Skocz do zawartości

Długość przedsionka do Knaus Azur 580fu 2004


RedBird

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koleżanki i kolegów,

Przeczytałem uważnie porady dotyczące mierzenia długości przedsionka, i ponieważ za każdym razem wychodzi mi inny wynik :) to może ktoś mi pomoże własnym doświadczeniem lub jakimś linkiem.  

Jaka powinna być długość przedsionka do przyczepy jak w temacie?

Na stronach Isabella wychodzi, że 1025.

Jak kupowałem cepkę sprzedawca mówił że 1100.

 

Ponieważ w najbliższym czasie nie będę mógł jej ponownie zmierzyć a chciałbym rozpocząć poszukiwania będę wdzięczny za pomoc.

 

PS. Jako ciekawostkę: zacznijcie wpisywać w  Google frazę" długość przedsionka..."

Coś karawaning jeszcze mało popularny u nas :)

Pozdrawiam Arek

 

podrzucam jeszcze zdjęcie przyczepy, może ktoś ma dokładnie taką samą.

 

post-16125-0-74697800-1425727457_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanki i kolegów,

Przeczytałem uważnie porady dotyczące mierzenia długości przedsionka, i ponieważ za każdym razem wychodzi mi inny wynik :) to może ktoś mi pomoże własnym doświadczeniem lub jakimś linkiem.  

Jaka powinna być długość przedsionka do przyczepy jak w temacie?

 

Witam !

Tu masz dokładnie:

 

post-8228-0-95804200-1425758413_thumb.jpg

 

Pisałem kiedyś o tym w jednym z tematów, gdzie zamieściłem dokument o tym, jak mierzyć oraz z tabelami rozmiarów dla większości przyczep Knaus oraz Bürstner i bardzo dużej liczby roczników. Niestety, został chyba zapomniany i mało kto, tam trafia :skromny:

 

http://forum.karawaning.pl/topic/5866-knausowe-ciekawostki/?p=250130

http://forum.karawaning.pl/topic/12647-przyczepy-marki-b%C3%BCrstner-baza-informacji/?p=294849

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Tu masz dokładnie:

 

attachicon.gifWym przeds K Azur.jpg

 

Pisałem kiedyś o tym w jednym z tematów, gdzie zamieściłem dokument o tym, jak mierzyć oraz z tabelami rozmiarów dla większości przyczep i bardzo dużej liczby roczników. Niestety, został chyba zapomniany i mało kto, tam trafia :skromny:

 

http://forum.karawaning.pl/topic/5866-knausowe-ciekawostki/?p=250130

 

Dzięki Kristofer, 

Można na Ciebie liczyć jak na Zawiszę.  

PS. Pewnie pamiętasz naszą konwersację o trafo, w załączeniu schemat który dostałem po napisaniu do producenta. 

Myślę, że uzupełni Twoje przepastne archiwa.... 

Schaltplan MK375.PDF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 PS. Pewnie pamiętasz naszą konwersację o trafo, w załączeniu schemat który dostałem po napisaniu do producenta. 

Myślę, że uzupełni Twoje przepastne archiwa.... 

 

Pewnie,że pamiętam. Schemat tego zasilacza mam, ale bardzo dziękuję że pamiętałeś :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.