Skocz do zawartości

Wspólne wyjazdy na zlot w Sandomierzu


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jacku,Szary i Thorn'ie myślę że podłącze się do waszej karawany (jak da radę - mój holownik w życiu 70km/h nie przekroczył :bzik: )

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku,Szary i Thorn'ie myślę że podłącze się do waszej karawany (jak da radę - mój holownik w życiu 70km/h nie przekroczył )

 

Jędrek, będziemy jechali tak by było dobrze :bzik: Więc nie przejmuj się prędkością podróżną. Ja do Warszawy się nadgonie, później będę odpoczywał :]

 

PS. Ale zakorkujemy trasę ;> :]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary11 to do Sandomierza z Whitestocku będziesz przez Warszawę gnał?,nabijesz stówke dodatkowo niepotrzebnie

 

Nie tak dokładnie przez Warszawę, znaczy jeszcze nie domówione jest w którym miejscu na trasie się spotkamy, ale myślałem by pojechać przez ostrów, mińsk i właśnie między mińskiem a garwolinem się spotkać. Deczko będzie dłużej, ale później jaka frajda razem gnać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

 

PS. Ale zakorkujemy trasę ;> :]:]

 

Po woli i ja się wkręcam,a raczej ja już wkręcony,bardziej nakręcam syna na ten wyjazd jutro wraca z Białowieży(bo tam pobiera nauki) i przystępuję do dalszej ofensywy żeby go namówić.tak więc jeżeli mi się uda to jak wspomniałeś zakorkujemy trasę,a jak i to nie kiepsko.Na razie wstrzymuję się z dopisaniem do listy,zrobię to jak już będę na 100-kę pewny. :bzik: wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po woli i ja się wkręcam,a raczej ja już wkręcony,bardziej nakręcam syna na ten wyjazd

 

Ale by było fajnie :] Byśmy na 2 zestawy reprezentowali podlasie :bzik: Życze powodzenia w namowach :]

 

PS. Może pokaż pare fotek ze zlotów całej rodzinie, może zaryzykują :] Żałować nie powinni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telewizji nas pokażą na bank, ale bedzie....

 

Jędrek, a gdzie sie mamy spieszyć, przecież na odpoczynek jedziemy, nadążysz na pewno.

 

Pozdro, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzyłem na Google maps, to Szary masz najbliżej przez Siemiatycze i Dęblin-370 km,

a przez Górę Kalwarię -380 km, zalezy jaka droga jest przes Siemiatycze, nie jechałem.

To spotkanie albo w Górze, albo pod Kozienicami. :]

 

A dla warszawiaków proponuję spotkanie na ulicy Puławskiej na stacji Orlenu przed Mysiadłem,

jechanie przez Konstancin jest masakrą, szczególnie przed Górą Kalwarią.

 

Jesliby Szary wyjechał z Bialegostoku kolo 9 rano w środę, 30, to my musimy ruszyć gdzies o 11,30 z tej stacjii, to sie w Górze Kalwarii spotkamy ok. 12, a pod Kozienicami gdzieś o 14, z tamtad mamy jeszcze nie nerwowo jakies 2 godz., czyli powinnismy byc w Sandomierzu gdzies o 16-17.

 

I sie zacznie Zlot... :bzik:

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak :) Jestem za tym by się spotkać w Górze Kalwarii. Wyjechać z Białegostoku myślę ok 8 rano (chcielibyśmy na miejsce wskoczyć wcześniej by na spokojne się rozstawić i później witać zlotowiczów z piwem w ręku oraz podziwiać wyczyny rozkładania przedsionków - może jakieś zawody? :] ) i pewnie po ok 3 godzinach podróży byśmy byli w miejscu spotkania. A dalej na spokojne w drogę po małej czarnej :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.