Skocz do zawartości

Weekend w termach - Cserkeszolo lub Berekfurdo


Mrtommy

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Elu, jak zwykle jesteś niezawodna . Kiedy wybieracie się na Węgry?.

 

Aktualnie koszt  pobytu dla zestawu z prądem oraz opłatą klimatyczną wynosi 7000 Ft.

W stosunku do ubiegłego roku jest troszeczkę drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuję za wskazówki - więc dla 3 dorosłych + dziecko + przyczepa + prąd to około 9000Ft.

Planujemy ewentualnie wyjazd w okolicach 10-20 lipca o ile coś niespodziewanego nie wyskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wskazówki - więc dla 3 dorosłych + dziecko + przyczepa + prąd to około 9000Ft.

 

Nie wiem jak to policzyłeś, ale mnie wg cennika za Twoją ekipę wychodzi 10900Ft...

Edytowane przez piterek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie doliczyłem opłaty klimatycznej ale mam międzynarodowy karnet kempongowy CCi - chyba jest honorowany w Berefurdo bo w Hajduszoboszlo nie było problemu ze zniżjką 10%


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w cenie kempingu są nieograniczone wejścia na wszystkie dostępne baseny.

Na cały pobyt dostajesz opaski które uprawniają Cię do wychodzenia i wchodzenia poza teren kempingu.

Dodatkowo płaci się za możliwość wędkowania (około 130 zł za 3 dni nam wyszło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała mini foto relacja z Berekfurdo.

 

1.jpg

Brama wjazdowa i recepcja.

 

2.jpg

3.jpg

Nasze miejsce wraz z byłymi znajomymi.

 

4.jpg

Inne parcele.

 

5.jpg

 

 

6.jpg

Blisko naszego miejsca (20 metrów) można było połowić rybki. Koszt za 3 doby to około 130 zł.

 

7.jpg

Sanitariaty, w środku kuchnia  z lewej za rogiem zrzutnia chemiczna. Na każdej części pola są takie sanitariaty.

 

 

No i atrakcje dla dzieciaków i nie tylko :)

 

8.jpg

 

9.jpg

 

10.jpg

 

11.jpg

 

12.jpg

 

13.jpg

 

14.jpg

 

15.jpg

 

Oczywiście są jeszcze 2 baseny z cieplutkimi gorącymi brązowymi wodami leczniczymi.

I kolejny basen w budowie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję :) nieźle wygląda ten kemping, tylko dla naszego dwunastolatka trochę mało atrakcji chyba... z drugiej strony nie chcę jechać w dziki tłum, bo na stanie jest też połroczniak... trzeba będzie to jakoś wypośrodkować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blumore, złowiliście jakieś ryby? To pozwolenie, które trzeba wykupić jest na dwie wędki? Tak żeby na drugą wędkę w jednym łowisku mogła łowić druga osoba? Ile w forintach kosztuje doba wędkowania? Z góry dziękuję z odp :]

Edytowane przez piterek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowienie czysto rekreacyjne, codziennie po kilka kilkanaście ryb typowo stawowych (karasie, karpie itp) ale małych 15-20 cm.

Po sąsiedzku stał kamper z typowym wędkarzem zapaleńcem, kilka wędek. Raz przyciął karpia jakieś 3 kg.

Woda w tym zbiorniku jest bardzo ciepła gdyż wylewają do niego wodę z gorących basenów.

Na to miejsce proponował bym raczej łowienie na grunt. Tak przynajmniej miejscowi robili po przeciwnym brzegu.

 

To pozwolenie nie wiem na ile jest wędek, my łowiliśmy na 2, sąsiad na 3. Nikt nie chodził nikt nie sprawdzał. A papierów wypisywania na pół godziny było.

Nie pamiętam ile w forintach ale chciałem na 3 dni i zapłaciłem około 130 zł. W razie czego w miasteczku (10 minut spacerkiem) masz sklep wędkarski gdzie zaopatrzysz się w białe lub czerwone robaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info...Kusi mnie to łowienie, ale obawiam się, że mlodsza część naszej ekipy będzie się tam nudziła, szczególnie, że jeden tydzień będę w Hajduboszormeny, a tam też atrakcji dla młodzieży niewiele, więc obiecałem, że w drugim tygodniu pojedziemy do Tiszaujvaros, ale pożyjemy, zobaczymy... :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam łowienie w Berekfurdo ale nie przy basenach. Na obrzeżach miejscowości jest piękny duży zbiornik z ładnymi rybami. Opłata jest jedną na wszystkie zbiorniki w Berekfurdo. Bylem w tym roku łowiłem i ryby brały, głównie karasie do 1 kg oraz jeden karp ok 1,5 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.