Skocz do zawartości

Camping, pole namiotowe Honoris Okuninka nad j. Białe


salaj

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam camping Honoris - bardziej pole namiotowe w Okunince niedaleko Włodawy

 

http://honoris.com.pl/

 

http://wczasynadbialym.pl/nocleg/details/typ/camping_pole/strona/1/id_noclegu/70

 

Okuninka typowe miasteczko sezonowe mocno imprezowe - dużo barków dyskotek, wesołe miasteczko

 

Umiejscowione jest nad samą wodą w okolicy plaże, baza nurkowa, barki, wypożyczalnie sprzętu

 

 

 

 

post-6142-0-31403400-1426406208_thumb.jpg

post-6142-0-35331800-1426406222_thumb.jpg

post-6142-0-02271400-1426406226_thumb.jpg

post-6142-0-28620600-1426406233_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam,że w jeziorku jest bardzo przejrzysta woda :)

Raczej była kolego bo prace melioracyjne przeprowadzone w okolicy jeziora niestety tą przejrzystość sporo zmniejszyły :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam camping Honoris - bardziej pole namiotowe w Okunince niedaleko Włodawy

 

 

 

Zapomniałeś tylko dodać, że po ulewnym deszczu z dolnej części kempingu robi się też piękne jeziorko. Widziałem  :look:

Raczej była kolego bo prace melioracyjne przeprowadzone w okolicy jeziora niestety tą przejrzystość sporo zmniejszyły :oslabiony:

Kiedy te prace były ? Dwa lata temu było jeszcze wszystko ok.   :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej była kolego bo prace melioracyjne przeprowadzone w okolicy jeziora niestety tą przejrzystość sporo zmniejszyły :oslabiony:

Kolego Gusia-s to koleżanka pewnie to wiesz bo była w Sandomierzu na zlocie , ale to było tak dawno i mocna zabawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej była kolego bo prace melioracyjne przeprowadzone w okolicy jeziora niestety tą przejrzystość sporo zmniejszyły :oslabiony:

Kolego Gusia-s to koleżanka nawet była z nami na zlocie w Sandomierzu , ale to tak dawno było i nawet super zlot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś tylko dodać, że po ulewnym deszczu z dolnej części kempingu robi się też piękne jeziorko. Widziałem  :look:

 

Tego nie wiem bo mialem słoneczny pobyt w większości a przy tych opadach jeziorka nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogranicz spożywanie napoi :kawa: to i pomyłek będzie mniej

Napoje :kawa:  spożywam przeważnie z tobą kolego i potem są skutki :bevil:

No właśnie ... kiedy te prace były? i naprawdę popsuli wodę w jeziorku??? też ze 2 lata tam nie zaglądaliśmy.

Koleżanko teraz się poprawiłem :skromny: prace były jakieś 3 lata temu. Kiedyś woda była tam kryształ. Ciekawostką są tam również dość niesamowite burze jakie przechodzą przez okolicę. Jedna nawet kiedyś tam przeżyłem. Obraz na drugi dzień był masakryczny.

Edytowane przez norka9 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 prace były jakieś 3 lata temu. Kiedyś woda była tam kryształ. Ciekawostką są tam również dość niesamowite burze jakie przechodzą przez okolicę. Jedna nawet kiedyś tam przeżyłem. Obraz na drugi dzień był masakryczny.

 

to wychodzi na to, że woda się wyczyściła  :skromny: . Co do burz to rzeczywiście bywa ostro ale przeważnie mija bokiem. Co nie znaczy, że ludzie czasami wypływali z namiotów  :?

Trzeba omijać niecki i zagłębienia terenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wychodzi na to, że woda się wyczyściła  :skromny: . Co do burz to rzeczywiście bywa ostro ale przeważnie mija bokiem. Co nie znaczy, że ludzie czasami wypływali z namiotów  :?

Trzeba omijać niecki i zagłębienia terenu.

Pamiętam takie wakacje jednego roku że obraz po burzy na drugi dzień wyglądał jak po wojnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

   Kemping "Honoris" w Okunince - TEGOROCZNA WIELKA PORAŻKA. Traficie (albo lepiej nie) z Chełma w kierunku na Włodawę. Od wielu lat nic się na tym polu kempingowym nie zmieniło. Pojechaliśmy tam drugi raz - z sentymentu. Sanitariaty brudne, brak papieru toaletowego, ciepła woda w prysznicach jest marzeniem. Wi-fi to marzenie ściętej głowy- XXI wiek tam jeszcze nie dotarł. Płatność z rączki do rączki bez jakiejkolwiek fakturki czy paragonu. Za dobę 2 osoby i kamper - 56 zł. KPINA! Szczerze odradzamy to miejsce. W Okunince jest jeszcze kilka fajnych miejscówek, ale NIE TO!!!

   Samo Jezioro Białe - nie mylić z tym kempingiem - piękne i czyste, godne polecenia. Niedaleko Sobibór - obóz zagłady, warto zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezioro Białe może  być,ale ten camping to porażka. Fakt toaleta była tyle że odrażająco brudna.Papier był w postaci własnego palca.Miałem problem- lepszy z prawej dłoni ,czy lewej.Potem mały spacerek celem domycia kończyny na damską strone ,ponieważ z męskiej wystawały tylko suche krany.Suszarka ,ręcznik papierowy były tyle że w domu kiedy wróciłem i chciałem zapomnieć.Zwiedzamy,wypoczywamy ,zostawiamy spore środki finansowe -miejmy szacunek do samych siebie i do środków które oszczędzamy aby później zostawić je gdzieś w kraju i mieć coś w zamian. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.