Skocz do zawartości
macieku

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule jest propozycja co by się w sobotę do niedzieli do południa spotkać w Jezierzycach ..........

zobaczymy co z tego wyjdzie .. :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgodnie z moją wcześniejszą zapowiedzią, jak się ktoś wybierze do Jezierzyc - to wpadnę na piwko. Samochód mi zabrano siłą wczoraj :(. Mam teraz takiego bez haczyka - co mam z nim robić ??? :)

TomekKnaus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują że ja pojadę około 1000-1200 jutro z dziećmi i pewnie Daniel dojedzie około 1400-1500. Dam znać jak się wyklaruje na 100%. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tam Panowie? Jesteście w Jezierzycach? Można wieczorem na Piwko się zjawić?

TomekKnaus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No I klapa. To moze w weekend po swietach. Widze zagrozenia bo w kolejny weekend brat sie chajta. Ale powinno sie udac. Poza tym musze przetestowac "nowa" budke.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maciek, może by przerobić tytuł tego wątku na "Szczecin i okolice weekend", wtedy za każdym razem można by proponować spontaniczny spocik. Ja w każdym razie podtrzymuję gotowość do wyjazdu na spocik w weekend po swiętach. Mogą być Jezierzyce, może być wyspa, może być cokolwiek, i tak pojadę bez dziewczyn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra propozycja, trzeba wrócić do tematu po świętach. A z ciekawości, to Panie Maćku jak wygląda kwestia finansowa na Stawie Cysterskim - Ty tam z Panią kierowniczką kontaktowałeś się telefonicznie ???

Pytam o ludzi którzy już trochę przyczepki posiadają, bo Daniel z automatu będzie płacił więcej - bo nową budkę ma ( na takich trzeba zarobić przecież) hihihihihahhaaha :)

TomekKnaus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam pojęcia .............. nie gadałem o detalach :-)

A co to za różnica na 2 dni to i tak nas koszty nie zabiją .... większą pozycją w budżecie jest piwo i dodatki. 

Ostatnio jak wracałem z Jezierzyc to najdrożej wyszedł mnie kierowca na drogę powrotną bo musiałem w niedzielny poranek znaleźć takiego z odpowiednim prawkiem zapłacić mu za taksówkę do Jezierzyc, za odwiezienie mojego zestawu do mnie na podwórko i dać na taksówkę do domu. 

koszty samego biwaku przy tym to pikuś  :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe, to było dobre, ja wtedy czekałem prawie do wieczora, żeby się stamtąd ruszyć z budą do domu :drive:   :blink:  :policja:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli idzie o detale - nie boje się zabicia przez koszty :) - po prostu ciekawy byłem - ale w takim razie pojedziemy to zobaczymy.

TomekKnaus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie mogłem do wieczora bo jakąś imprezę dzieci miały ............ ale my tylko zmęczeni byliśmy bo przecież nikt nie pił :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w każdym bądź razie nie pamiętam żeby ktoś pił   :hehe:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja też sobie nic nie przypominam .............. jakaś mgła czy cuś :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowni Państwo (hehe jak ładnie napisałem) jeżeli nie kłamie nas pogodynka, to w sobotę ma być 20 stopni, w niedzielę 13, może ten weekendzik Jezierzyce ???

TomekKnaus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:yes:  :yes:  :yes:  :yay:  :yay:  :yay:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi