Skocz do zawartości

Damska ekipa zdobywa Norwegię


Rekomendowane odpowiedzi

Podpowiadam ;) może tak jak ja? -  Karawaningowa zdrada ...  w wątku Albania, Macedonia, Grecja :)

 No właśnie! To Twoją opowieść czytałam (i chyba nawet komentowałam... hmmm) ale teraz nie mogłam jej znaleźć :) Bardzo mi się podobał ten wyjazd i stylistyka Twojej opowieści :)

 

No to wezmę z Ciebie przykład :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trochę się niepokoję...

Niby pięknie byłoby, gdyby Norwegia o mnie zapomniała i nie wystawiła rachunku za drogi... ;)

Ale jak wystawiła, a rachunek do mnie nie dotarł? Wiadomo, jak działa Poczta Polska...

Czytałam, że jeśli się nie uiści opłaty w wyznaczonym czasie to tym długiem zajmuje się angielska firma windykacyjna i naprawdę źle się na tym wychodzi finansowo...

 

Czy ktoś wie, czy ten rachunek przychodzi listem poleconym (wtedy się wybronię), czy zwykłym? Bo jeśli zwykłym to jak udowodnię, że nie dostałam?

 

Minęło już 8 miesięcy. Czy tak się zdarza? Słyszałam, że najdłużej pół roku.

Czy można gdzieś napisać, żeby sprawę wyjaśnić?

 

Jakie Wy macie doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświdczenie mówi:

- jak polecony to widać kiedy doręczenie

- jak zwykły to niech podadzą kiedy upłynął Ci termin licząc od daty doręczenia.

Oczywiście rozumiem uczciwość ale najpierw muszą doręczyć aby mogli cokolwiek.

 

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście rozumiem uczciwość ale najpierw muszą doręczyć aby mogli cokolwiek.

 

No właśnie! Ale dowiedziałam się, że ponoć zdarza się, że nic nie przysyłają. Są tacy, co byli w 2014 na wakacjach i nic dotychczas nie dostali.

Może rzeczywiście zapomną o mnie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomną albo im nic PL nie odpowiedziało.

Jak dla mnie to czekaj, przyślą to zapłacisz, nie przyjdzie to masz prezęt od Norge ;)

 

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JolaR,

 

nasz rachunek po zeszłorocznej podroży po Norwegii przyszedł zwykłym listem po trzech miesiącach. 

Czy i kiedy przyszedł rachunek za nasz wyjazd do Oslo w 2014 niestety nie pamiętam.

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Linku z mapą zapomniałam udostępnić i nie działał. Teraz jest poprawiony i działa.

 
Na blogu jest już następny odcinek norweskich wspomnień wakacyjnych. Tym razem w roli głównej Trolltunga, czyli Język Trolla.
Widoki niezwykłe, mam nadzieję, że Wy również się zachwycicie :)
 
 

post-7016-0-08581600-1464803050_thumb.jpg

:)

 

 

 

giphy.gif

 

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Zostałam zaproszona do konkursu na prelekcję na festiwalu podróżniczym PodRóżni - Festiwal o krok dalej , który odbędzie się w pierwszy weekend czerwca w ruinach zamku w Ząbkowicach Śląskich. Zgłosiłam swoją "Norwegię po babsku"

Jeśli podobała Wam się nasza podróż i uważacie, że warto wspierać takie odważne damskie eskapady, proszę o zagłosowanie na moją opowieść tych, którzy mają profil na Facebooku. Trzeba tylko wejść w poniższy link i kliknąć lajka.

Udostępnienie też mile widziane ;)

Z góry dziękuję :)

 

Tutaj jest link do głosowania

post-3270-0-24588600-1492681694_thumb.jpg

Edytowane przez JolaR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję, kobitki! :)

 

  :) Konkurencyjne wyprawy też fascynujące :)

Zgadzam się. Nie będzie wstydu z takimi przegrać!

 

 

Ale numer dziewczyny :) Wczoraj miałam krótka wizję, że razem jesteśmy na wspólnej wyprawie a tu prawie razem w tym samym miejscu ;) Jola, Gusia, Bozka - pozdrawiam :)

Może to prorocza wizja?... Oby!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.