Skocz do zawartości

CHORWACJA Istria, pierwszy raz z dziećmi 10.07.2015 kto chętny?


Rekomendowane odpowiedzi

Jedziemy +- 10.07.2015 wieczorkiem, pierwszy raz z Przyczepą na Chorwacje z dziećmi (dziewczynka 7 lat, chłopak 11 lat, my 34 i 35 lat) wybieramy Istrie bo jest blisko

 

wyjazd Wielkopolska/Kujawsko-pomorskie

 

Jak ktoś chciałby się przyłączyć na luźno to zapraszamy

 

kemping wybierzemy jakiś ładny przy samej plaży, z placem zabaw i może jak będzie basen to też fajnie.

 

wyjasnienie pojęcia na luźno :) Wspólna podróż, dzieci się bawią, każdy chodzi gdzie chce i robi co chce. To mają być fajne wakacje. Nie zamierzam spędzić wakacji z jakąś marudą, która chodzi i mówi jak jest drogo,brzydko, gorąco :) Jak tacy współtowarzysze się trafią to trudno, dlatego zakładam NA LUŹNO bo w razie co na ręcznym i zmieniam pole :) Nie no troche w żarcie piszę, ale faktycznie żeby normalni ludzie się trafili-fajnie by było.

 

Jesteśmy normalną sympatyczną rodzinką z pieskiem maltańczykiem. :)

 

Zapraszamy chętnych

Edytowane przez marcin777 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no to właściwie coś jakoś podobnie jak My  :skromny:

urlop w tym samym czasie, kierunek ten sam, ale jeszcze sporo szczegółów do ustalenia  :bzik:

 

warianty mamy dwa główne:

1. spokojny dojazd przez Słowenię, po drodze jakieś luźne zwiedzanie (kilka dni) a później odpoczywanie na Istrii

2. najpierw na Istrię, a później, w drodze powrotnej, wschodnia Chorwacja, Osijek, może troszkę północnej Serbii

 

tak czy inaczej, chcemy być na północy Istrii, żeby mieć wygodną bazę do odwiedzenia Triestu, oraz riwiery Słoweńskiej

nasza rodzinka to 2+2 (dziewczynki 8 i 5 lat), więc myślę, że jakoś byśmy się dogadywali  ;)

załączam zdjęcia z wycieczki sprzed kilku lat: https://picasaweb.google.com/102734316233302350144/20120901_Rovinj#

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że już chętni. My mamy takie plany. Wiadomo, że można je skorygować i dostosować do grupy, ale pierwszy plan zakłada

 

Dojazd prosto na kemping, bo dzieci już myślami będą na plaży... po drodze, możliwe, że ze zwiedzeniem czegoś tak na chwile żeby urozmaicić podróż. Kwestia uzg.

Po leżakowaniu na plaży  np po 2-3 dniach możemy jechać zwiedzić Chorwacje.......

powrót na kemping i dalsze odpoczywanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też mamy plan na Istrię w tym roku na początku lipca ( cro zjechana od góry do dołu ). A jak wyjdzie to się okaże...

 

Tak, że koledzy, pilnuję tematu i jeśli wyjazd wypali i termin się zgra to zapewne będę próbował się spotkać z Wami na kempingu na Karlovacko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy +- 10.07.2015 wieczorkiem, pierwszy raz z Przyczepą na Chorwacje z dziećmi (dziewczynka 7 lat, chłopak 11 lat, my 34 i 35 lat) wybieramy Istrie bo jest blisko

wyjazd Wielkopolska/Kujawsko-pomorskie

 

kemping wybierzemy jakiś ładny przy samej plaży, z placem zabaw i może jak będzie basen to też fajnie.

 

@marcin

Z takimi pociechami polecam Medulin post #46 < zerknij, tu jest wszystko czego szukasz

Postojna = punkt C < na trasie polecam nocleg w PL punkt B = N50.07465 E18.66251

 

W drodze polecam kemping Pivka Jama do zwiedzania Postojnej > GPS: N45.80510   E14.20456

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli masz zamiar wyjechać w piątek z takim założeniem ,że przyjedziesz na Istrię w sobotę lub niedzielę to bardzo ZŁY pomysł.

 

Na Istrię należy przyjeżdżać najlepiej w poniedziałek rano lub wtorek. Pisałem już o tym ,proszę poszukać.

 

Jeżeli chcecie miło spędzić wakacje powinniście posłuchać mojej rady i zatrzymać się gdzieś po drodze lub wyjechać w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz zamiar wyjechać w piątek z takim założeniem ,że przyjedziesz na Istrię w sobotę lub niedzielę to bardzo ZŁY pomysł.

 

Na Istrię należy przyjeżdżać najlepiej w poniedziałek rano lub wtorek. Pisałem już o tym ,proszę poszukać.

 

Jeżeli chcecie miło spędzić wakacje powinniście posłuchać mojej rady i zatrzymać się gdzieś po drodze lub wyjechać w niedzielę.

Źle się jeździ po półwyspie w weekend ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele popołudniu dopiero są zwalniane miejsca. Słoweńcy mają blisko do domu wiec zostają na ostatnią chwilę.

To samo dotyczy Włochów I Austrijaków.

Artur weź pod uwagę kemping EX_Putizella (Briuni) w którymś opisie podawałem co jest do zwiedzania.

na tym kempingu byłem juz 3 razy i zawsze wróce z checią na niego z względu na cisze i przyjazną wode dla dzieci.

fajowe zejscie po kamykach. :) mało ludzi w tygodniu (weekend troche ciaśniej jak pisał Lucek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele popołudniu dopiero są zwalniane miejsca. Słoweńcy mają blisko do domu wiec zostają na ostatnią chwilę.

To samo dotyczy Włochów I Austrijaków.

Artur weź pod uwagę kemping EX_Putizella (Briuni) w którymś opisie podawałem co jest do zwiedzania.

na tym kempingu byłem juz 3 razy i zawsze wróce z checią na niego z względu na cisze i przyjazną wode dla dzieci.

fajowe zejscie po kamykach. :) mało ludzi w tygodniu (weekend troche ciaśniej jak pisał Lucek)

Dzięki za info. Mam 3 tyg odwiedzę kilka kempingów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@witus  >  Źle się jeździ po półwyspie w weekend ?

 

Sugerujemy trasę   < Włochy drogami lokalnymi SS13 + 14, <= bez opłat !

Słowenia bez winiety ! (nawigacja = omijaj drogi  płatne)

 

Tak jeżdziliśmy do HR = Istria, zero problemów.

< tak jechaliśmy w 2014 r. wracaliśmy przez Udine...

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@witus > Źle się jeździ po półwyspie w weekend ?

 

Sugerujemy trasę < Włochy drogami SS13 + 14, Słowenia bez winiety ! (nawigacja=omijaj drogi płatne)

 

Tak jeżdziliśmy do HR = Istria, zero problemów.

{style_image_url}/attachicon.gif Majówka 2014 .png < tak jechaliśmy w 2014 r. wracaliśmy przez Udine...

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Włochy są bezpłatne na tym odcinku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ired podał link do trasy płatej z autostradami,

 

od Monfalcone EST do Triestu/granicy SLO autostrada jest bezpłatna

Tylko tam w przeciwieństwie do Słowenii płaci się odcinkami więc może to być niegłupie. Muszę to sprawdzić w wolnej chwili. Wenecja i Triest były w planie, może to jakoś ogarnę w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.