Skocz do zawartości

Małe planowanie zlotu w Sandomierzu


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy przyjaciele,

emocje już chyba opadły a zatem czas na małe planowanie.

Myślę, że większość działań na naszym zlocie odbędzie sie jak zwykle i na szczęście spontanicznie, jednak będąc w tak zacnym grodzie należy sądzę poznać trochę jego historii oraz poczuć atmosferę miejsca.

Wobec powyższego, przytoczę maila, jakiego otrzymałem od właściciela Kempingu Browarnego, pana Wojciecha Majsaka, podczas rezerwacji kempingu. ( podkreślenia moje )

 

 

Witam!

Rezerwację przyjmujemy do realizacji.

O przyłącza do prądu proszę się nie martwić, bezpośrednio jest 22 przyłącza a reszta pomiędzy sobą. Zabezpieczenia są 16A i 20A więc nie ma obawy. Oczywiście łazienki są dostępne 24h/dobę a ciepłej wody nie ograniczamy.

Nasz cennik na ten rok

osoba dorosła 10,-

dziecko do 4 lat 0,-

dziecko od 4 do 12 lat 5,-

student 9,-

samochód osobowy 10,-

przyczepa 1 oś 12,-

przyczepa 2 oś 20,-

camper 20,- (do 6 metrów)

camper 30,- (powyżej 6 metrów)

motocykl 5,-

pies 5,-

prąd ryczałt 15,-

W Państwa przypadku zastosujemy rabat 15% oraz nieodpłatnie drewno na 1 wieczór przy ognisku lub przy kominku. Zabezpieczymy również na nasz koszt przewodnika na 5 godzinne zwiedzanie miasta (we własnym zakresie płatne wstępy do zabytków oraz ewentualnie spacer statkiem po Wiśle). Możemy także zająć się na Państwa życzenie organizacją całodziennej wycieczki terenowej z zabezpieczeniem autokaru np. Baranów Sandomierski-Koprzywnica-Klimontów-Ujazd-Opatów lub Krzemionki Opatowskie (kopalnia krzemienia pasiastego). Są również inne trasy nie mniej ciekawe.

Możemy zorganizować Państwu wieczór przy lampce wina w piwnicach Ratusza - wszystko do przedyskutowania.

Na pewno dołożymy wszelkich starań aby zaspokoić Państwa oczekiwania.

Proszę śledzić miejską stronę i jej kalendarz imprez - na pewno w tych dniach ich nie zabraknie - www.sandomierz.pl

Lączę wyrazy szacunku Wojciech Majsak

 

A zatem wobec tego, myślę, że dniem zwiedzania będzie sobota, czy piątek lepszy ?

Kemping leży u podnóża Starego Miasta, jakies 10 min. piechotą.

No i czy statkiem chcemy płynąć, do przystani jakieś 20 min.

Kiedy robimy ognisko, a kiedy strzelamy z łuku i robimy dzień sportu, no i czy tańce codziennie ?

Piszcie co sadzicie.

 

Jacek.( to najdłuższy post w moim życiu, sorry ale tak wyszło ) :bukiet:

 

----------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

myślę, że dniem zwiedzania będzie sobota, czy piątek lepszy ?
A to trzeba się już deklarować, czy dopiero na miejscu, bo jeżeli dałoby się w ostatniej chwili to byłoby lepiej. Zależy wszystko od tego co wymyślimy i od pogody. Zakładam oczywiście, że będzie piękna, no ale...
czy statkiem chcemy płynąć
Wiesz coś może więcej o tej wycieczce ? Długość i czy to tylko rejs, czy z jakimś zwiedzaniem ?
Kiedy robimy ognisko, a kiedy strzelamy z łuku i robimy dzień sportu, no i czy tańce codziennie ?
Tym pytaniem to mnie zaskoczyłeś.

Jak kiedy robimy ognisko i tańce ?

To ja już odpowiadam.

1 - w nocy z 30.04/1.05,

2 - w nocy 1.05/2.05,

3 - w nocy 2.05/3.05

4 - w nocy 3.05/4.05 do dyskusji bo więszośc 4.05 musi wyjechać do domu. :)

Tylko taka mnie refleksja dopada z tymi wycieczkami. Czy aby nie robi się to spęd, gdzie zapakują nas do autokaru i wywiozą na wycieczkę, bo zaczyna to tracić trochę urok spontaniczności.

No sam nie wiem, ale każdy ma prawo do swojego zdania :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to wszystko pomieścić w grafiku .Przydało by się jeszcze zaliczyć Bałtowski Park Jurajski bo to wyśmienita atrakcja dla naszych najmłodszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie tak napisałem, żeby kij w mrowisko włożyć.

Co do zwiedzania miasta to myślę, że na te 5 godz. z przewodnikiem to większość się będzie pisała, bo warto naprawdę.

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, na miastko z przewodnikiem i w sobote bym proponował. Autokar może odpuśćmy, w auta też możemy się władować i objechać :bukiet: Dzień sportowy to mógłby być piątek :)

 

Ogniska i tańce codziennie B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra tylko czy w weekend majowy statek będzie kursował
Zdziwiłbym się gdyby nie kursował. Wiadomo,że na ten weekend przyjedzie wiele turystów. No chyba że zarabiać nie chcą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze relacje i spostrzeżenia z dzisiejszej wizji lokalnej w Sandomierzu !

Spotkaliśmy sie z właścicielem . Sprawa jest już dokumentnie zaklepana. Była ze mna Basia i Radek ,,Radeon 4 ,,

Refleksje :

- Mamy boisko piłkarskie 0,7 ha za płotem . P. Majsak obiecał postawić bramki . Dla przeciwników 7 m , moja będzie miała 2 m szerokości . / brak materiału /

- Informacja dla Kolibra i wędkarzy ! W stawie pływają : Karpie , Amury , Japońce i Sumy .

Masz załatwione miejsce gdzie prosto z przyczepy będziesz zarzucał !

- Informacja dla Serka ! Gdybyś sie jednak nie wyrobił z remontem Niewiadki , masz zapewniony bungalow w bardzo przystępnej cenie na terenie kempingu !

- Mamy zapewnione przeloty A-ntkiem nad regionem Sandomierskim . Lotnisko ok. 20 km - przejazd autokarem . Dokładna cenę dostanę meilem / ok-30 zł /

- Jeżeli kilka osób chciało by powariować na kładach na poważnie, to żaden problem . Przewozimy kłady lawetą na specjalną zwariowana trasę i zabawa na całego .

- świeże pieczywko przywozi piekarnia na kemping w/g wieczornego wcześniejszego zamówienia

- Każdy przyjeżdżający dostanie program majowych imprez na terenie miasta / festyny , turnieje itp/

- do czasu przyjazdu Admina biuro Zlotu będzie się mieścić w przyczepce Rysiaczka / Kazdy pozna , taka pomylona kolorystycznie Niewiadka /

- Ja z Radkiem będziemy już od rana 29 kwietnia od 10.00

- od 29 kwietnia będzie działał na terenie kempingu kiosk: papierosy , piwo , i inne pierdoły.

- Inne wypady po regionie / Jurajski park , Baranów , kopalnia Krzemionki itp ustalimy na miejscu /

- przygotowaliśmy cały grafik rozrywek na naszym KO i Rozrywka gdyż Zloty w Zdworzu i Kozienicach nie obfitowały w atrakcje zewnętrzne .Tu może sie stać odwrotnie i część naszych zwariowanych pomysłów będzie trzeba zachować do następnych Zlotów ze względu na brak czasu .

- Nie tylko my jesteśmy zainteresowani Sandomierzem . Sandomierz chciałby poznać nas . Na pewno będą redaktorzy z regionalnych gazet . poprosimy Radio i TV Kielce

- Jacek ! przydałby sie jednak baner z nazwa imprezy. Z lotu ptaka musiałby być widoczny ????? / zrobimy zrzutę za takie coś /

- Od godziny 10.00 rano 29.04 będzie stała na bramie skrzynka butelkowego żubra dla komandora Lepciaka i Mymlona / schłodzona /

- Pamiętajcie o lampeczkach na pojazdy i identyfikatorach !

- każdy musi mieć minimum 20 m. kabla zasilającego !

- pytania na temat kempingu i nie tylko można kierować do mnie 0606477242 lub

zdaniewicz@vp.pl

- wszystkie inne ustalenia poczynione zostały wcześniej i można je znalęść w postach na KO i Rozrywka na Zlocie

 


świetlica będzie gotowa na wypadek deszczu

post-39924-imported-cfccdd3b-13ab-47c1-b8d0-d9604ac9ad0c_thumb.jpg

 

boisko , na razie bez bramek . Tu sie będą odbywać wszystkie zawody sportowe

post-39924-imported-b433f6d8-9a5e-4c24-ae57-c7027d147a37_thumb.jpg

 

koło tego małego swierka Koliberku postawisz cycepę i będziesz maczał kija

post-39924-imported-4192a529-1b82-40e3-8fd0-fd4bed6f09e2_thumb.jpg

 

Serek ! gdyby bungalowy nie były gotowe , będziesz spał w tym dworze . Oraz inni bez cycepek

post-39924-imported-31b54988-b070-4efb-b1c9-13b43fd9b714_thumb.jpg

 

tym dzwonem komandor Lepciak będzie ogłaszał czas ciszy nocnej oraz pobudkę !

post-39924-imported-e095d40a-0f52-4cf5-878a-897e6d43c502_thumb.jpg

 

takimi kładzikami można pobrykac

post-39924-imported-4c9375f9-10d4-4263-a676-6c99752fa97b_thumb.jpg

 

a tu będą nocne bajania z dala od przyczepek

post-39924-imported-b96b0a49-b118-4ffe-90cf-8f5b24ac9357_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleee. !!!

 

Ja to już w zasadzie bym jechał, nawet bez przyczepy...

 

Taki banner to może dobry by był, ale może taki wielokrotnego użytku, bez numeru zlotu.

Np. po prostu " zlot forum karawaning.pl ", a numer będziemy dolepiać albo coś ?

Mogę sprobować zrobić.

Z tym samolotem dobre jest, znaczy spadochrony trzeba tez brać...

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.