Skocz do zawartości

Cennik Campingu w Ciechocinku


California

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szacowne grono kolegów i koleżanek mam Bardzo nietypową prośbę w sprawie, pomocy przygotowania najbardziej optymalnej propozycji cennika na naszym miejscowym campingu . W poniedziałek 02.03.2015 jestem zaproszony jako jeden z najbardziej zainteresowanych karawaningiem w Ciechocinku, na rozmowę konsultacyjną w sprawie stworzenia najbardziej przyjaznego cennika dla wszystkich ( wiem że się nie da :] ) , poniżej wklejam cennik z ubiegłego roku :pad: .

Prosiłbym o krótką odpowiedź na jakim poziomie powinny być ceny w sezonie 2015 aby zachęcić większość do odwiedzenia tak wspaniałego kurortu jakim jest Ciechocinek. Odpowiedź proszę redagować w postaci punkt 1. zł/zł  punkt 2. .. zł , i tak do końca wg poniższej tabeli. Prosiłbym jednocześnie o nie podejmowanie dyskusji na temat tego kempingu a jedynie skupienie się na istocie mojej prośby. W poniedziałek jest spotkanie z dyrekcją campingu ( wiem bardzo mało czasu i dlatego skupmy się na tym co najważniejsze w tym momencie) . Będzie jeszcze możliwość dyskusji, po zebraniu zarządu i grupy decydującej tym miejscem.

 

 

CENNIK CAMPINGU W CIECHOCINKU 2014

                                                                   Jednostka

                                                                                                 Cena w sezonie / cena po sezonie

1. Odpłatność od każdej osoby                          doba                             10,00zł / 8,00 zł

2. Dzieci do 5 lat                                                  1 doba                            0,00 zł / 0,00zł

3. korzystanie z pralki automatycznej               1 godz                          10,00 zł / 7,00 zł

4. Camper                                                             1 doba                          40,00 zł / 30,00 zł

5. Przyczepa +samochód                                    1 doba                          40,00 zł / 30,00 zł

6. Samochód                                                        1 doba                          20,00 zł / 14,00 zł

7. korzystanie z grilla

     (w cenie zawarty worek węgla +podpałka) 1 doba                          40,00 zł / 30,00 zł

8. ustawienie motocykla                                     1 doba                          10,00 zł / 7,00 zł

9. ustawienie namiotu 1-2 osobowego             1 doba                          10,00 zł / 7.00 zł

10. ustawienie namiotu 3-5 osobowego           1 doba                          18,00 zł / 12,00 zł

11. ustawienie namiotu 6-8 osobowego           1 doba                          28,00 zł / 19.00 zł

12. Pies, kot ,inne zwierzęta                              1 doba                            5,00 zł / 3,50 zł

 

SEZON NA CAMPINGU W CIECHOCINKU - 01.05.-30.09 - PO SEZONIE ZNIŻKI

- Wszystkie ceny zawierają podatek VAT,

- Opłata za pobyt i opłata uzdrowiskowa pobierane są w całości pierwszego dnia,

- Cena pobytu zawiera natrysk - ciepła woda 24h, wc, przyłączenie energii elektrycznej oraz

bezprzewodowy internet na terenie całego campingu, korzystanie z kuchni,

- Doba zaczyna się o godzinie 14 i kończy o godzinie 12 dnia następnego,

- Opłata uzdrowiskowa pobierana jest na podstawie odrębnych przepisów,

- W przypadku ustalenia cen za określoną ilość jednostek czasowych, cena jest naliczana jak
za każdą rozpoczętą jednostkę czasową określoną w cenniku.

 

 

Liczę na szybką pomoc i sensowne wypowiedzi koleżanek i kolegów.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez tomekk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

CENNIK                moje zdanie na niebiesko

Nazwa

Jednostka

Cena w sezonie / cena po sezonie

1. Odpłatność od każdej osoby

1 doba

10,00zł / 8,00 zł             bez zmian

 

2. Dzieci do 5 lat

1 doba

0,00 zł                          bez zmian

 

3. korzystanie z pralki automatycznej

1 godz

10,00 zł / 7,00 zł              bez zmian

 

4. Camper

1 doba

40,00 zł / 30,00 zł                20/10

 

5. Przyczepa +samochód

1 doba

40,00 zł / 30,00 zł                20/10

 

6. Samochód

1 doba

20,00 zł / 14,00 zł                Nie mam zdania

 

7. korzystanie z grilla(w cenie zawarty worek węgla +podpałka)

1 doba

40,00 zł / 30,00 zł                    Nie mam zdania

 

8. ustawienie motocykla

1 doba

10,00 zł / 7,00 zł                    bez zmian

 

9. ustawienie namiotu 1-2 osobowego

1 doba

10,00 zł / 7.00 zł                   10/5

 

10. ustawienie namiotu 3-5 osobowego

1 doba

18,00 zł / 12,00 zł                  15/10

 

11. ustawienie namiotu 6-8 osobowego

1 doba

28,00 zł / 19.00 zł                   20/15

 

12. Pies, kot ,inne zwierzęta

1 doba

5,00 zł / 3,50 zł                       bez zmian

 

 

 

edit; wiem że to temat konkretny i niechce robić OT ale cieszy mnie że wreszcie zarządcy kempingów są otwarci na konsultacje z zainteresowaną grupą :ok:  Jacku powodzenia :ok:  w razie potrzeby pomocy, konsultacji itd jestem do usług ;)

Edytowane przez kit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale jak Ci mamy odpowiedziec czy ceny sa dobre nie wiedzac tak podstawowych spraw jak jest polozony kemping, czy jest przy glosnej szosie, a moze przy torach, a moze jest slabo ogrodzony, a moze ma basen na terenie, no troche duzo tych moze, zeby odpowiedziec logicznie, bo dla mnie jak fajny kemping to mozna i 100 za dobe dac za zestaw, a jak slaby to zeby za darmo byl to i tak nie wjade...I to nie jest dyskusja na temat kempingu tylko prosba o warunek brzegowy...

 

J.

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sorki nie podałem nic o samym campingu wybaczcie oto linki do zapoznania się z miejscem dla tych co nie znają Ciechocinka

 

http://www.ciechocinek.pl/876,l1.html

 

http://www.osir.ciechocinek.pl/camping-ciechocinek-laureatem-mister-camping-2014,2355,l1.html

 

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=zeTPjUrDD5YI.kcTwUfBzqb0E&msa=0&ie=UTF8&t=m&ll=52.878869,18.782587&spn=0.009065,0.018239&z=15&source=embed

 

http://www.osir.ciechocinek.pl/camping---,1711,l1.html

 

http://forum.karawaning.pl/topic/14487-v-zlot-listopadowy-%C5%9Bwi%C4%99to-niepodleg%C5%82o%C5%9Bci/

 

Zapraszam do zapoznania się szczególnie z ostatnim linkiem , choć wcześniejsze nie są gorsze :)

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

ps . w sieci jest bardzo dużo informacji na temat Ciechocinka i samego campingu , więc proszę o nie podnoszenie dyskusji w tym temacie :blagac: :blagac:

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje takie:
Nazwa
 

Jednostka

Cena w sezonie / cena po sezonie
1. Odpłatność od każdej osoby

1 doba

10,00zł / 8,00 zł             
 
2. Dzieci do 5 lat

1 doba

0,00 zł                         

 

Dzieci 5 - 15 (lub 18)

6,00 / 4,00 zł 

 
3. korzystanie z pralki automatycznej

1 godz

10,00 zł / 7,00 zł             
 
4. Camper

1 doba

25,00 zł / 15,00 zł               
 
5. Przyczepa +samochód

1 doba

25,00 zł / 15,00 zł               
 
6. Samochód

1 doba

15,00 zł / 10,00 zł               (dla gości kempingu, dla innych może zostać proponowana cena) 
 
7. korzystanie z grilla(w cenie zawarty worek węgla +podpałka)

1 doba

40,00 zł / 30,00 zł                   
 
8. ustawienie motocykla

1 doba

10,00 zł / 7,00 zł                   

 

 

9. ustawienie namiotu 1-2 osobowego

1 doba

10,00 zł / 7.00 zł                  
 
10. ustawienie namiotu 3-5 osobowego

1 doba

13,00 zł / 10,00 zł                 
 
11. ustawienie namiotu 6-8 osobowego

1 doba

20,00 zł / 15.00 zł              
 
12. Pies, kot ,inne zwierzęta

1 doba

5,00 zł / 3,50 zł                      
 
 
Myślę, że wprowadzenie zniżek dla dzieci uatrakcyjni pobyt dla rodzin. Zawsze to jakaś promocja (ulga) dla tych co mają pociechy.

Kemping powinien zdecydować, na jakiego Klienta chce się nastawić. 

Myślę, że cena w okolicach 50 zł za dobę, dla rodziny 2+1 na atrakcyjnym kempingu jest do przyjęcia. Jednocześnie cena dla rodziny 2+2 jest tylko o 6 zł wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupełnie bez ingerowania w cennik, jak kemping będzie fajny i Ciechocinek tez to ludzie przyjadą

dla mnie cena nie jest ważną wytyczną - ciekawe miejsce i tak mnie zwabi i przyjadę zwiedzić , jak Kemp będzie ok to zostanę bez względu na cenę, jak do d00py to cena mnie nie zacheci

a jak będzie super Kemp i nic w okolicy to i tak nie pojadę bo po co .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Oprócz cen jest jeszcze doba hotelowa. Przymus wyjazdu o godzinie 12 dyskwalifikuje ten kemping na weekendowe wyjazdy.

Myślę, że miasto nie straci na kilku godzinach pobytu przyczepy na placu. W tym czasie rodzina idzie na lody i zostawia 

dodatkowe złotówki w mieście. Tym bardziej, że tłoku na kempingu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, serdecznie dziękuję za wasze opinie i sugestie będzie to dla mnie jakiś wskaźnik w trakcie rozmów by doprowadzić do atrakcyjności tego miejsca. Camping jest nowy  ma  trzy gwiazdki( choć wiem że to nie jest wyznacznik atrakcyjności),  z 2 letnim przebiegiem więc wszystko jeszcze prawie pachnie nowością , myślę że warto tu zajrzeć choćby właśnie jak to koledzy wspomnieli przejeżdżając z południa na północ - dojazd jest bardzo dobry z A1 ( zjazd nr 13) i na miejsce dojazd drogą asfaltową.

 

Zachęcam więc wszystkich do wypowiedzi w sprawie cennika.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ... ja - moze dlatego zem nowy w świecie karawaningu - nigdy nie połapie sie w tych cennikach, dla mnie są po prostu za skomplikowania a ich skomplikowanie nie jestem w stanie uzasadnić kwestiami ekonomicznymi

nie prościej  zapisać - kwatera = XX zł /dobę ?? w tm prąd (ewentualnie jak ktos nie chce (a są tacy?) to np. -5zł.)

rowniez upierał bym sieze płatności za ilosci osob w cepach/kamperach... tez można by uśrednić w cenach "kwater"

to nie pensjonaty nad morzem gdzie wpadnie 8 studentów na 2 łóżka :) do jednego pokoju

wiec co za różnica czy w cepie są 2+1 czy 2+2 czy 3 dorosłe ? 

Edytowane przez cicik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje takie:

Nazwa

 

Jednostka

Cena w sezonie / cena po sezonie

1. Odpłatność od każdej osoby

1 doba

10,00zł / 8,00 zł             

 

2. Dzieci do 5 lat

1 doba

0,00 zł                         

 

Dzieci 5 - 15 (lub 18)

6,00 / 4,00 zł 

 

3. korzystanie z pralki automatycznej

1 godz

10,00 zł / 7,00 zł             

 

4. Camper

1 doba

25,00 zł / 15,00 zł               

 

5. Przyczepa +samochód

1 doba

25,00 zł / 15,00 zł               

 

6. Samochód

1 doba

15,00 zł / 10,00 zł               (dla gości kempingu, dla innych może zostać proponowana cena) 

 

7. korzystanie z grilla(w cenie zawarty worek węgla +podpałka)

1 doba

40,00 zł / 30,00 zł                   

 

8. ustawienie motocykla

1 doba

10,00 zł / 7,00 zł                   

 

 

9. ustawienie namiotu 1-2 osobowego

1 doba

10,00 zł / 7.00 zł                  

 

10. ustawienie namiotu 3-5 osobowego

1 doba

13,00 zł / 10,00 zł                 

 

11. ustawienie namiotu 6-8 osobowego

1 doba

20,00 zł / 15.00 zł              

 

12. Pies, kot ,inne zwierzęta

1 doba

5,00 zł / 3,50 zł                      

 

 

Myślę, że wprowadzenie zniżek dla dzieci uatrakcyjni pobyt dla rodzin. Zawsze to jakaś promocja (ulga) dla tych co mają pociechy.

Kemping powinien zdecydować, na jakiego Klienta chce się nastawić. 

Myślę, że cena w okolicach 50 zł za dobę, dla rodziny 2+1 na atrakcyjnym kempingu jest do przyjęcia. Jednocześnie cena dla rodziny 2+2 jest tylko o 6 zł wyższa.

Byłoby super plus brak doby hotelowej no powiedzmy ok 19 bo jak ktoś ma blisko do domu lub się nie spieszy to ma szukać parkingu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie przepadam za rozbijaniem cen na czynniki pierwsze.( Bo wtedy do cenników dojdą nowe pozycje i kupka może kosztować 2,50 zł a siusiu 1,50 zł, no chyba że po dużym piwie, to 2,00 zł, choć wiem, że tu korzystanie z WC jest wliczone w cenę)

Poza tym w pralkach są też cykle krótkie, 15-minutowe. To znaczy, że będę płacić 2,50 a nie 10 zł? 

Jacek, odpowiedz jeśli możesz na pytanie dotyczące pkt. 7 - za korzystanie z własnego grilla też płacę 40 zł? A jeśli mam gazowy, to po co mi węgiel i podpałka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, odpowiedz jeśli możesz na pytanie dotyczące pkt. 7 - za korzystanie z własnego grilla też płacę 40 zł? A jeśli mam gazowy, to po co mi węgiel i podpałka?

 

Witam, Alu ( zapewne) no właśnie po to ta dyskusja aby skorygować ten cennik utworzony przez osoby które same nie korzystają z karawaningu, powiem szczerze że nie wiem co wtedy jak ktoś ma gazowy i swój na pokładzie  :hmm: , nie wspominając już o tym że każdy karawanignowiec posiada na swoim pokładzie węglowy lub gazowy grill. Osobiście posiadam gazowy więc nie omieszkam się dopytać szczegółów punktu 7. 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i bardzo dziękuję za odpowiedź. Bo pole jest piękne, więc można by się kiedyś wybrać pod tężnie z przyczepką. Poza tym, gdyby te ceny jakoś zbić w jedną czy dwie, bez liczenia tych szczegółów, byłoby czytelniej. Tak, jak wyżej pisał cicik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.