Skocz do zawartości

Wspólne wyjazdy na zlot w Sandomierzu


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

Żałowałem,żałuję i będę żałował,ze nie byłem na tym zlocie!

Przyczepkę w sumie szykowałem cały miesiąc właśnie pod tym kontem.no ale niestety "life" jest brutalne.

Weekend spędziłem w Kiermusach z przyczepką 2 dni(w sumie przyjemne z pożyteczny,trochę pracy handelek i trochę przyjemności)Obecnie jest tam dodatkowa atrakcja "żubr" inne zwierzęta.Raz w miesiącu odbywa się jarmark staroci.ludzie zjeżdżają z całej polski i nie tylko(Niemcy,Anglicy itp.) -kilkaset samochodów,parę tysięcy ludzi.Dodatkowo z B-stoku (około 38 km.,3 km .za Tykocinem)co pół godziny dojeżdża autobus pod samą czarcią polanę na której właśnie odbywa się impreza.Jadło staropolskie,piwo,miody itp.jest co zwiedzać i co obejrzeć.Pogoda również nas nie rozpieszczał sobotni grill skończył się ostra burzą i żeby było śmieszniej z przyczepy zrobiliśmy kurną chatę i tam mięsko sie dopiekało.

p1040771jm5.jpg

p1040771jm5.de87621a12.jpg

Nie było najgorzej,ale to nie zlot.

Poniżej ten w kapeluszu to ja (godzina około 5 rano wczoraj niedziela),czasami do 8 rano więcej się sprzeda niż za cały dzień(biegają handlarze z całej polski i podkupują towar do dalszej odsprzedaży).mój kram to głównie monety,obrazy i starocia wszelkiej maści i rodzaju.Na drzwiach przyczepy widać "tygrysa" z adresem naszego forum.Kilka osób zatrzymywało sie głównie po to aby zapytać o karawaning.pl,bo naklejki forumowe mam na samochodzie i przyczepie.

p1040794ku0.jpg

p1040794ku0.04cc0379a2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.