więc jak by nie patrzeć - wyjazd mojej żony z przyczepą jest tak prawdopodobny jak ............................ (nic nie przychodzi mi do głowy) - w każdym razie bardzo mało prawdopodobny,

- cyt. Pana Maćka - "Tomkowi wydawało się że to koło Piły" - faktycznie coś mi się popierniczyło (dożyjecie moich lat, też wam się będzie we łbie mieszać !!!!) , nie mniej jednak - słowo się rzekło !!!!!!!! - a czas na Gryfino czy inne lokalizacje "w pobliżu" zawsze można "od ręki" wykombinować - robiąc "Panowe" w towarzystwie ludzi z Szczecina i okolicznych wiosek :-),

-  ".... i nie wypominam tym co ostatnio w Gryfinie pozamykali się w budach :-)" - cyt. Pana Markowskiego z Perfektu - "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść" - a to jest umiejętność i w tym miejscu należą się dla "umiejących" brawa :brawo:

 

Z wyrazami szacunku - TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak do Ciebie oddzwaniam to zawsze masz zajęte...jak jakaś infolinia hehehe...  ja też czasem nie mogę akurat rozmawiać  :oslabiony:

 

Do Gryfina to jesteśmy umówieni w styczniu  :]

 

Odpowiadając na ".... i nie wypominam tym co ostatnio w Gryfinie pozamykali się w budach :-)" informuję, iż bezpiecznie odszedłem na drugi krąg do spania, coby nie zderzyć się z brzozą   :skromny: 

 

A za tydzień, to chyba gdzieś z małżonką wyskoczę na grzyby albo na tańce, bo długi weekend ma, ale to w zależności od pogody ;-)

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w styczniu może być to niczemu nie  przeszkadza, moja Lepsza Połowa  jest chwilowo wyłączona z tańców a na grzybach to Jej jakoś nie widzę :-)

trasa na panowe jest niepoważna :

post-1320-0-63736200-1475747397_thumb.jpg

więc ponawiam Gryfino bo uważam że to dobry pomysł. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-15991-0-36084300-1476123358_thumb.jpg

 

Maciuś wziąłem nadzór - jak za dużo warstw nakładałem - to w łysą pałę dostawałem z grabii albo z miotły. Do domu wróciłem ze strasznie zmasakrowaną mordą hehe

Biała farba nałożona. Dziś poprawiałem czarnym matem.

 

TOM - "nie takie rzeczy ze szwagrem malowałem :-)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś dmc nie przekroczył :-)

Tak dla jasności - inż. szpachla jest tylko artystycznym pseudonimem.

Szpachlować nie szpachlowałem, tylko podmalować musiałem miejsca gdzie uszczelniałem bakistę.

TOM - malarz artysta !!! hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To patrys sam jedzie nas reprezentować .... Wstydu nam nie zrób i powodzenia bo odległość niepoważna na weekend.

 

Wysłane z mojego Lenovo TB3-710F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne koleżanki/Szanowni koledzy !!!!

Zbliża się dłuuugi weekend 11.11. - 13.11 (w sumie to 10.11. - 13.11 od czwartku popołudnia do niedzieli).

Czy może coś "kombinujemy" (przy sprzyjających warunkach pogodowych oczywiście) ???? - mam tu na myśli wyjazd z maluchami (czyt. rodzinny - tzn. ja bez żony oczywiście - tak dla jasności hehe).

Jak będzie w miarę przyzwoita pogoda to planuję wybrać się jeszcze przed długim weekendem na wyjazd solówkowy (np. 28.10-30.10) - o czym dam znać (jak by ktoś chciał się dołączyć).

 

Serdecznie pozdrawiam TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie , masz pomysł na miejscówkę ? Gryfino czy ta meta nad morzem nad stawami gdzie była wycieczka na klif

 

Wysłane z mojego Lenovo TB3-710F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja w takim razie śledzę rozwój wydarzeń. Jako niepełno(s)prawny członek grupy dostosuję się do reszty. Ale weekend 28-30 może mi pasować. Miejscówka nad morzem mi się podoba. Może holenderkę wezmę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo  28-30.10.16 r. myślałem o:

- http://www.wiejskiraj.pl/ - okolice Gryfina - tutaj nas jeszcze nie było !!!!!,

- http://www.jezierzyce.tnb.pl/news.php - Jezierzyce.

 

TOM


Apropo 10 - 13.11.16 r. myślałem o http://forum.karawaning.pl/topic/22615-iii-zlot-poznańskie-święto-rogala-zakończenie-sezonu-2016-11-13112016/ (230 km z mojej wsi do miejsca docelowego).

 

Ktoś może reflektuje na w/w wyjazd ????

.......................................... Maciuś powstrzymaj się od krytyki (złość urodzie szkodzi) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hehehehe

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to koło Poznania to jak wygląda po mapie da się jechać ską i a2 czy trzeba dziurami. Nie odległość mnie przeraża tylko jakość drogi. 230 km po esce i a dwójce to pikuś . A 280 po tej patatajce w stronę 3 miasta to wariactwo.

IHMO jeierzce niebyt bo kible jesienią zamykają , wodę zakrecaja trzeba by ustalić kiedy dokładnie.

 

Wysłane z mojego Lenovo TB3-710F przy użyciu Tapatalka

 

 

Tomek, Wypas dojazd do kampingu nad lipnem .... Kuszące sam jedziesz czy z młodymi ?

 

Wysłane z mojego Lenovo TB3-710F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy karawaningowcy.

Jeżeli pogoda dopisze to proponuję wyjazd w kolejny weekend 21-23 do Wiejskiego Raju.

Ostatni weekend października jest już przed 1-go listopada, więc ja już będę jechał z rodziną w oklice Łodzi groby odwiedzać.

Ten wyjazd w moim wydaniu jest solowy.

Rodzinny wyjazd planuję na listopadowy długi weekend, oczywiście przy sprzyjającej pogodzie.

Jak szanowni Państwo reflektują na ten wyjazd ?????

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.