Skocz do zawartości

Z małym dzieckiem w przyczepie...


Fle-r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nawiązując do zabezpieczeń dziecka w nocy, znajomi mieli bardzo proste i skuteczne rozwiązanie, mianowicie trochę szersze prześcieradło od zewnętrznej strony, na narożnikach przyszyte wstążki które były mocowane do haczyków, w narożnikach materaca, około 25-30 cm ponad/tworzyło to pewnego rodzaju kołyske od zewnątrz/. To rozwiązanie skutecznie zabezpieczało przed spadaniem dziecka czy nawet samej kołderki...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

Kwita, z takim przescieradłem to dobry pomysł dla całkiem małych dzieci, kilkumiesiecznych.

 

Wreszcie udało nam sie przenocowac pierwszy raz w naszej 126e i widzę, że żadne specjalne zabezpieczenia łóżka nie będą potrzebne. ;)

Musze jednak wymyślić coś na drzwi wejściowe, bo otwieranie ich nie stanowi najmniejszego problemu dla mojej 16-miesiecznej córeczki :ok: . Czy jakaś dodatkowa zasuwka byłaby odpowiednia? W sklepie polecali mi jeszcze blokadę od drzwi dzielonych.. :ok:

 

Kolejny problem to wychodzenie/wchodzenie z/do przyczepy. Zwykły stopień mimo równego terenu często się przewracał, więc i tutaj muszę pomyśleć o jakimś rozwiązaniu. Może ktoś podpowie jaki stopień byłby bardziej stabilny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwita, z takim przescieradłem to dobry pomysł dla całkiem małych dzieci, kilkumiesiecznych.

 

Wreszcie udało nam sie przenocowac pierwszy raz w naszej 126e i widzę, że żadne specjalne zabezpieczenia łóżka nie będą potrzebne. ;)

Musze jednak wymyślić coś na drzwi wejściowe, bo otwieranie ich nie stanowi najmniejszego problemu dla mojej 16-miesiecznej córeczki :ok: . Czy jakaś dodatkowa zasuwka byłaby odpowiednia? W sklepie polecali mi jeszcze blokadę od drzwi dzielonych.. :ok:

 

Kolejny problem to wychodzenie/wchodzenie z/do przyczepy. Zwykły stopień mimo równego terenu często się przewracał, więc i tutaj muszę pomyśleć o jakimś rozwiązaniu. Może ktoś podpowie jaki stopień byłby bardziej stabilny?

 

Jako stopień proponuję skrzyneczkę po browarku ( najlepiej po tradycyjnych "granatach" - 0,33), wystarczy ją odwrócić i jest stopień, na górę można zamocować jakąś wycieraczkę i będzie całkiem git. Skrzyneczka się znakomicie przyda do transportu butelek itp. podczas jazdy. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.