Skocz do zawartości

Nowe miejsce III Zlotu - Sandomierz


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

martes 1967 , jedź , sfotografuj , rozejrzyj sie jak właściciele są nastawieni, jakie złącza prądowe , toalety itp.Przygotuj mały opis regionu ,przygotuj prezentacje i wstaw do Kącika . Takich alternatywnych miejsc powinno być więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam kilkanaście zdjęć ,miejsce jest super , właściciel a w zasadzie zarządzający to znajomy , jeśli będziemy zainteresowani to załatwie super ceny, bo można to pałączyć z hucznym otwarciem tego obiektu . Jest możliwość zwiedzenia Browaru WARKA (może z degustacją ale nie wiem :bukiet:

Jeśli coś służę wszelką pomocą

Pozdrawiam Wszystkich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejcie pretensje do choroby właściciela kempingu, że nie dostosowała się do teminu zlotu, a nie piszcie głupot.

Oj Yabulon to słowo MIEJCIE jest mocno nie na miejscu - mam nadzieję, że miało być MACIE. Wiesz doskonale że choroby i jej czasu się nie wybiera, a w szczególności jeżeli chodzi prawdopodobnie o raka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrąciłem, ale miałem na myśli tych z północnej Polski, którzy chcieli by się spotkać z przyjaciółmi, a dla których przejechanie dodatkowych kilometrów byłoby dodatkowym utrudnieniem, z uwagi na krótki czas trwającego weekendu. Ja do Sandomierza pewnie przyjadę. Byłem na Browarnym na długim weekendzie w 2007 roku. Kemping super, jest co zwiedzać, jak również można pobawić się z przyjaciółmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie to, co napiszę. Jeżeli chodzi o strzępienie jęzorów, niewybredne zaczepki i dyskusje na żenującym poziomie to niektórzy z Was, niestety, prezentują iście mistrzowską klasę :bukiet: .

 

Poczułem się i przeprosiłem B). Zobaczymy czy inni mają na tyle klasy żeby też to zrobić i zmienić swój avatar :).

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ed, Chyba nie zrozumiałeś kontekstu mojej wypowiedzi. Zawsze powtarzam, że słowo pisane nie oddaje wszystkiego. O to mi właśnie chodziło, że choroba nie wybiera, a teraz być może w obliczu tragedii człowieka niektórzy piszą, że miejsce było wybrane demokratycznie, a admini to miejsce zmieniają wg własnego uznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yabulon

Chylę czoło jeżeli źle zrozumiałem Twój tekst. Nie było moim zamiarem Cię krytykować ale zwrócić uwagę na dobór słów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nieśmiałą nadzieję, że Załogi z 3-Miasta jeszcze ostatecznie nie zrezygnowały ze zlotu

w Sandomierzu. Może pomocnym byłby przystanek w Warszawie, mamy tu 2 niezłe kempingi.

Jeden na Wale Międzeszyńskim, troche daleko od centrum oraz drugi na Bitwy Warszawskiej,

prawie centrum. Jeśli potrzebowalibyście więcej informacji, służę pomocą.

Dojazd na ten drugi bardzo łatwy z gdańskiej drogi, a i wyjazd w stronę Sandomierza tez prosty, bez kluczenia.

 

Pozdrawiam Wybrzeże, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martes ! Warkę możesz zaproponować jako temat IV ZLOTU . Widać że kemping jest świetnie zorganizowany . Ale trzeba to wszystko własnoręcznie dotknąć i zobaczyć . Postaram sie tam dojechać przed Majowym Zlotem. Myślę że propozycji będzie kilka i admini coś wybiorą ! :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Sandomierz?

Z powodu braku odpowiedniego ośrodka w centralnej Polsce

Koledzy jest piękny obiekt w Warce

http://camperpark.pl/main.php?lang=pl&no_menu=0&country=1&type=1&id=27730&x=21.18625&y=51.78002&z=8

 

 

To dlaczego jeszcze nie ma zdjęć, tak jak z Sandomierza autorstwa Rysiaczka. Mówisz jest pięknie , winieneś jeszcze to pokazać i basta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wybiegajmy tak daleko. Zróbmy jedno, a jak się spotkamy, to możemy omówić inne propozycje. Niech każdy, o ile ma ochotę, przygotuje swoje propozycje. Coś z tego wybierzemy, a potem wrzucimy na forum pod dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z tego wybierzemy, a potem wrzucimy na forum pod dyskusję.
Proszę Was, żadnych dyskusji, bo znowu będzie to samo co w sprawie III zlotu. Na zlocie ustalmy miejsce następnego, bo i tak większość zainteresowanych tam będzie. :niewiem:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.