Skocz do zawartości

Małe planowanie zlotu w Sandomierzu


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

Serek, a jakiego koloru sa te Twoje pracowe kartony ?

 

Bo może bysmy tak zrobili, że jakby Ci sie udało załatwić ze 20-25 sztuk, to byś wziął ze sobą na zlot takie puste. I podzielilibyśmy pracę na załogi tak, żeby jedna załoga malowała jedna literę.

To mogłoby fajnie wyglądać, bo kazda litera bedzie inna, innego koloru itd.

Kazdy musi tylko farby jakies w kupić w kiosku i w czwartek rano sobie pomalujemy.

Napis wtedy będzie taki raczej z gatunku "dzieci - kwiaty" a nie z "komputera - techno".

 

A bannerek oczywiscie swoją drogą.

 

Pozdro, J.

 

Aha, żeby miasto wypromować, to napis powinien tak wygladać :

3 Zlot Karawaning.pl Sandomierz 2008, czyli 32 kartony, no 35 potrzebne

a farby trzeba miec raczej plakatowki.

 

Od razu mamy zrobiony konkurs malarski na najfajniejszą literę, ja maluje kropkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kolor kartonowy hehe no taki jak by brążowy ale raczej jasny ...tych smych wymniarów..i wiesz co nie 20-25 szt moge przywieść nawet 50-100 szt takich samych hehe nie ma problemu.. :ok: u mnie na magazynie lezy tego setki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobre by były, najwyżej najpierw bardziej zaawansowani malarze tło sobie jakies jasne wymalują, a ci mniej zaawansowani jasnym kolorem literę pojadą.

Ciekawe co inni na to ?

 

J.

 

A, na razie brak jeszcze 8 załogo - malarzy, no ale pewnie sie jeszcze zapiszą, a jak nie

to brakujace litery zrobimy kolektywnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałki welurowe mam , 5,10,15,20 cm szerokości . Kuwetki i farba akrylowa czy lateksowa tez też sie znajdzie . Są to farby wodne ale niezmywalne , wysychają po 20 minutach . Kartony można powiesić na rozciągniętym sznurku między kilkoma palikami ! Będą wyglądały jak powieszone ręczniki po praniu . Wielkość kartonów to chyba 1 x 0,5 m. Nie pamiętam jakie mam kolory farb , ale myślę że wykombinuję kontrastowe barwy !

Krótka piłka ! Kto deklaruje na 100 % kartony . Leszek zabiera płótno .

 

Miedzy polem kempingowym a boiskiem jest ogrodzenie z siatki i świetnie nadaje się do powieszenia naszej kartonowej informacji .

Myślę że z tego całego malowania może być niezła zabawa . Muszę zabrać folie malarską i rękawice .Albo litery zrobić w kolorze zielonym , wtedy ślady naszej radosnej twórczości nie będą się tak odznaczać na trawie ! Każda załoga będzie miała własną literkę ! Każdy moze potem Swoje dzieło zabrać do domu i powiesić np. w garażu ! :hehe::-]:-]

 


NA TYM OGRODZENIU MOZNA POWIESIć KARTONY

post-40003-imported-3d942d4c-7505-45ed-8219-0d20193d1101_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 na 0.5 m za małe, Serek chyba ma takie większe, na paletę, bo sie wydaje, że muszą być 1 na 1 co najmniej a najlepiej 1 na 1,5, zeby z samolota/lotni widac było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu był post Serka, że ma te kartony wielkości palety a ja napisałem, że dobre i żeby zbierał, a jak by koszty jakieś były to oddamy na zlocie.

I zdjęcie płotu wystawowego zniknęło z postu Ryszarda.

 

A potem nie wiem. :hehe:

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że jeszcze przed Sandomierzem uda mi sie zlustrować kemping w Warce . Moje tereny łowieckie to od Warszawki na południe . Może ktoś zaproponuje coś od Warszawy na północ lub na zachód .

Mymlon ! Bardzo mi mi przykro ! / Chociaż nadal mam nadzieje że się pojawisz / A może się wspólnie odnajdziemy w wakacje / . Z Lepciakiem mamy już wstępne założenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że jeszcze przed Sandomierzem uda mi sie zlustrować kemping w Warce

 

A może by tak ktoś kto zaproponował camping w Warce, zrobił to co Ty Rysiaczku zrobiłeś dla Zlotu w Sandomierzu.

Za to wielkie dzięki, masz u mnie browara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już tkaninę na banerek . Leszek zakupił tego całą rolkę. Jest to tkanina z której szyje sie parasole , a więc wytrzymała . Szerokość materiału to 2 m . Leszek zrobi i odcinek 1 x 10 m a drugi pozostanie 2 x 5 i sami zdecydujemy co dalej .

Kolorki płótna wspaniałe , pasujące do zielonego środowiska Spokojna tonacja , pasująca do Naszego towarzystwa które poznało sie na Zlocie w Kozienicach . / To jakiś fenomen że w ciągu kilku dni potrafiliśmy sie tak zintegrować i dopasować // Tak powstała ta słynna paczka ! Po prostu na Zlocie ! a nie za pomocą jakiś dziwnych znajomości /

Myślę że spokój , kultura i ten zielony kolor będzie Naszą dewizą i każdy następny Zlot będzie przyczynkiem do poznania nowych ludzi którzy będą tworzyć to Forum i powiększać Naszą Zlotową Brać .

Nasze Zloty maja duszę i takie od Kozienic pozostaną !!!!!!!!! :hehe: Słyszałem że Forum tworzą Admini ,,gówniarze ,, . I ja jako stary łysy dziad , im w tym pomogę bo są to ludzie normalnie myślący chcący stworzyć pogodne Forum .

 

Serek ! kartony tez dawaj . Farby nie zabraknie ! :-]

 


potrzebne będa jakies słupki , namiotowe naciągi . Cos wymyślimy .

post-40416-imported-993e470e-9498-4daa-a826-a08cca0f62c2_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.