Skocz do zawartości

Suszarki do bielizny


Irek3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak pojedziesz pierwszy raz na miesiąc i po pierwszej nocy powiesz sobie " Noooo , to jeszcze 30 ", docenisz wagę tematu. Wszystko przed Tobą.Pozdrawiam Jacek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj tak robie jak pdudus. Po co prać, jak za 2-3 dni wracam do domu (dłuższe wyjazdy mi się nie zdarzały). W domu szybciej i łatwiej poprać.

Rozumiem Szary że , ręczniki kąpielowe i stroje plażowe też bierzerz w ilości 30 par kąpielówek i 30 ręczników :zlo::zlo::zlo: Te suszarki głównie do tego służą , a nie do robienia prania dla całej rodzinki :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ręczniki, ścierke kuchenną i stroje kompielowe wystarczą drzwi samochodu, sznurki od przedsionka, krzesełka turystyczne, gałąź na drzewie itp. Mniej zabawy a ten sam pożytek. Dla 2 osób (bo tak jeżdże zazwyczaj) to zbędny gadżet. Nie prawda Andy? :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wyjazd tygodniowy powoduje konieczność prania/suszenia ciuchów.

wystarczy dwoje dzieci i trochę deszczu. poza tym nie wszyscy chodzą w jednym dresie non stop :ok:

ja suszarkę robię na linkach między sosnami, ale gdyby ich nie było...

prosta suszarka którą tu koledzy zapodali to naprawdę genialny wynalazek

jeżeli już używać to właśnie takiej :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym nie wszyscy chodza w jednym dresie non stop :zlo:

Wiesz jakie to ekonomiczne :ok: Do dzis znam osoby, ktore kapia sie raz w tygodniu w sobote a kemping bez toalet to dla nich zaden problem, to bo faktycznie zaden, byle bylo gdzie okrecic klocka a do tego wystarczy i tak juz dosc zaminowany lasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczuwam nieoficjalny atak na moją osobę, że sprzeciwiam się suszarkom... napisze więc bardziej wyraźnie:

 

JEŻDŻĄC NA 2-3 DNI SĄ BEZSENSOWNE JAK I TEŻ BEZ SENSU W TYM CZASIE ZMIENIAĆ DRESIKI 5 RAZY A TYM BARDZIEJ PRAĆ.

 

Jak pisze Affa o wyjazdach tygodniowych i z dziećmi to napewno suszarka się przyda... ogólnie jeżdżąc z dziećmi nawet na krócej może okazać się niezbędna, ale w przypadku wyjazdu 2 ludzi jest BEZ SENSU.

 

To było ku ścisłości tematu...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEŻDŻĄC NA 2-3 DNI SĄ BEZSENSOWNE JAK I TEŻ BEZ SENSU W TYM CZASIE ZMIENIAĆ DRESIKI 5 RAZY A TYM BARDZIEJ PRAĆ.

 

Tu się zgodzę ,ja rozkładam aby wysuszyć ręcznik po porannej czy wieczornej toalecie.Rozłożenie suszaka to 1min :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary11: jak ktoś zada pytanie jaki parasol sobie kupić to mu odpowiesz, że żadnego bo jak pada deszcz to się nie ruszasz z domu? :-]

I dokładnie tak robie :-) :-]

 

Ja unikam wożenia do min, i stąd zawsze mam długiego repa. Z tyłu przyczepy jest drabina i jadę z liną do najbliższego drzewa. A jak nie ma nic, to robie takie min pomiędzy kólkiem najazdowym i uchwytami z przodu, lub relingi w aucie (to ma wadę jak sie jedzie do miasta, bo można z praniem :-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.