Skocz do zawartości

Co porabiacie na codzień?


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja też się chciałem Wam przedstawić.Otóż mamy z żoncią po 52 latka i 30 letni staż małżeński i co roku z wielka radością czekamy na wkacje (żona jest już na zasłużonej emeryturce a ja mam punkt poligraficzy na Uczelni) i w tym roku pojechaliśmu naszą przyczepką-Dethleffs Nomad RC1 na Kaszuby.A jak dobrze wszystko pójdzie to na drugi rok jedziemy na Mazury do Koczek i pod Giżycko(zięciu ma tamdzialkę nad jeziorem. :]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Andrzeju1954.Jesteś jedyny na forum który przedstawił się dwa razy.To dobry przykład dla innych,którzy jeszcze się nie przedstawili.W Kutnie postawię Ci flachę, chyba ,że pojedziemy razem,to wtedy flacha Ci przepadnie bo w drodze powrotnej Ty prowadzisz.

Pozdrawiam - Robin :]:]:]:]:):]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Andrzeju1954.Jesteś jedyny na forum który przedstawił się dwa razy.To dobry przykład dla innych,którzy jeszcze się nie przedstawili.W Kutnie postawię Ci flachę, chyba ,że pojedziemy razem,to wtedy flacha Ci przepadnie bo w drodze powrotnej Ty prowadzisz.

Pozdrawiam - Robin :]:]:]:]:):]

Hej Robin.Trzymam Cię za słowo.Wprawdzie jeszcze do następnych wakacji daleko ale kto wie świat jest taki mały................ :]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja napisze kilka słów o sobie. Mam na imię Marek i już jestem 40-latkiem. Podrózuję z żonką i 10 letnią córką. W podróże zabieramy też psa - owczarka niemieckiego długowłosego. Aktualnie uzytkujemy campera. W związku z tym, że prowadzimy własne firmy, to czasu mamy na wyjazdy mało, ale jak już się go trochę wygospodaruje, to ruszamy chętnie przed siebie. Krótsze wyjazdy planujemy w Polsce (moja żonka jest zakochana w Bałtyku, więc często odwiedzamy krajowe plaże). Dłuższe wyprawy planujemy raczej na południe Europy, bo jesteśmy ciepłolubni. :]

POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE I żYCZę UDANYCH KARAWANINGOWYCH WYPRAW :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolej też na mnie.

Mam 40 lat, wraz z żoną, czwórką dzieci, dwoma psami i kotem mieszkam w podwarszawskim Kawęczynie (tym za Konstancinem). Zajmuję się obsługą floty samochodowej w przedstawicielstwie jednej z firm. Zeszły sezon był naszym pierwszym sezonem karawaningowym. Bardzo nam się to spodobało i już planujemy następne wojaże.

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To może teraz moja kolej-rocznik 1954 , a więc dobry.

Jeżdzimy z przyczepą od 20 lat.

Pierwsze 2 wyjazdy z przyczepą pożyczoną i złapaliśmy

bakcyla.Nie wyobrażamy sobie innych wakacji.

Prowadzimy z mężem sklep spożywczy-chociaż nie ma to

nic wspólnego z naszym wykształceniem,ale cóż w życiu

tak nieraz bywa.

Od kilku lat jesteśmy fanami Węgier. :pub::lol:

 


Instrukcja pomiaru - Gerjak

msg-4332-imported-7104305a-02ad-4b62-929b-0339929de1e2_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może teraz moja kolej-rocznik 1954 , a więc dobry.

Jeżdzimy z przyczepą od 20 lat.

Pierwsze 2 wyjazdy z przyczepą pożyczoną i złapaliśmy

bakcyla.Nie wyobrażamy sobie innych wakacji.

Witam i pytam.

Macie duże doświadczenie w jazdach z przyczepą. I pewnie wiele fajnych wspomnień. W tym kąciku dałem hasło "Wspomnienia z wypraw w długie jesienno-zimowe wieczory" Do tej pory nikt nie zamieścił tam swoich wspomnień. Może Wy reaktywujecie temat?

:lol:

Fil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turystykę zmotoryzowaną uprawiam od 1958 r. Początek to Jawa 250 + namiot (psia budka), Syrenka + lepszy namiot, Fiat 125 -1500 + namiot, a później N126, następsna i następna, Mercedes 240D + jakaś przyczepa niemiecka, Renault + N375 i obecnie od 6 lat kamper LMC na podwoziu Fiata Ducato (duży). Mam 69 lat, jeżdżę z Zoną i psem (posokowiec bawarski). Wnuk już z nami nie jeździ ma 20 lat. Jestem chirurgiem emerytem ale jeszcze pracuję. Niestety wygrałem licytację na najstarszego!

Przerwę w wyjazdach mam tylko od końca października do końca kwietnia. Poza tym uprawiam żeglarstwo i piję piwo! Pozdrawiam wszystkich "Młokosów". :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; Baja02,może i jesteś najstarszy z nas ale jako chirurg możesz zafundować Sobie nową twarz. :pub:

 

Witaj Irku3! Ja mam inną metodę - niezawodną ! Lubię przebywać w towarzystwie ludzi młodych i wtedy średnia wieku znacznie się obniża. A poza tym wychodzę z założenia, że człowiek ma tyle lat na ile się czuje. W medycynie znane są pojęcia "wieku metrykalnego" i "wieku biologicznego" i nie zawsze one się pokrywają. Jak się spotkamy, to opwoiem Ci na ten temat kawał. Nie mogę go umieścic na forum bo mnie Admin zbanuje! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 46 lat, kilka zawodów. Mieszkam w Szczawnicy. Z wykształcenia jestem chemikiem, byłem też kiedyś nauczycielem i handlowcem. Teraz jestem księgowym. Wspólnie z żoną Basią prowadzę od 16 lat biuro rachunkowe, w którym odpowiadam za księgowanie, rozliczenia z ZUS-em, sprawy pracownicze i opiekuję się naszym sprzętem informatycznym. Z zamiłowania- podróżnik i pisarczyk. Mam bzika na punkcie karawaningu! Początkowo z namiotem, później z przyczepą N126, kamperem Ford ADF a obecnie 20 letnim VW LT35 "Hehn" zwiedziliśmy kawał Europy. Mamy dwoje dorosłych dzieci- córkę, syna i suczkę Zuzię. Od roku jestem współpracownikiem Magazynu Aktywnego Wypoczynku "Polski Caravaning", na punkcie którego też mam bzika oraz członkiem Camper Club Poland.

Mam zamiar wybrać się kamperem (jak się w końcu dorobię jakiegoś porządnego!) w podróż dookoła Świata i napisać z tej wyprawy książkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.