Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Ło Panie, trzeba brać się do roboty i daszek moro szyć...

 

Panie, czasu mało... tkaniny czekają... winogron i balon czeka...   http://forum.karawaning.pl/topic/7512-wina-nalewki-piwa-w%C5%82asna-produkcja/page-20?do=findComment&comment=494685

 

 

...trza będzie na L-4 wyskoczyć hehe

 

 

 

 

post-1522-0-64876700-1475143196_thumb.jpg

 

post-1522-0-50101300-1475143223_thumb.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z powyższym, iż nie wszystkim przypadła do gustu moja fryzura "ala Kojak" wróciłem do starej fryzury "ala Wodecki" ................... i już żadna kropelka deszczu mi głowę nie pada, z związku z powyższym nikt nie musi na wyjazd żadnego daszka zabierać !!!!!!!!!!!!

post-15991-0-04099400-1475144686_thumb.jpg

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam sie was bać .......... jeden szyje drugi dekoruje, krawaty wiąże nawet nie chcę wiedzieć co trzeci robi (ten co na gałęzi siedział całą noc ostatnio w jakimś lesie) :-)

Poważnie przemyślę wyjazd na Panowe ............... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Panowie

W związku z skrzyknięciem się na wyjazd "Moca-Rowy" rozpocząłem przygotowania. 

Udałem się wczoraj do sklepu - celem nabycia przedłużaczy (obecnie mam 25 m. - czasem na campach potrzeba trochę więcej).

Pojechałem do "najlepszego" sklepu elektrycznego w okolicy, gdzie poinformowałem sprzedawcę, że chcę 2 przedłużacze - każdy po 50 m - cena nie gra roli !!!!!!!!!!!!!!!!

Zostałem zaprowadzony do lady wystawienniczej (taka sama jak w cukierniach z deserami - co się kreci) - gdzie na samym środku leżały 2 pięknie zapakowane, lśniące i pachnące przedłużacze.

Zobaczyłem - mówię: biorę !!! - na to Pan sprzedawca - że bardzo mnie przeprasza, ale musi się udać do dyrektora sklepu po klucz do wystawki, bo takie rzeczy "z wyższej półki" są specjalnie pozamykane (bo przychodzą do sklepu elektrycy i dotykają, macają - nacieszyć się nie mogą jakością wykonania).

...............i tak po otwarciu 5 zamków i rozłączeniu alarmu w moich rękach wylądowały 2 piękne lśniące i pachnące przedłużacze.

Do kompletu nabyłem również drabinki do zwijania - co by w przyczepie porządek był.

post-15991-0-41017000-1475216183_thumb.jpg

 

Aby zapewnić sobie i innym maximum bezpieczeństwa nabyłem również hermetyczne osłony - wtyczka/gniazdo - znane mi są z wyjazdów sytuacje kiedy to dzieci klaszczą z całych sił w ręce - bo myślą, że fajerwerki Tatuś zafundował - a to przedłużacz się pali. Na jednym z ostatnich wyjazdów widziałem też jak pewien elektryk latał/biegał/krzyczał z woltomierzem i amperomierzem - bo mu 70% prądu w powietrze ucieka - a przedłużacze sznurkiem powiązane od snopowiązałki - strach było w pobliżu przebywać !!!!!!!!!!!!

post-15991-0-71833700-1475216281_thumb.jpg

 

Mając te wspaniałe rzeczy, jestem po części przygotowany na pokazanie klasy zachodniopomorskiej kujawiakom.

A jak Wam Panowie idą przygotowania ????

 

TOM - inż. ds. zajebist..... zakupów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Żaneta, będziemy się dobrze bawić na tym spocie   :pub:

 

 

 

A skoro już mówimy o spotach, to chciałem nadmienić, że w styczniu 2017 mamy na Trzech Króli dłuuuuugi weekend 5-8.01.2017. HUUUUURAAAAAAAA...

 

I w związku z  powyższym, będziemy mieli więcej niż w minionym styczniu, czasu na gryfińskim Osirze, na ogniska, odnowy biologiczne na Lagunie i rozmowy do rana... może nawet jakąś głodną rybę się machnie na blachę...

 

( drewno mam i busiorem przywiozę, ewentualnie na dwa razy się obróci )

 

 

Nawiązując do powyższego, pogrubionego zdania, rozpocząłem dziś produkcję cytrynówki cobyśmy z TOMem nie odeszli za szybko tym styczniowym razem na drugi krąg do spania:

 

http://forum.karawaning.pl/topic/7512-wina-nalewki-piwa-w%C5%82asna-produkcja/page-21?do=findComment&comment=495374

 

oraz coby Tom nabrał w styczniu sił na cały nowy rok 

 

:hehe:


Trza będzie założyć nowy wątek spotkań szczecina i okolic na 2017 rok,  albo będziemy cisnąć dalej w tym ;-)

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wcześniej nieco zapodałem info na ten długi pierwszy noworoczny  weekend, coby jeden kolega z Wołczkowa z robotą się w końcu uwinął, coby drugi kolega z Dąbia w między czasie farelkę do swego mini kampera zakupił, no i coby trzeci kolega ze Stargardu budę z garażu wyciągnął na ten czas... Bo ta łysa pała z Kijewa to będzie na bank hehehehe

 

:ee:  :ee:  :ee:

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Wywołany się odzywam. Na wypad listopadowy się piszę, ale cholera będę musiał w sobotę wieczorem się zwijac. Jeszcze tylko musze się zastanowić kogo z kolegow zaszczycic, bo mój kamper chyba nie za bardzo nadaje się na takie wypady. Styczniowy termin tez juz sobie zarezerwowaLem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanka !!!! Dawaj Twojego męża/chłopaka/konkubenta na wyjazd z nami. My się już nim odpowiednio zaopiekujemy -hehe przecież sami nie wypijemy tego bimbru co pędzi Twój sąsiad !!!!!

 

Panie Patryku - apeluję o powagę i kulturę oraz o czytanie tego co się zamieszcza na forum ze zrozumieniem !!!!!!

Kilka postów wcześniej zamieściłem info o moim zaczesie i nazywanie mnie łysą pałą jest nietaktem - jestem owłosioną pałą !!!!!!- nawet założyłem swoją stronę o pielęgnacji owłosienia - info na moim fejs-zbuku - proszę podziwiać i lajkować !!!!!

Ponadto proszę o sprawdzenie lokalizacji mojego miejsca zamieszkania - odsyłam do www.googlemaps.pl Do Kijewa ja mam 2 km. -więc na jakiej dzielny mieszkam ????? -Zagadka na dziś. Ten kto odgadnie otrzyma 5 esemesów z poradami o dbanie o zaczes w porze zimowej.

 

Kolego emerycie !!!!! Fajnie że jedziesz !!!! U mnie w bakiście zawsze sie znajdzie miejsce dla gościa hehe. Weź dobry koc bo tam zimno jak u Włodka P. w ZSRR.

 

A co do styczniowego wyjazdu - oczywiście jestem na tak, lubię sobie wypić drineczka przy -15. Liczę że będzie bardzo zimno, bo inaczej klimatu nie będzie !!!

 

Panie księgowy !!!!! - żyjesz Pan ??????

 

TOM - stylista zaczesowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera jasna, kolejna gęba do napojenia...

 

Poleciałem wobec tego na swoją winnicę, zakasałem rękaw, zbiory poczyniłem...

 

Psia krew, czasu mało, pijaki się zjadą i niedopite zaczną awantury szukać...

 

Lecę Panie grona od szypółek oddzielać...

 

Czasu mało, czasu mało...

 

post-1522-0-17038800-1475419409_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyję żyję, mam parę napraw niezbędnych do wykonania w zestawie bo się buda nie jeżdżona niszczeje pod dachem .... nawet już alarm domowy podłączyłem do centralki w przyczepie  i zgłosiłem do ochroniarzy jako osobną strefę na posesji :-) 

Muszę "na szybko" zakleić dziurę w dachu co ją zrobiłem pod kable do solara (chyba srebrna taśma pójdzie w w ruch) pier.... tego solara, prądu z niego do podłogówki lub klimy  i tak będzie za mało więc trzeba brać agregat albo stawać przy cywilizacji. No i muszę w końcu stop-y w kostce holownika zrobić bo już rok bez stopów się bujam co wyszło na przeglądzie dorocznym. Ponadto muszę włamać się viatola (zalogować na konto) co by stówkę lub dwie  wrzucić .... a logowanie się do konta viatolowego zawsze wyprowadza mnie z równowagi (kto próbował to wie o czym mówię) nawet w bankach mają przyjaźniejsze interfejsy logowania.

 

Patryk winogrona pakujesz do budy ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.