Skocz do zawartości

Nowe miejsce III Zlotu - Sandomierz


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Niestety z powodu choroby właściciela kempingu w Nieborowie i braku możliwości rezerwacji kempingu (dopiero w pierwszej dekadzie kwietnia możliwa była by rezerwacja co i tak nie jest 100% pewne), III Zlot Karawaning.pl został przeniesiony do Sandomierza na kemping Browarny ( http://www.majsak.pl/camping2005/camping.html ).

 

Dlaczego Sandomierz?

Z powodu braku odpowiedniego ośrodka w centralnej Polsce wybór nasz padł na kemping Browarny w Sandomierzu, głównie z tego powodu że jest to wschodnia część Polski. Dzięki temu dwie organizowane jednocześnie imprezy (jedna w części wschodniej druga zachodniej) znakomicie się uzupełniają.

 

Dalsze informacje dotyczące III Zlotu jak ceny i przygotowane atrakcje znaleźć będzie można w tym kąciku ( http://www.forum.karawaning.pl/viewforum.php?f=30 )

 

Informacje dotyczące Majówki Karawaningowej w Sławie znaleźć można pod adresem: http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=2405&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dlaczego Sandomierz. Dla załóg z północnej Polski, to dodatkowy kawał drogi, a zlot ma trwać tylko 3 dni. Znacznie bliżej, a niewiele dalej niż Nieborów, jest Camping nr 125 Borki. Według mnie, za krótki czas, żeby jechać tak daleko. Kemping Browarny czynny jest od 1 maja, a my chcemy się już spotkać 30 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emping Browarny czynny jest od 1 maja, a my chcemy się już spotkać 30 kwietnia

Jesteśmy już dogadani z właścicielem i kemping będzie otwarty wcześniej.

 

Dla załóg z północnej Polski

Większość załóg z północnej Polski wybiera się do Sławy. Po analizie listy osób zapisanych do Nieborowa wyszło że dużo więcej osób jest z terenów południowej Polski. Kotek pamiętaj że zawsze będzie ktoś kto będzie miał dalej - nic z tym nie zrobisz :bukiet:

 

jest Camping nr 125 Borki

Na którym w weekendy majowe zawsze są inne zloty i sporo imprez podobnego kalibru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że tak okrzyczane demokratyczne głosowanie jest nieważne???? Tyle było o tym mowy, tyle kłótni i sporów i co :bukiet: Fakt może niepotrzebnie się wtrącam ale szlak po prostu mnie trafia jak widzę "punkt widzenia w dużej mieże zależy od punktu siedzenia". Niech żyje demokracja!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek a podejmiesz ryzyko i będziesz czekał do 10 kwietnia żeby zarezerwować kemping :bukiet: ?

 

Doświadczenie już Nas nauczyło że demokracja na forum przynosi same problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z powodu choroby właściciela kempingu w Nieborowie

 

Sprawy losowe, wszystko jasne...

 

III Zlot Karawaning.pl został przeniesiony do Sandomierza

 

...demokracja na forum zachorowała...

 

Dla załóg z północnej Polski, to dodatkowy kawał drogi,

 

...z 340 zrobiło się 530... ciężko z dzieciakami pokonać taki dystans w jeden dzień....

 

Większość załóg z północnej Polski wybiera się do Sławy

 

...a ja się wybierałem na zlot a nie na majówkę...

 

... :bukiet: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie już Nas nauczyło że demokracja na forum przynosi same problemy.

"Co to za demokracja , jak każdy może mieć własne zdanie" Cytat z Kargula w Ameryce :):bukiet:

Może na SanDomingo i my się skusimy , chociaż na majowe były inne plany , a Sandomierz na wrzesień i Jackowy zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W demokracji jest zawsze tak , ze jeżeli upada pierwsza propozycja to do realizacji przechodzi plan który zajął 2 miejsce.Z tego co wiem to Sława przegrała nieznaczną ilością głosów .Jestem tu nowym członkiem i nie znam do końca panujących tu realiów, ale jeżeli są ludzie dla których ważna jest dobra atmosfera i miłe spędzanie czasu to myślę,że w Sławie znajdzie się miejsce dla wszystkich chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100pa Sława już żyje swoim życiem :bukiet: - dużo osób włożyło spore zaangażowanie w przygotowywanie Majówki w Sławie i nie chcemy robić tam zamieszania bo już dość było zwad z tego powodu.

 

Można powiedzieć że w pewnym sensie podmieniamy III Zlot z IV Zlotem. Czyli Sandomierz przekładamy na majówkę a Nieborów na wrzesień (mamy nadzieję że do września sprawa z kempingiem się wyjaśni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mymlon ! Bedę w sobotę w Sandomierzu . Dla Ciebie pokonanie takiej trasy na 3 -dinowy pobyt to faktycznie skórka za wyprawke . Jeżeli sprawy urlopowe Ci pasują to zapraszam wcześniej .Osobiście jestem za tym aby zjazd na Zlot rozpoczął sie nawet 28. kwietnia . To także informacja dla innych którzy maja daleko . Ja sie dostosuje ! Nie miałem telefonu do Ciebie , Kotka i kilku innych i nie mogłem Was telefonicznie uprzedzić . Uważam że takie informacje wymagają osobistej rozmowy a nie pustego meila . Na mnie wiadomość o zmianie lokalizacji także spadła jak grom ! Także nie byłem przygotowany na to że teraz jako człowiek z Regionu muszę podjąć aktywne działania aby Ziemia Swiętokrzyska utkwiła Wam w pamięci. Dla mnie osobiście to pewnego rodzaju trudność gdyż w połowie kwietnia rozpoczynam duża budowę w Poznaniu . Nie posądzajcie mnie o hipokryzje gdyż mimo ze jestem ze świętokrzyskiego to bywam u siebie 50 dni w roku. Dla mnie nie ma słów że :,,coś sie nie da ,, Zrobimy taki Zlot ze jeszcze wnukom będziecie opowiadali !

A więc Mymlon ! Jeżeli Ci odpowiada moja propozycja , To zanim Zlot sie zacznie pokażę Ci takie miejsca żę nawet Jaremę Wiśniowieckiego zobaczysz we własnej postaci ! :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W demokracji jest zawsze tak , ze jeżeli upada pierwsza propozycja to do realizacji przechodzi plan który zajął 2 miejsce.Z tego co wiem to Sława przegrała nieznaczną ilością głosów .Jestem tu nowym członkiem i nie znam do końca panujących tu realiów, ale jeżeli są ludzie dla których ważna jest dobra atmosfera i miłe spędzanie czasu to myślę,że w Sławie znajdzie się miejsce dla wszystkich chętnych.

tez jestem to od niedawna, ale tak powinno byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz generalnie ciężki temat....

 

No bo zauważ :):

- głosowanie było? no było

- jedno miejsce wygrało? no jedno

- wszyscy mieli jechać w jedno miejsce? no nie wszyscy :bukiet: - bo w końcu zrobiły się dwie imprezy

- była demokracją? i tak i nie bo głosowanie było ale ono niczego nie załatwiło

 

Dlatego pierwsze zdanie 100py "w demokracji jest tak" możemy wymazać B).

 

Nie pisze tego bo jestem jakiś stronniczy czy coś. Po prostu był pewien problem o którym nie wszyscy mają pojęcie (szczególnie Ci nowsi userzy). Problem niby postaraliśmy się rozwiązać, ale zrobił się nowy :). Tylko to że robi się nowy problem nie powinno rozgrzebywać nam starego.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pragnę wtrącić że Spotkanie w Sławie nie jest organizowane przez karawaning.pl tylko przez ludzi tu bywających .. więc ponownie proszę nie kojarzyć majówki ze zlotem karawaning.pl ... korzystamy jedynie z uprzejmości admina tego forum (i tutaj Tomii dzięki) do wyświetlania info o organizowanej majówce.. i nie mówię że ostatni raz... wszystkich chętnych spragnionych zabawy i wypoczynku w miłym gronie oczywiście szczerze zapraszamy... pozdrawiam i życzę miłej zabawy na zlocie w nowym miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.