Skocz do zawartości

Weekend w termach - Cserkeszolo lub Berekfurdo


Mrtommy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moja tras z Koszyc do Berekfurdo z ominięciem dróg płatnych (zestaw do 3,5 t.) :

- Koszyce - Miskolc drogą E71,68, później E71,3 i dalej z Miskolca drogą "3" przez Nyekladhaza, Ernod, Vatta, obwodnicę Mezokovesd, Tiszafured, Kunmadaras, BEREKFURDO. - 201 km. Mała uwaga, ostatnio trochę pobłądziłem i zaliczyłem nie tylko urocze wioski ale też fatalne drogi.

Ir&Ed,  Ty proponujesz zjechać wcześniej z drogi E71 - dlaczego?, Czy znasz proponowaną przez siebie drogę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do kolegi sankrystian:

 

Dojeżdżasz do Füzesabony drogą nr 3 i później odbijasz na 33 i jedziesz główną czy odbijasz wcześniej za obwodnicą Mezokovesd na drogę lokalną przez miejscowość: Borsodivánka? (Czy to są te fatalne drogi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz śmiało jechać przez Borsodiwankę-Poroszlo-Tiszafured -Kunmadaras - Berekfurdo.

Droga do Poroszlo jest zupełnie przyzwoita ,a dalej dobra po przebudowie realizowanej w latach 2014/2015.

W ubiegłym roku nie było na niej żadnych dziur i kolein .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kemping w Cserkeszolo po wybudowaniu nowych bardzo atrakcyjnych

domków ( kilkanaście ) wypiękniał ,natomiast zostało mniej miejsc na zestawy i kampery.

Aktualnie (dane z maja 2016 roku) trzeba codziennie pobierać w recepcji nowe opaski (codziennie inny kolor) na rękę do wejścia na baseny.

Kaucja na stałą opaskę w wysokości 1000Ft na osobę już nie obowiązuje bo je zlikwidowano.

Sanitariaty wybudowane przy wjeździe na kemping są ładne i na wysokim poziomie.

Baseny wszystkie czynne ,włącznie z basenem z morską falą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuję Lucek za podpowiedź (nie pierwszą zresztą). Jesteś częstym bywalcem na basenach , dlatego mam jeszcze jedno pytanie. W połowie czerwca wybieram się na tydzień do Berekfurdo, później na tydzień muszę przyjechać do Polski i chcę na ten czas zostawić przyczepę na kempingu, lub parkingu . Co mi radzisz, jak to zorganizować, by nie ciągnąć przyczepy  do Polski tam i z powrotem, bo chcę wrócić do Berekfurdo na następne dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sankrystian w Berekfurdo nie ma problemów z pozostawieniem przyczepy na okres Twojej nieobecności oczywiście za opłatą. Moi znajomi od lat tak robią i nigdy nie mieli żadnych problemów.

Najlepiej jest stanąć obok ludzi którzy będą przebywać w Berekfurdo podczas Twojej nieobecności i poprosić ich taktownie o niezobowiązujący nadzór.Opłata za pozostawienie przyczepy nie jest duża . Wszystko załatwisz na recepcji.

Jeżeli będziesz w Berekfurdo jeszcze po 8 lipca to się spotkamy.

Pozdrawiam Lucek.

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli pozwolicie koledzy to się dołączę do tematu. Jutro wyruszam do Berekfurdo i mam pytania: Czy można na kempingu płacić kartą ??  Jaką walutę warto ze sobą wziąć: euro, forinty, pln czy wypłacać tam z bankomatu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.