Skocz do zawartości

Nowe miejsce III Zlotu - Sandomierz


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie demokracja na forum znikła ja po wygranej Nieborowa część powiedziała My zrobimy w Sławie bo ..... Nie piszę tego żeby znowu siać zadymę ale po to żeby każdy kto chce tej demokracji sobie uświadomił ze takowej na forum nie będzie bo się po prostu nie da.

Zamiast demokracji jest regulamin ,zamiast głosowań ustalenia adminów z ludźmi którzy chcą coś zorganizować i się w to angażują . Tutaj widać zarówno organizatorów w Sławie jak i w Nieborowie a teraz w Sandomierzu. A demokracja w ustalaniu miejsca nie zdała egzaminu więc po co ten krzyk ? żeby znowu się kłócić całymi tygodniami....

Tak ustalił admin z organizatorami i po krzyku moim zdaniem dobrze że bez zbędnych dyskusji na forum które i tak nie zadowoliły by wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

o Kiszon czas znalazł :) (może znajdziesz też czas na odpisanie na PW do Piotrka) i zmianę avataru.

Kiszon współpraca z takimi ludźmi jak ty to zaszczyt dla tego forum B). Dziękuję w imieniu całej useri że na wyświetlanie informacji o Majówce w Sławie wybrałeś właśnie to miejsce a nie portal randki.pl :bukiet:

Zapraszam do dalszej współpracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadania i ględzenia będzie dużo ale jak trzeba było dać propozycję na zlot w centrum to nikt poza paroma osobami sie nie uaktywnił . Teraz głupie gadki o demokracji . Zapytajcie w PZM-t czy ktos się Was pyta gdzie ma sie odbyć impreza . We wrześniu będzie na pewno kilka regionalnych Zlotów . Nie mamy w tym roku bardzo długiego weekendu ,, FORUM to miejsce na inicjatywę ! Dlaczego nie może być Regionalnego Zlotu Zakopanem , Swinoujsciu , czy w np. w Rzeszowie

Czy ktoś zaproponował cokolwiek poza Sławą , Nieborowem , Sandomierzem ? /Był jeszcze Kazimierz / . Pojedź , sfotografuj , zaproponuj ! Zbliżają się wakacje , zaproponujcie , rozreklamujcie . Sam chętnie przyjadę na np. I Bałtycki Zlot w Niechorzu czy na Campingu Wiking w Dziwnówku !

Pyszczenie to nie metoda . Konkrety i jeszcze raz konkrety ! A nie bajanie i krytykowanie , czekając że inni wszystko załatwią ! Forum to nie zrzeszone środowisko i każdy wybiera sobie własną marszrutę . Jak nie pasuje propozycja można zawsze coś zaproponować własnego !

 

A my ludzie radośni , przyjedziemy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ratunku!!!

 

Słuchajcie- kto chce jedzie do Sandomierza, kto chce jedzie Sławy, kto chce jedzie gdzie indziej chce. Nie róbcie awantury dla awantury. Było już mnóstwo dyskusji. Jak ktoś wołał o demokracje, to wyszło jak wyszlo, jak ktoś proponował zeby arbitralnie podjać decyzje to tez zle. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego jak przestac się zajmować jakimi kolwiek zlotami, a tego by chyba nikt nie chcial, ale zrobić to tak jak jest. Najlepiej jak umiemy. Jak ktoś uwaza, że na wszystko ma lepszy sposób, to nie pozostaje nic innego jak zazdrosic, my nie umiemy. A dotychczasowe spotkania pokazały, że pojawiają sie tam ludzie, którzy chca i wspalniale potrafia ze sobą spędzić czas. I niech tak zostanie, nie obrzydzajmy sobie tych spotkań. Może więc jednak nie jest tak źle. NIE NISZCZMY TEGO!!!!!!!!! Proszę... :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na III zlocie ustalimy miejsce i termin następnego i nie będzie żadnego głosowania. Dla tych co naprawdę czują się karawaningowcami i złapali tego bakcyla nie ważne jest ani miejsce ani czas spotkania, i tak przyjadą.

A teraz po co pisać o demokracji. Miejcie pretensje do choroby właściciela kempingu, że nie dostosowała się do teminu zlotu, a nie piszcie głupot. To jest sprawa losowa, a nie widzi mi się Adminów.

I jeszcze jedno, po kiego diabła wtrącają swoje krytyczne uwagi osoby nie zainteresowane Zlotem, ale niestety pewne osoby wróciły z ferii zimowych i znowu próbują wszystkich skłócić, no ale trudno. Najlepiej zignorować, a jak nikt ich nie będzie słuchał to dadzą se spokój widząc, że drużyna jest skonsolidowana i byle kto jej nie rozwali swoim głupim gadaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałku ! Ty jak zwykle ze świecą ! Przeciec Gadałem Ci / mówiąc z góralska / że będziesz miał najbardziej oświetloną przyczepkę z kamera w wewnątrz !

 

Nie przeżywaj ! Nasz komandor w jednej osobie elektryk założy Ci wewnątrz przyczepki halogena aby kamerka ładnie pokazywała . Pisałem już o tym !

 

Nie przejmuj sie ! nic nie będzie pokazywane ha bilbordach , jeno Koliber zarejestruje na Swoich kamerach . Coś tam sie wytnie ! A coś pokaże ! :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałku ! Ty jak zwykle ze świecą

 

 

A ja taki trochi zacofany w tej tjechinice i tak wspomagam się śfiecami :) Gdzie płomyk pociągnie tam idę :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , że moja gęba nie powinna się pojawic w tym temacie :) ale jak to czytam to znowu mnie nerwy trzepią :bukiet: - ludziska - PO CO te jałowe dyskusje !!! Osobiście uważam , że dobrze się stało , że zaistniał plan awaryjny i Zlot jednak się odbędzie (oczywiście swoje przemyślenia też mam a i z wieloma wypowiedziami tutaj się nie zgadzam ) - Sandomierz - piękne miejsce - kemping Browarny oraz okoliczne atrakcje wspaniale zaprezentowane przez Rysiaczka (sam tam kiedyś muszę pojechac ) - po co jeszcze jakieś niezdrowe gadki . Uważam również , że po tych wszystkich naszych "wojenkach" lepiej coby niektórzy koledzy się w tym sezonie nie spotkali (a nuż by doszło przy B) do jakiś niezdrowych :) dyskusji) czas leczy rany - po ZLOTOMAJÓWCE wszyscy sie uspokoją i będzie git . Może przyszły rok będzie lepszy ???!!! Kończąc -

każdy jedzie tam gdzie mu sie podoba - strzępienie jęzorów zostawcie sobie na oba spotkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lutosławski Wincenty (1863-1954) cyt. - Milczenie jest złotem, a jednak są słowa, które koniecznie wyrzec należy.

 

 

Miłej zabawy i w Sławie i w Sandomierzu ! :)

 

 

Ps. :bukiet: załatwiam dni wolne w maju B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (Panie jakieś spokojniejsze są :)B) )!

Wybaczcie to, co napiszę. Jeżeli chodzi o strzępienie jęzorów, niewybredne zaczepki i dyskusje na żenującym poziomie to niektórzy z Was, niestety, prezentują iście mistrzowską klasę :bukiet: .

Proponuję przed napisaniem postu zastanowić się trochę, nabrać dystansu, a nie pleść co slina na język przyniesie. Będzie zdrowiej, sympatyczniej i mniej nerwowo.

A wszystkim Zlotowniczom i Majówkowiczom życzę dobrej zabawy w przyjacielskiej atmosferze. Bo przecież o to chodzi, prawda?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.