Skocz do zawartości

Małe planowanie zlotu w Sandomierzu


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam czarny materiał szer 1,5 m i dowolnej długości ..zostaje .kwestia namalowania lub przyklejenia liter .Jeżeli nikt nie będzie miał lepszego pomysłu to spróbuję namalować białe wielkie litery ale nie wiem czy to by wyszło ładnie .Przedstawiajmy pomysły a coś z tego wyjdzie :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę leżeć bo samolotem boje sie latać, nie ma sprawy, to zdjęcie Wam z samolotem zrobię,

tylko musicie rękoma przez okna machać...

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żarty , żartami ale banerek musi być ! Leszku myslę że wielkość 4 m x 0,5 m jest wystarczająca . Prosty napis ,, III Zlot www.karawaning.pl - Sandomierz 2008 ,, 4 sznurki do powieszenia i to wszystko . :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi literami wycinanymi z kartonu to niezły pomysł. Po wycięciu można je przybić do ziemi najzwyklej gwoździami, z aeroplanu tego nie będzie widać. Mogę przygotować takie szablony na cały napis a na miejscu się wytnie. Zaproponujcie rozmiary liter i treść. Mam program w komputrze w którym fajnie to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę przygotować takie szablony na cały napis a na miejscu się wytnie

Ed a nie dało by rady druknąć drugiego kompletu liter nawet na cienkim papierze żeby koszty nie były duże . Bo właśnie z tym mam największy problem z szablonami. Ja bym wyciął i przykładam taki szablon na materiał i pędzlem zamalowuję i napisik powinien wyjść.

Gdyby się wszystko udało to mielibyśmy nie tylko reklamę dla samolotu ale i na pozostałe dni. Taki materiał z napisem można by rozwiesić potem na czterech sznurkach (jak rysiaczek zasugerował) międzi drzewami lub czym innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przewidziano tak zwane woreczki dla pasażerów kukuruźnika bo jak znam życie to pilot robi swoje, samolot swoje a żołądek :bukiet:

Wiem, że na morzu kiedy podczas sztormu statek robi swoje to marynarze dokarmiają ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ed a nie dało by rady druknąć drugiego kompletu liter nawet na cienkim papierze

 

Wszystko da się zrobić, mogę wydrukować obydwa szablony na cienkim papierze jeden do baneru -tak jak proponuje Leszek- drugi do napisu na trawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.