Skocz do zawartości

Langosze III - předběžné, pracovní, chatování


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.  :hej:

 

Nie chcę robić Koledze Andrzejowi konkurencji wątkowej ale ponieważ temat zaczyna już wychodzić przy okazji spotkania w Januszkowicach, otwieram dyskusję, żeby nie powodować napięć emocjonalnych, wśród zainteresowanych uczestnictwem w trzeciej edycji Langoszy, powodowanych koniecznością wstrzymywania się od pisania w temacie  :]  :]

Poza tym to już raptem tylko 2,5 miesiąca  :look: a czymś po Januszkowicach trzeba żyć  :slina:

 

Ponieważ termin w zasadzie narzuca się sam: 04-07.06.2015, pozostaje tylko kwestia wyboru miejsca. Wiem, że są głosy , żeby pozostawić spotkanie tam gdzie się zaczęło czyli na Machuzkach, niemniej wydaje mi się, że większość z nas lubi odkrywać nowości :swieca:  i dlatego sugeruję (nie chcę nic narzucać  :nono: ) żeby spotkanie nasze odbyło się w jakimś nowym miejscu. Proponowałbym natomiast, żeby podtrzymać zagraniczną tradycję tego spotkania i pozostawić Czechy jako kraj docelowy i Ragdegasta, jako oficjalny napój Langoszowy  :piwo:

 

Tyle tytułem wstępu.

 

Aby zatem zagaić dyskusję proponuję trzy wstępne lokalizacje. Może w tym roku trochę z dala do gór  :hmm:  No i w zasięgu jakichś 150 km od Bielska-Białej, gdzie tradycyjnie proponuję parking pod Decathlonem jako punkt zborny i start kultowej już karawany  :]

 

http://www.autokempfulnek.cz/

http://www.kajlovec.cz/index.html

http://www.autokemp.budisov.cz/

 

No i fajna strona z kempingami w CZ: https://www.dokempu.cz/kempy/ostravsko-slezsko/

 

Czekam na głosy w dyskusji. Jak dojdziemy do jakiegoś konsensusu - zakładamy drugi, oficjalny wątek z konkretami i listą :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

III Spotkanie Langoszowe

 

:yay: :yay: :yay:

 

 

 

 

 

Termin spotkania: weekend "przy Bożym Ciele" czyli  04-07.06.2015 r.

 

Miejsce spotkania: Camping Machuzky w Velkich Karlovicach,  Moravskoslezke Beskydy, CZ

 

Link do campingu: http://www.machuzky.cz/ 

 

Link do kamery:  http://www.skiarealm...tent/article/88

 

Meeting point: parking pod Decathlonem w Bielsku-Białej, 04.06.2015 g. 9.00. Wyjazd karawaną - g. 9.15 w kierunku na Zwardoń.

 

Lista, stan na dzień   03.06.2015:

 

Czas do spotkania w Bielsku :

 

http://404bajery.pl/countdown/dark.swf?txcolor=FF0000&bgcolor=3333FF&dline=2015-06-04-09-00-00&alpha=4

 

 

 

 

 

 

Proszę się dopisywać w wątku, ja będę aktualizował listy w tym poście :) )

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA DO 25 ZAŁÓG Z POWODÓW POJEMNOŚCIOWYCH I WYTRZYMAŁOŚCIOWYCH OŚRODKA (prąd woda, itp.)

 

Decyduje kolejność wpisów !!!!!

 

 

 

Proszę się określić-czy przyjeżdżacie pod Decathlon w środę wieczorem i tam śpicie,czy w czwartek rano i o godz. 9.00 wspólny wyjazd karawaną do Czech :hmm: :hmm: :hmm:
Dobrze mieć ze sobą CB radio  :ee: 

Pozdrawiam :)

 

 

 

 

 

 

LISTA CHĘTNYCH NA III LANGOSZOWE SPOTKANIE KEMPING MACHUZKY 2015 :

 

 

 

samochod-rodzinny.gif :przyczepa::biwak:0drinks.gif :gitara:2glodny.gif61wakacje.gif63dancer.gifsiata.gifrybak.gifzakochany-drzewo.gifzabawa.gifzwyciestwo2.gif41witos.gif
 

 

 1. Marko 6 - 1
 2. Belmondo - 2+2
 3. Jarobaro - 2+1
 4.
Gabcia        2 os.

 5.adamdiver 1+1
 6 .Kurus  - 2 + pies

 7. Kaczor_dg 2+1

 8. Gazirek 4+1 6 lat

 9. TOM 3653 2+1

10. Bernadetta Jerzy

11 .wersowa -2+2

12. Gregorov 2+1

13. Michalc3 2 + Maksiu  :)

14. simonK - 2osoby

15. 11thebest

16. Kozaczki

17. Iras

18. MichałAndrychów

19. BERU

20. BartoszK 2+1 (5lat)

21. GarażMen   2 os

22. znajomi od wersowa -namiot

23. Blazey

24. wojio- 2+1

25.krystian 186 -pokój

 

 

 

 

 

Lista na naklejkę :   2flaga.gif

 

 

 

 

post-7306-0-78435900-1427050462_thumb.jp

 
Razem : 36 szt  :)

 

 

 

 

 

Lista chętnych na  firmowy chlebek od Tombra  :    :slina: :slina: :slina:

 

Tombr napisał :18 marzec 2015 - 19:52

... - kasy nie przyjmuję , wystarczy uśmiech i zadowolenie po konsumpcji :-D

 

1. .........
2. TOM3653   - 1 duży i 1 mały chlebek
3. Kurus         - 2 małe chlebki
4. B&J             - 1 duży
5. wojio-          -2 małe
6. Marko6        -2 małe
7. Belmondo  - 2 duże
8. jarobaro      - 1 duży pyszny chlebek
9. Kaczor         - 1 duży
10. Michalc3    - 1 duży.
11.Blazey            -1 duży.1 mały
12.11thebest    -1 duży

13. Kozaczki     - 1 duży, 1 mały

14.Bartosz K.   -1 duży

15.Michał Andrychów - 1 duży

16.Gregorov              -  1 duży

17.gazirek                  -2 małe

18.Beru                      - 1 duży

19. Iras                       -  2 małe

20. Gabcia                  - 2 małe

21. wersowa-                 -1 duży

22.adamdiver               -1 duży

 

Razem : 17 dużych,15 małych chlebków

 

 

 

 

 

Listę na Belmondową kiełbasę:    :slina: :slina: :slina:

 

 

1.Jarobaro   -2kg wędzonej
2.wojio          - 1kg swojskiej

3.gazirek -      1kg swojskiej

4.Kozaczek   - 2kg swojskiej,czyli wędzonej ,1 kg grillowej, 2 szt. swojskiej-niewędzonej

5.Tom 3653   - 2kg wędzonej +1 kg na grilla

6.Bartosz K.  - 1kg swojskiej + 1 kg grillowej

8.Kurus         - 1kg swojskiej

9.Michał Andrychów - 1kgswojskiej + 1kg grillowej

10.Marko 6               -  0,5 kg swojskiej + 1kg grillowej

11.Gregorov             - 1kg swojskiej

12.Kaczor                - 1kg swojskiej+1 kg grillowej

13.Michalc 3             -1 kg swojskiej +0,5 kg grillowej

14.Beru                     - 1kg grillowej

15.Gabcia                  - 2kg swojskiej

16,wersowa                  -1 kg swojskiej + 1 kg grillowej

17.adamdiver               -2kg swojskiej

18.Iras                         -1kg swojskiej +1 kg grillowej

 

 

 

 

LIsta spotykających się  w czwartek o godz. 9.00 pod Decathlonem w B.B .  :

 

 

Informacja dla jadących na spotkanie w czwartek rano:

 

Boże Ciało -godz. 08.00  - zbiórka na stacji paliw BLISKA  w Tychach przy trasie nr  DK1 do Bielska ( zaraz za  Szpitalem Wojewódzkim i Strażą Pożarną-które to budynki widać po prawej stronie ,wjeżdżając na Tychy DK nr 1 od strony Katowic).

Tam bankowo dojedzie The best 11 ,TOM 3653,Iras,Beru  i tam czekajcie na mnie.

My idziemy do kościoła  na 07.00 rano w Tychach -kościół pw. Św.Krzysztofa jest 100 m w prawo od DK nr1 -zjazd przed Strażą Pożarną.Zaraz po mszy dołączymy do WAS i tniemy razem do Bielska.

Jeżeli są inni chętni to mogą do nas dołączyć po drodze :)

 

 

 

  1.Belmondo   -  stacja BLISKA Tychy - 08.00

  2.Tom 3653    - stacja BLISKA Tychy - 08.00

  3.11 the best  - stacja BLISKA Tychy - 08.00 

  4 .Gregorov     -jezie solo do Bielska

  5. Beru           - stacja BLISKA Tychy - 08.00 

  6. GarażMen    -brak informacji (znajomi Gabci ) :miga:
  7. Iras             - stacja BLISKA Tychy - 08.00 

  8.simonK         -jedzie solo do Bielska

 

 

 

Lista nocujących pod Decathlonem ze środy na czwartek +na zegarze podana jest godzina wyjazdu :  

 

budzik.gifbudzik.gifbudzik.gifbudzik.gifbudzik.gif]budzik.gifbudzik.gifbudzik.gifbudzik.gifbudzik.gif

 

 

 

1. Kozaczki
2.Bernadetta & Jerzy
3. Jarobaro
4 .gazirek
5. Kaczor_dg
6. Michalc3

7. Kurus

8. Marko 6

9. Blazey

10.Bartosz K.

11.Michał Andrychów

12.adamdiver 1+1

13.wojio

14.Gabcia

15.wersowa -ok. 24.00

16.znajomi od wersowa

 

 

Lista przywożących drzewo :

 

1. Iras,Kurus-piła spalinowa :)

2.Gregorov- worek drewna

3.Michał Andrychów-worek drewna

4.Kaczor DG- drewno

5.Tom 3653  -drewno

 

 

Lista DJ :  0dj.gif06tanczaca-dziewczyna.gif

 

 

 

1.Kaczor

2. XXX   po 24.00 -  Kandydata zna Kaczor :yay:

 

 

 

Nagłośnienie + światła :

 

1.Gazirek

2.Kurus

 

 

 

Plan wyglada tak ..

 

 

W czasie Langoszy jedziemy do "przepaści Macochy" - przewidujemy wyjazd w sobotę rano przed 6:00 tak aby na miejscu być około 8:00 (dead line godzina 8:20 - kupno biletów i wydawanie wejściówek dla grupy zorganizowanej) - wejście na godzinę 9:00...

 

Zrobiłem rezerwacje na wejście dla 20 osób (minimum dla grupy aby otrzymać przewodnika mówiącego po polsku) dla naszej grupy ( z możliwością zwiększenia rezerwacji )

 

Czas pobytu w kompleksie przewidywany jest na około 80-100 minut - plus około godzina na zwiedzenie punktu widokowego, wjazd kolejka do góry i zejście pieszo na dół  - zarezerwowałem stolik w restauracji w pobliskim hotelu przy parkingu na obiad na godzinę 12:00 - koszt wszystkich biletów (kompleks, kolejka, oplata foto/video) to około 300 koron za osobę dorosłą, dla dzieci prawie polowe mniej plus obiad w zależności od wielkości spożycia ;-)

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o dopisanie na listę.

Polecimy osobówkami - tak aby się skompletować do pojemności aut i zminimalizować koszta (winiety nie są konieczne)

 

P.S.Plan był dobry ,a w rzeczywistości łapie się 20 osób ,które zapisały się w 1-szej kolejności-taki mają klimat :(

 

post-11643-0-74671100-1429262673_thumb.p

 

 

http://morava.blox.p...ść-Macocha.html

 

http://www.moravskyk...awski-kras.html

 

http://www.jeskynecr...nkevni-jeskyne/

 

http://www.jeskynecr...2015_150327.pdf

 

 

Lista chętnych:

 

1. BartoszK - 3 normalne + 2 ulgowy

2. Blazey - 2 normalne + 2 ulgowy

3. Kozaczki - 2 normalne

4. Marko 6 - 1 normalny

5. Gregorov - 2 normalne + 1 ulgowy
6. Jarobaro - 2 normalne + 1 ulgowy

7. Kaczor_dg- 3 normalne ( bez  restauracji  :miga: )

  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  -- - - -- - --

8. wojio          - 2 normalne+2 ulgowe

9.wersowa -2 normalne + 2 ulgowy

10.Iras-         2 normalne +2 ulgowe

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tutaj  :yay:  :yay:   :yay:

http://www.machuzky.cz/

 

To może powiem tak: ja na Machuzki trzeci raz się nie piszę ....    :niewiem:  Świat jest po to, żeby go zwiedzać i poznawać. jest wiele innych, pieknych miejsc :-]   :slina:

My już się piszemy

 

Nie wyobrażam sobie inaczej  :nono:  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, wakacje są od zwiedzania, a zlot od zabawy :pub:  :gitara:

 

No widzisz. A my to jesteśmy tacy, że każdą okazję wykorzystujemy  :]  :]  :yay:

 

A przy okazji oczywiście, w doborowym towarzystwie  :pub: 0dance3.gif 0dj.gif 0drinks.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy nam na Waszym towarzystwie ale jednak naturę mamy włóczykija , więc trzeci rok w tym samym miejscu z rzędu - to nie w naszym stylu  :hmm:  A wyjazd ma być zdaje się przyjemnością dla wszystkich. A my zwyczajnie męczylibyśmy się (a zwłaszcza ja) kolejny raz u Any. A skoro dla innych, mniej ważne gdzie, a ważniejsze z kim, to może dało by się jakoś to pogodzić  :hmm:  :ok: Niektórzy, z tego co pamiętam to kempingu przez trzy dni nie opuszczali, więc co za różnica  :hehe: Byle bar był i Radegasta lali  :piwko:  :jump:A są tacy, nie tylko ja, którzy chętnie zwiedzą nową okolicę.  

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nie zależy-mogę jechać w nowe miejsce-tam na starym miejscu jest tanio , miejsce sprawdzone,piwo tanie  04icon_rotfl.gif

 

Czyli w zasadzie tez przychylasz się do spotkania w starym miejscu ?  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w zasadzie tez przychylasz się do spotkania w starym miejscu ?  :hmm:

Lubię odwiedzać nowe miejsca-więc mogę jechać na n o w e witaj2.gif  ,a o tamtym pisze,że nie jest złą miejscówka na tego typu spotkanie-bo tam byliśmy sami i nikt nam nie przeszkadzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja nie opuszczałem kempingu i doskonale się tam bawiłem ,odpoczywałem .............właściwie na takie spotkania wybieramy się z Holkiem ,po to żeby spotkać się ze znajomymi ,co nam się udaje.

Porozmawiać,napić się piwa,wódeczki ,potańczyć podczas wieczorka zapoznawczego i tak przez trzy dni............po prostu to lubimy i tyle.

 

Machuzki............czemu tam,no po prostu ..........mam sentyment do Anny i Radegasta podawanego przez uśmiechniętą barmankę .

 

Więc, my jednak jesteśmy za wyjazdem z pod Decathlon-u i Radegastowaniem u Anny na Machuskach.

 

ps.

 

no cóż,my włóczymy się i zwiedzamy ,poza wszelkimi spotkaniami i zlotami forumowymi..........po prostu my tak mamy i już.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż,my włóczymy się i zwiedzamy ,poza wszelkimi spotkaniami i zlotami forumowymi..........po prostu my tak mamy i już.

 

Gdyby wszyscy byli tacy sami to świat byłby nudny  :]

 

 

Machuzki............czemu tam,no po prostu ..........mam sentyment do Anny i Radegasta podawanego przez uśmiechniętą barmankę .

 

Więc, my jednak jesteśmy za wyjazdem z pod Decathlon-u i Radegastowaniem u Anny na Machuskach.

 

OK. Uśmiechnięte barmanki pewnie są nie tylko na Machuzkach cycki.gif

Ale akurat Ty możesz mieć istotnie duży sentyment do Any  :]

 

 

Tak, ja nie opuszczałem kempingu i doskonale się tam bawiłem ,odpoczywałem .............właściwie na takie spotkania wybieramy się z Holkiem ,po to żeby spotkać się ze znajomymi ,co nam się udaje.

 

Nie tylko Ty.  :]  Ale Ty między innymi. I nie mówię, że to coś złego. Każdy spędza czas jak mu pasuje. I dlatego zrozumcie też moje stanowisko. Próbuję połączyć chęć spotkania z Wami z pasją poznawania świata. Jeżeli jednak zadecydujecie, że Machuzki po raz trzeci - Wasza decyzja. I ja ją uszanuję. Jednak wtedy, duże prawdopodobieństwo, że nie zdecydujemy się na wyjazd....  :hmm:   :niewiem: Ale to też nasza decyzja....  :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.