Skocz do zawartości

Smycze forumowe


kit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

U mnie :]

 

Przez 20 ( słownie: dwadzieścia ) dni trudno było ci napisać, gdzie miałbym odebrac te smycze... więc może podasz nr konta,  na jaki mam wpłacić siano, może to będzie szybsze i sprawniejsze logistycznie do ogarnięcia dla ciebie ? :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek chyba nie sądzisz że będe na forum podawał adres do odbioru czy też konto :look: Na PW sie nie odezwałeś, nie raczyłeś też zadzwonić ... to znaczy że ja mam je Tobie dostarczyć czy szukać kontaku :niewiem:  to nie ja zamawiałem i nie po mojej stronie leży kwastia odbioru :nono:

 

Jakoś wszystkie inne osoby które miały odemnie odebrać smyczki umiały sie skontaktować i sprawe zakończyć ... Ja sprawe smycz doprowadziłem do końca i niestety ale teraz będziesz musiał zakupić wysyłkowo u admina

 

 

  :miga:  Smycze będą dostępne w gadżetach forumowych :miga:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek chyba nie sądzisz że będe na forum podawał adres do odbioru czy też konto :look: Na PW sie nie odezwałeś, nie raczyłeś też zadzwonić ... to znaczy że ja mam je Tobie dostarczyć czy szukać kontaku :niewiem:  to nie ja zamawiałem i nie po mojej stronie leży kwastia odbioru :nono:

 

No skoro wymieniasz opcje PW to mozna było podać adres do odboioru lub konto na wpłatę właśnie na PW! Mogłeś to zrobić i tego 7 maja po moim pierwszym pytaniu w tym wątku albo po kolejnym moim poście z 9 maja.

Teraz wolisz mnie atakować i w idiotyczny  sposób zwalać winę na mnie ?  A ty nie odezwałeś się na PW, nie raczyłeś zadzwonić, o g-g nie wspomnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.