Skocz do zawartości

Bukfurdo


bartosz_b

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 lata później...
W dniu 21.07.2019 o 06:40, górol napisał:

Wybieramy się tam w sierpniu, czy jest jakaś stronka gdzie można zrobić rezerwację ( nie znalazłem), czy tylko meilowo?

Na który kemping. Są trzy....

W dniu 22.07.2015 o 11:25, maarec napisał:

Baseny zewnętrzne są w cenie a za kryte jest dopłata

Obecnie cały obszar basenowy jest w cenie kempingu (tego dużego, "oficjalnego"). Dopłata jest tylko do strefy saunowej ale jest zniżka dla mieszkańców kempingu. Swoją drogą polecam - kompleks saun jest kapitalny. Dopłata to 30 zł na osobę na cały dzień. Można wchodzić i wychodzić dowolną ilość razy. Podobnie jest z wejściem na baseny z kempingu. Można kursować bez ograniczeń. Mając jednak porównanie np. z Hegyko, to jest zauważalnie drożej. I nie chodzi tu o baseny ale o jedzenie w kanajpach, czy piwo. Na kempingu luźno, można wybierać, przebierać. Ciekawostka: od 10-12 kible zamknięte - czyszczenie. Codziennie !! Jak chcesz kupę, to masz problem :lol:

 

IMG_20190708_093123641_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze jest tam pusto. Ciekawe czy zrzut Wc już myją, bo śmierdział okrutnie ze 2 lata temu. 

czasem bylo pełno, na dłuższy pobyt można zadzwonić na tranzyt miejsce we wsi zawsze znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.07.2019 o 19:56, Kajetan napisał:

Ciekawostka: od 10-12 kible zamknięte - czyszczenie. Codziennie !! Jak chcesz kupę, to masz problem

No małe sprostowanie: 
Kible rzeczywiście są myte dziennie 2 godziny ale budynków z kibelkami jest co najmniej trzy a w przynajmniej dwóch z nich (do których dotarłem) są inne godziny mycia. Więc jak ktoś musi qpkę albo siku to może się przejść trochę dalej do innego budynku i też się ta ?

W dniu 22.07.2019 o 21:38, maarec napisał:

czasem bylo pełno,

My przyjechaliśmy tu w niedzielę 28.07 z lekkimi obawami czy będzie miejsce, ale było bez problemu. Wcześniej nie dzwoniliśmy. Można było i w cieniu się ustawić, a na patelni bliżej domków pod wynajem, praktycznie do wczoraj staliśmy tylko my i 3 lub 4 niemieckie kamperki + przyczepka też z DE, wczoraj dojechały dwa kampery z Polski a dziś rano jeszcze jeden kamper z niemiec. Ale na ten moment miejsca wszędzie jest jeszcze dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 24.10.2016 o 13:00, bartosz_b napisał:

Wybieramy się tu znowu na 11 listopada jakby ktoś był chętny na wspólnego Zweigelta z okazji Święta Niepodległości :) to zapraszam, jedziemy od 9 - 13.11

Czy po 3 latach to nadal aktualne? 

Dziś już nie wypada, jutro się przywitamy :) 

Pozdrawiamy zza kilku miedz :) 

FKR z moim logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacieszam się że łapkę podałem, powitałem. Choć króciutko i na parę słów to miło jest w realu słówko kogo się wirtualnie zna o wiele dłużej.

T70 i T75 to przepiękny model. Oblizywałem się podczas poszukiwań. Pozdrawiam serdecznie.

.

Edit: Teraz skojarzyłem, że awatarowe fotki mamy podobne, choć kampery mamy zupełnie różne. :)

Edytowane przez Socale (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.