Skocz do zawartości

poszukiwania nissana x-trail na holownik


pepe6

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj właśnie rozglądałem się dla żony za Jimim, i powiem ci kolego że to już inne autko wszystko plastikowa nie to co poczciwy samurai  :] nie gniotsa nie łamiotsa :miga:. Bartek jest tak jak piszesz Suzuki to bezproblemowa marka, kiedyś żona jeździła Maruti i też tylko lać paliwo i nic więcej nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ile byś mógł zapłacić za mój samochód. Dane zawarte w ogłoszeniu są prawdziwe-to nie oferta Turka z Niemiec-tam tylko są oferty tureckie, bo Niemiec nie trudni się "handelem".Przed 1939 r. inna nacja handlowała w hitlerlandzie.

Twoją ofertę przeglądałem i powiem tak, auto jest bardzo tajne, lecz kwota którą mogę przeznaczyć na zakup, to jest coś około 20 tyś. więc do twojej oferty jestem za cienki.

Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoją ofertę przeglądałem i powiem tak, auto jest bardzo tajne, lecz kwota którą mogę przeznaczyć na zakup, to jest coś około 20 tyś. więc do twojej oferty jestem za cienki.

Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie.

pepe6 tez zaczynałem szukać X-traila od 20 tysi ale niestety :oslabiony: z przykrością muszę stwierdzić nic nie znalazłem. Musiałem troszkę więcej zainwestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepe6 tez zaczynałem szukać X-traila od 20 tysi ale niestety :oslabiony: z przykrością muszę stwierdzić nic nie znalazłem. Musiałem troszkę więcej zainwestować.

Wiem, że jak szukałem swoje poprzednie auta, to zawsze jakby brakowało pere groszy żeby kupić coś lepszego, więc kupując cokolwiek urzywanego trzeba iść na jakiś kompromis i zachować zdrowy rozsądek. Byliśmy zobaczyć jeden egzemplarz, lecz niestety był mocno zaniedbany. Po powrocie do domu żonka przeszukała internet i spodobało się jej kilka egzemplarzy, lecz wszystko strasznie dalako od naszego miejsca zamieszkania. Jak miałbym dzisiaj więcej kasy na auto, to kupiłbym od kolegi Nined i problem byłby rozwiązany. Lecz jak niema miedzi to d....a siedzi.

Mam jeszcze jedno pytanko odnośnie książek serwisowych, bo jak pisałeś, że za parę groszy można takową kupić to rozumie, ale jak to się ma do sprawdzenia w serwisie, bo według mnie, jak sprawdzają auto w bazie danych to wtedy powinno wyjść oszustwo. Ostatnio spotkałem się z sytuacją, jak polski niemiec przyjechał do elektronika, żeby cofnąć licznik, bo po powrocie do Niemiec ma zrobić przegląd auta, a oni wpisują stan licznika w trakcie przeglądu. No i w ten sposób też możemy kupić auto od Niemca który płakał jak sprzedawał, ale chyba ze śmiechu. Swoją drogą nieuczciwość w każdym wydaniu uważam za draństwo i wtedy jestem zwolennikiem eutanazji.

W poszukiwaniach będę wytrwały, bo to autko ma być tak trochę na prezent dla żony na rocznicę ślubu i zależy mi aby była zadowolona, bo się jej to należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepe6 znam ten ból wszystko co fajniejsze to daleko. Ratowałem się trochę tym że jak gdzieś daleko znalazłem a znam kogoś w tej miejscowości to prosiłem o sprawdzenie. Koniec końców i tak jechałem z Przemyśla do Elbląga po autko. Gość sprowadza samochody i z tego co oglądnąłem na placu to miał fajne sztuki. Jakbyś chciał to daj znać na PW wyślę ci kontakt do niego. Co do książki to faktycznie jak książka będzie lewa to oszustwo wyjdzie. Problem polega tylko na tym że baza Nissana nie jest scentralizowana i jak autko będzie z Niemiec to będziesz z zapytaniem musiał skierować się do Niemieckiego serwisu. U nas możesz uzyskać tylko bardzo okrojone informacje takie jak np. o akcji serwisowej ale o przeglądach przebiegu i naprawach już nic się nie dowiesz. Życzę ci wytrwałości w poszukiwaniu bo autko jest tego warte a potem przyczepka na hak i świętować razem z żonką. Bartek proponował nawet zlot Nissana :yay:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez norka9 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki to bardzo nieszanowana marka w Polsce - mialem Baleno Kombi 1,6 Pb '99, bezproblemowe autko, koszta zadne, bardzo bogato wyposazone (GLXi) za gówniane pieniadze, kupilem cale/nieuszkodzone za 700Euro, jezdzilem ponad rok (raczej czesciej  żonka) przejechalem 53tys sprzedalem za 4500pln....

Zgadzam się z tobą całkowicie. Osobiście poradziłem siostrze kupno Suzuki Baleno i jak na początku się bała kupna takiego auta, to po zrobieniu przez nią około 300 tyś km, żal było jej oddawać na złom, bo jak to powiedziała ,,to super auto było''. Moje pierwsze kupione auto, to była Toyota starlet i znajomi pytali co ja kupiłem, bo to są jednorazowe silniki, w których niema nawet uszczelki pod głowicą, bo głowica z blokiem stanowi jedną całość. Aż wstyd pomyśleć, jaka była wiedza sporej grupy społeczeństwa na temat motoryzacji, a było to w roku 1990 . Nikt wtedy nie przypuszczał, że kilka lat potem sytuacja odnośnie np. Toyoty tak się zmieni. Suzuki musi widocznie jeszcze trochę poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą całkowicie. Osobiście poradziłem siostrze kupno Suzuki Baleno i jak na początku się bała kupna takiego auta, to po zrobieniu przez nią około 300 tyś km, żal było jej oddawać na złom, bo jak to powiedziała ,,to super auto było''. Moje pierwsze kupione auto, to była Toyota starlet i znajomi pytali co ja kupiłem, bo to są jednorazowe silniki, w których niema nawet uszczelki pod głowicą, bo głowica z blokiem stanowi jedną całość. Aż wstyd pomyśleć, jaka była wiedza sporej grupy społeczeństwa na temat motoryzacji, a było to w roku 1990 . Nikt wtedy nie przypuszczał, że kilka lat potem sytuacja odnośnie np. Toyoty tak się zmieni. Suzuki musi widocznie jeszcze trochę poczekać.

Chyba troszkę za późno bo teraźniejsze Suzuki już nie są tak świetne jak te stare. Jak zresztą z całą motoryzacją :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepe6 znam ten ból wszystko co fajniejsze to daleko. Ratowałem się trochę tym że jak gdzieś daleko znalazłem a znam kogoś w tej miejscowości to prosiłem o sprawdzenie. Koniec końców i tak jechałem z Przemyśla do Elbląga po autko. Gość sprowadza samochody i z tego co oglądnąłem na placu to miał fajne sztuki. Jakbyś chciał to daj znać na PW wyślę ci kontakt do niego. Co do książki to faktycznie jak książka będzie lewa to oszustwo wyjdzie. Problem polega tylko na tym że baza Nissana nie jest scentralizowana i jak autko będzie z Niemiec to będziesz z zapytaniem musiał skierować się do Niemieckiego serwisu. U nas możesz uzyskać tylko bardzo okrojone informacje takie jak np. o akcji serwisowej ale o przeglądach przebiegu i naprawach już nic się nie dowiesz. Życzę ci wytrwałości w poszukiwaniu bo autko jest tego warte a potem przyczepka na hak i świętować razem z żonką. Bartek proponował nawet zlot Nissana :yay:

 Kombinuje tak jak Ty, żona znalazła jednego w Zamościu, a mam tam kuzyna i też jak coś to będę się nim posiłkował aby nie jechać na daremno. Jak kupie tego Nissana, to widzimy się na zlocie. Namiar na gościa u którego kupiłeś swoje cacko mile widziany.

Pozdrawiam.

Pozdrawiam

Chyba troszkę za późno bo teraźniejsze Suzuki już nie są tak świetne jak te stare. Jak zresztą z całą motoryzacją :oslabiony:

I to jest w pięknej motoryzacji straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://auto-bilinski.otomoto.pl wysyłam ci odnośnik do strony. Gość jest naprawdę w porządku widzę ma teraz 90 samochodów w ofercie przeglądnę czy nie ma jakiegoś X-traila. Już znalazłem srebrnego na jego stronie za 23900 i na pierwszy rzut oka wydaje się rozsądny. A cenę potargujesz.

Edytowane przez norka9 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://auto-bilinski.otomoto.pl wysyłam ci odnośnik do strony. Gość jest naprawdę w porządku widzę ma teraz 90 samochodów w ofercie przeglądnę czy nie ma jakiegoś X-traila. Już znalazłem srebrnego na jego stronie za 23900 i na pierwszy rzut oka wydaje się rozsądny. A cenę potargujesz.

Bardzo dziękuję za namiar, rano razem z żonką zapoznamy się z tematem. Dla takich chwil chce się żyć, jak widzisz, że można w tym zaganianym świecie liczyć na pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... zlot na NKP.pl jest fajny, lightowy... Kto ma bude i nissana to Boze Cialo i Likend wolny to zapraszamy do Piñczowa...

Zostało mi trochę mało czasu, ale nadzieja umiera ostatnia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.