Skocz do zawartości

Lista chętnych do przyjazdu na III Zlot w SANDOMIERZU


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A czy w Sandomierzu są nocne autobusy (no bo jak tak wracac o 5 na piechotę?)
Zaraz wracać o 5. Jak skończymy to już na pewno będą jeździły. ewentualnie ktoś kolegę pod swój dach przygarnie :-] Nie pozwolimy mu zginąć w obcym mieście :hehe:

 

Damy rade napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowach z moją :hehe: - stwierdzamy iż chcemy jechać do Sandomierza !!! Tylko moją zapiekankę ściągam z Warmii po świętach.Muszę wykleić ściany, zbudować jakieś spanie , a przedtem zdjąć skorupę i oczyścić i pomalować ramę. A jeszcze dokupić tylną szybę :-] .

Trzymajcie kciuki ,jak starczy - czasu,chęci,gotówki to pojawimy się w składzie:

ja-Andrzej,moje :-] Ewcia i nasz syncio Maciej(dwulatek-może nie rozniesie imprezy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko moją zapiekankę ściągam z Warmii po świętach.Muszę wykleić ściany, zbudować jakieś spanie , a przedtem zdjąć skorupę i oczyścić i pomalować ramę. A jeszcze dokupić tylną szybę

 

 

To czeka Cię pracowity kwiecień. Trzymam kciuki za powodzenie w pracach :hehe::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowach z moją :hehe: - stwierdzamy iż chcemy jechać do Sandomierza !!! Tylko moją zapiekankę ściągam z Warmii po świętach.Muszę wykleić ściany, zbudować jakieś spanie , a przedtem zdjąć skorupę i oczyścić i pomalować ramę. A jeszcze dokupić tylną szybę :-] .

Trzymajcie kciuki ,jak starczy - czasu,chęci,gotówki to pojawimy się w składzie:

ja-Andrzej,moje :-] Ewcia i nasz syncio Maciej(dwulatek-może nie rozniesie imprezy)

 

brachu mnie czeka to samo( remont wnetrza enki) ... stary przybywaj i nie łam si9e musimy zdąrzyć na zlot Rysiaczek by mi nier wybaczył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brachu mnie czeka to samo( remont wnetrza enki) ... stary przybywaj i nie łam si9e musimy zdąrzyć na zlot Rysiaczek by mi nier wybaczył...

 

 

Serek, ale Ty już nie masz taryfy ulgowej bo opindalasz się jak mało kto :]:hehe: hehe, żartuję oczywiście :-]

 

Ale chłopaki musicie się wyrobić!!! :-]:-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej bedą spali na materacach na podłodze w przyczepach, tez dadza radę jak nie zdażą wszystkiego...

 

Trzymam kciuki, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę doradzić jak zrobić szybką okładzinę w Niewiadce. Ja zastosowałem plusz który nie musi ściśle dolegać do podłoża i można na nim tworzyć fałdy , co daje dodatkowy efekt. Budapren na podłoże , także klej na materiał i rzeźbimy powierzchnie dowolnie . Klejenie trwa jedno popołudnie . Niewiadka jest dla trzech osób , ja zrobiłem dwójkę , więc zostało mi dwa długie materace które mogę gratis odstąpić ! Mam blisko więc mogę zaoferować duży namiot trójkę z materacami . :-]:-]:-]:hehe:

 


post-40336-imported-98dfedd5-1b1d-48e1-8d85-21c686788c47_thumb.jpg

 

efekt trochę burd...wy , ale za to przytulnie

post-40336-imported-1b472d33-2cbc-49e4-8e50-99be4ab73d8d_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.