Skocz do zawartości

Małe planowanie zlotu w Sandomierzu


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie no pięknię jest B)

 

z remontem ruszam , jak tylko mnie choroba opuści na dobre ...i na zlot musze przybyc z ogonkiem...najwyżej bedzie tylko nowa wykładzinka ... :)

 

Rysiu jestes nie samowity :):bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek jeszcze raz dzięki :bukiet:

Ja na samolot to się napaliłem już jak szczerbaty na suchary :).

 

Z tego wszystkiego to już przyczepę zacząłem wietrzyć. Jutro też porcje świeżego tlenu po zimie dostanie B).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na samolot to się napaliłem już jak szczerbaty na suchary .

:bukiet:B):) Mój najmłodszy syn Bartek jak się dowiedział ze będzie leciał samolotem na zlocie to pierwsze jego pytanie:

A kto będzie kierował tym samolotem ? Pan Rysiek ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie to sie mam zapisywac..ja przez te choróbsko jestem cały potracony B):)

No już Cię zapisałem :)

 

A kto będzie kierował tym samolotem ? Pan Rysiek ? :)

Dobry pomysł :bukiet::)B) . Rysiek słyszysz masz się jak najszybciej na kurs zapisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi to byc baner z prawdziwego zdarzenia . Wystarczy kawałek materiału i napis ,, III ZLOT KARAWANING.PL ,, . Baner bardziej posłużyłby właścicielowi który bardzo dba o reklamę i ma zresztą o co gdyż kemping jest I Klasa . Z drugiej strony nam tez trochę prostej reklamy by sie przydało . Nie wszystkie Zloty tego wymagają . Ten będzie szczególny bo na tapecie ! Nie jest to wiejski kemping gdzieś w lesie . Ma wysoki poziom a zarazem potrzebuje takich imprez jak Nasza . Po ostatniej wizycie zrozumiałem że właściciel oddaje nam serce ale jak sam zadeklarował gotów jest wynająć motolotnię aby zrobić zdjęcia z naszego spędu . Nie będzie musiał tego robić bo dostanie gratisowe foty z samolotu .

Może ktoś skroi taki napisik reklamowy ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak to ze samolotu ma byc widoczne, to trzeba zrobić tak, że kazdy kupuje jeden wielki karton taki jakis 1na 1,5 m i maluje po jednej literze, np. ja - z, Szary-l, Yabulon - o, Ryszard - t

itd., kazdy to przywozi, i jak przyjdzie czas to to ukladamy w napis 3 zlot karawaning.pl.

To chyba widac bedzie z nieba, a i do zdjecia z lądu przydać moze się.

 

Jacek.

 

To 19 kartonów jest potrzebne, reszta może zrobic jakieś "bużki, czy coś "

 

To chyba damy rade, co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACEK ! A po co kartony ????? Indianie na Płaskowyżu Nazka wymyśleli to wcześniej . WEźMIEMY WOREK WAPNA I WYGRAWERUJEMY NAPIS NA TRAWIE .

Nie wiem tylko czy sie Michał potem połapie w tych boiskowych liniach !

 

 

Dobry pomysł . Wezmę laserowy teodolit co by nam prosto wyszło !

 

PS. worek wapna nie starczy . ale załapałem temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, że kazdy kupuje jeden wielki karton taki jakis 1na 1,5 m i maluje po jednej literze, np. ja - z, Szary-l, Yabulon - o, Ryszard - t

itd., kazdy to przywozi, i jak przyjdzie czas to to ukladamy w napis 3 zlot karawaning.pl.

To chyba widac bedzie z nieba, a i do zdjecia z lądu przydać moze się.

 

Jacek.

 

To 19 kartonów jest potrzebne, reszta może zrobic jakieś "bużki, czy coś "

 

To chyba damy rade, co ?

 

z kartonami to ja sie moge zająć...mam takowe w pracu ( tektury stosowane jako przekładki przy pakowaniu towaru na palecie) ...pozniej sie je pospina razem ... juz żeby nie odeciały ... jak Rysiaczek bedzie startował tym odrzutowcem.... :bukiet:

oczywiscie litery wykonam ( czy może byc białą farba recznie..???)

co o tym mysliscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.