Skocz do zawartości

Przegląd gazowy


kit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam tylko jedno pytanie co on niby sprawdza w trakcie takiego przeglądu gazowego?Chciał bym to wiedzieć bo cena jest atrakcyjna nawet podejrzanie atrakcyjna. No i co daje ten certyfikat??

Z tego co się orientuję to sprawdzana jest szczelność układu i sprawność urządzeń, na taką usługę nie ma ceny minimalnej i maksymalnej, kwestia chęci zarobku tego co to robi, jeżeli usługa kosztuje na rynku 150 zł, a można podjechać na zlot i w ciągu jednego dnia obrobić 20 przyczep to tylko ktoś bardzo zamożny zlekceważyłby taki interes. Obniżenie ceny wynika z raczej hurtowej obsługi tu i teraz. W Wielkopolsce taka usługa z certyfikatem nie jest szczególnie rozpowszechniona, a nawet w skali kraju nie ma za wiele firm, które takie certyfikaty wystawiają.

Sam certyfikat jest wymagany na kempingach europejskich, nie na każdym.

Dla mnie najważniejszym powodem wykonania takiego przeglądu to bezpieczeństwo mojej rodziny i innych urzytkowników kempingów. Przy okazji posiadania takowego mogę być spokojny o wjazd na kempingi w Europie bez dodatkowych zmartwień jakie są wymogi gazowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rozmawiałem dzisiaj z Panem Darkiem , poinformował mnie, że przeglądy zacznie w piątek 1 maja od rana . Będzie do naszej dyspozycji przez cały zlot .

100-pek za Tego "Pana" - zgodnie z porzekadłem Rysiaczka leci po flaszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.