Skocz do zawartości

Nowy sklep karawaningowy w Opolu


CaravanShopOPOLE

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Klienci

Nowo otwarty sklep w Opolu Caravan-shop.pl z artykułami karawaningowymi, kempingowymi oraz na biwak, wyposażeniem domków letniskowych, zaprasza serdecznie na zakupy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.:

-meble kempingowe (stoły, krzesełka turystyczne, szafki kuchenne),
-naczynia kempingowe, maty antypoślizgowe,
-garnki, zestawy obiadowe itp.
-akcesoria do mocowania przedsionków, namiotów (śledzie, młotki, drabinki, linki zabezpieczające-przeciwietrzne i wiele innych)
-podłogi do przedsionka
-części do przyczep (pompki wody, reduktory gazowe, podłączenia wody oraz gazu, zamki itp.)

-zbiorniki na wodę
-zamki do mebli
- napędy do przyczep, ładowarki akumulatorów, akumulatory

i wiele innych.

 

Oferujemy produkty takich marek jak: BERGER, BRUNNER, FIAMMA, FRANKANA, RICH, AL-KO, DOMETIC, THETFORD.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów poszerzamy swoją działalność o WYPOŻYCZALNIĘ BAGAŻNIKÓW dachowych, boxów, bagażników rowerowych na hak oraz na dach w atrakcyjnych cenach.

Przed nami sezon wiosna/lato 2015 więc warto zapoznać się z naszą ofertą.

Zapraszamy do naszego sklepu w Opolu przy ul. Dworskiej 2 (na tyłach hotelu EUROPA) od poniedziałku do piątku w godz.9.00-17.00 oraz w sobotę od 10.00-14.00.

 

Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego pod adresem www.caravan-shop.pl oraz do śledzenia fanpage na Facebooku https://www.facebook.com/pages/Caravan-Shoppl/1604493306448075?ref=aymt_homepage_panel

 

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

post-18947-0-12610500-1426706799_thumb.jpg

Edytowane przez CaravanShopOPOLE (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Drodzy Klienci

 

Nowo otwarty sklep w Opolu Caravan-shop.pl z artykułami karawaningowymi, kempingowymi oraz na biwak, wyposażeniem domków letniskowych, zaprasza serdecznie na zakupy.

To nie my jesteśmy drodzy, tylko droga jest Wasza oferta. Np ostatnio w sklepie (też z tej branży) kupiłem pompkę do wody z zaworem zwrotnym za 67 zł a  u Was  dokładnie taka sama ponad 120 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tak tragicznie. 

No niestety , jak w marketach, trzeba porównywać, szukać, sprawdzać. 

http://caravan-shop.pl/pl/p/Gniazdo-zewnetrzne-wielofunkcyjne/288na razie najtaniej.

A szukam już parę dni dla kolegi i nawet w zwykłej hurtowni elektrycznej mam za 53 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tak tragicznie. 

No niestety , jak w marketach, trzeba porównywać, szukać, sprawdzać. 

http://caravan-shop.pl/pl/p/Gniazdo-zewnetrzne-wielofunkcyjne/288na razie najtaniej.

A szukam już parę dni dla kolegi i nawet w zwykłej hurtowni elektrycznej mam za 53 zł.

Przecież na podlinkowanej stronie jest ponad dwa razy drożej  (108,35zł ) niż w Twoim tekście - coś tu nie rozumiem, to ma być najtaniej.

 

 

Być może Kolego cena produktu jest wyższa niż w innych sklepach, nie mniej każdy Klient jest dla nas cenny. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.

Nie "być może" ale na pewno i to znowu ponad 2 razy wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc pierwszy post firmowy, fajnie byłoby aby osoba która go napisała ,podpisała się  . Łatwiej byłoby nam  zadać pytanie odnośnie przedstawionej oferty.

 

  Przy okazji mam pytanie , wyżej mamy link do Waszej oferty dotyczącej gniazdka .Dlaczego w opisie brakuje producenta. Czasy mamy takie ,że zalewa nas cała masa pdróbek lub produktów niewiadomego producenta. A zamawiajac jakikolwiek towar via net powinniśmy mieć rzetelny  a zarazem bardzo dokładny opis towaru.  

Kolejne pytanie ,w ofercie sklepu mamy  część do przyczepy -"Szczęki AL-KO" , opisaną jako zamiennik (Steelpress)   ale w opisie towaru , jako producent widnieje AL-KO !!!  Dlaczego ?

Kupujacy decydujemy  się na orginał albo na zamiennik  albo .... ???  :hmm:

 

https://caravan-shop.pl/pl/p/Szczeka-ALKO-200x50-kpl-/344

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc pierwszy post firmowy, fajnie byłoby aby osoba która go napisała ,podpisała się  . Łatwiej byłoby nam  zadać pytanie odnośnie przedstawionej oferty.

 

  Przy okazji mam pytanie , wyżej mamy link do Waszej oferty dotyczącej gniazdka .Dlaczego w opisie brakuje producenta. Czasy mamy takie ,że zalewa nas cała masa pdróbek lub produktów niewiadomego producenta. A zamawiajac jakikolwiek towar via net powinniśmy mieć rzetelny  a zarazem bardzo dokładny opis towaru.  

Kolejne pytanie ,w ofercie sklepu mamy  część do przyczepy -"Szczęki AL-KO" , opisaną jako zamiennik (Steelpress)   ale w opisie towaru , jako producent widnieje AL-KO !!!  Dlaczego ?

Kupujacy decydujemy  się na orginał albo na zamiennik  albo .... ???  :hmm:

 

https://caravan-shop.pl/pl/p/Szczeka-ALKO-200x50-kpl-/344

Oferowany komplet szczęk jest produkowany przez Steelpress a pasuje do bębna AL-KO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferowany komplet szczęk jest produkowany przez Steelpress a pasuje do bębna AL-KO.

Do tego nie mam żadnych wątpliwości . 

Zadałem dwa pytania i oczekuje od - nie wiem co mam napisać - odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem Wasze posty.

Firma się zareklamowała a sprzedaje po tyle ile sobie chce.

Wolny rynek.

Wolny rynek to też możliwość pokazania, że ktoś inny ma taniej I tylko tu masz rację niech sprzedaje po ile chce. A Forum jest m/i po to żebyś nie musiał przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.