Skocz do zawartości

Z małym dzieckiem w przyczepie...


Fle-r

Rekomendowane odpowiedzi

Serek, pogratulować! :niewiem: Jestem pod ogromnym wrażeniem!

 

Fle-r, nasz pierwszy wyjazd z przyczepą miał miejsce rok temu, dzieci miały 1,5 i 3,5 roku. Spały we dwójkę na osobnym łóżku bez żadnych zabezpieczeń czy szczebelków. Łózko jest w kształcie narożnika więc dzieciaki stykają się nogami. Na ok 60 nocy spędzonych od tamtego czasu w przyczepie,dzieci spadły z łóżka (podkladałam miękki kocyk na wszelki wypadek) po jednym razie każde...na samym początku...i jakoś się chyba nauczyły,bo nie ma teraz żadnego problemu :swieca: Życzę powodzenia :swieca:

 

Tak to ich łóżeczko wygląda...teraz leży tam przedsionek i jakies inne badziewie, ale widać o co chodzi :hmm:

post-47642-imported-07faf757-18f4-44fb-ae6f-cae372612ffb_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Serek, pogratulować! :niewiem: Jestem pod ogromnym wrażeniem!

 

:swieca:

 

Dziekuje ...

kolega pod łóżko gdzie spało dziecko dawał materacdmuchany...jak dziecko spadło w nocy to na materac nie budząc nikogo i spało do rana na materacu ... :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek, fajnie to zrobiłeś, ale czy zatkałeś kratkę wentylacyjną w drzwiach? W Sandomierzu Aga z Patrykiem spała na dużym łóżku i nie narzekali a mi wiało właśnie z tej kratki. Jak jest gorąco to nie ma problemu, ale w chłodniejsze noce warto jest ją czymś zaślepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy zatkałeś kratkę wentylacyjną w drzwiach? , ale w chłodniejsze noce warto jest ją czymś zaślepić.

 

dokładnie tak mam zamiar wogóle na stałe to zaślepić...a dodatkowo bede miał dwie kratki wywiercone juz w tą sobote dla wietrzenia lodówki po drugiej stronie... przyczepy :swieca: zobaczymy , ja w sandomierzu miałem wywietrzniki otwarte cała noc nad łózkiem gdzie spały dziewczyny i było ok termo-wentylator szedł na 1 biegu i było ciepło...ale z racji słabej izolacji przyczepy pomieszczenie szybko wytracało ciepło i znów musiał byc włączony. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek, a nie ma zasuwki na tą kratkę?

 

A wracając do "kołyski" to wymyśl coś na tą płozę gdzie wiesza się stolik. Jak mała się w nią uderzy może pokrzyczeć niepotrzebnie :swieca::niewiem::swieca::hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek, a nie ma zasuwki na tą kratkę?

 

A wracając do "kołyski" to wymyśl coś na tą płozę gdzie wiesza się stolik. Jak mała się w nią uderzy może pokrzyczeć niepotrzebnie :swieca::niewiem::swieca::)

 

Szary jakiej zasuwki....te miejsce puste to bedzie furteczka na zawiasach ze skobelkiem( zasuwką) ale w momencie robienia fotki schneła jeszcze ...

 

listwa aluminiowa zostanie zdemontowana, a otwory zasłoniete grzybkami meblowymi . ... :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek, a nie ma zasuwki na tą kratkę?

 

Nie, niestety nie ma.

 

aha juz wiem , kumam hehehe ...

 

zasuwka jest , ale w modelach a-e w enkach tego nie było chyba ze kratkę sobie zmienic na kratke z wietrzenia lodówki , ale koszt wzrasta .... :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratki nad łóżkami są zasuwane - tj. można je zamknąć poprzez przesunięcie. W drzwiach nie ma takiej opcji. Popatrz Serku na nie to będziesz wiedział.
wiem wiem sie zamysliłem i tyle hehe, były zasuwane ale w ping-pongach

:niewiem: ...zasuwana jest , ale jak pisałem wyzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ping-pongach

Serku wszystko rozumiem : zapiekanka,cycepa ,sipa ,zaczepka a nawet garbuska, ale nie ping pong - za bardzo daleko wschodnia ,co nie kojarzy się za dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, ja w mojej n126e zrezygnowałem z szafy i z pojedynczego łóżka ,zrobiłem jedno duże łóżko od wejścia do tylnej szyby- ja śpię z brzegu, Ewcia w środeczku a Maciej ma najwięcej miejsca pod oknem .

Sprawdzone w Sandomierzu :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ping-pongach

Serku wszystko rozumiem : zapiekanka,cycepa ,sipa ,zaczepka a nawet garbuska, ale nie ping pong - za bardzo daleko wschodnia ,co nie kojarzy się za dobrze...

 

wybacz :niewiem::swieca: Andrzejku sipa jak najbardziej do niej pasuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.