Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Rajd Wenecja-Pekin - kamperowcy poszukiwani!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#16 RM77

RM77

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 354 postów
  • Telefon:508 40 40 44
  • SkądUjazd - ETM
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:W poszukiwaniu ........
  • Holownik:Niemka, Czeszka lub Francuz

Napisano 12 kwiecień 2015 - 08:49

Rafał dzięki za obronę pomysłu przed Rysiaczkiem :yay: , uwielbiam Was. A co do wyprawy, jak dojeźdzają motorem  to i terenówką damy kiedyś radę. A może jednak z N-ką :] . Rysiu, nie wiedziałam że masz takie doświadczenia, chętnie posuchamy opowieści wieczornych. Rafał, a Ty bywasz na zlotach? Jakby co szukaj nas w maju na zlocie w Gołuchowie, chetnie porozmawiamy.

Witaj Szaraja

Niestety jeszcze nie wiem czy będę na zlocie, mam ogromną chęć dotrzeć nie wiem jak ułożą się plany.

pozdrawiam

Rafał Wosik

#17 stef

stef

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1480 postów
  • SkądChoroszcz k.Białegostoku
  • Sprzęt:Kamper
  • Model:VW T4 Eurosky 550
  • Holownik:Xsara Picasso 1.8 +LPG

Napisano 22 kwiecień 2015 - 10:18

Witajcie.

Niedawno pisałem do Pana Romualda Koperskiego który niedawno wrócił z wyprawy: http://www.sae2015.com/ 

Pisał mi,. że co do politycznych problemów - to tak naprawdę są w Rosji niewidoczne. poza Moskwą nie ma problemu i życie toczy się normalnie. Pytałem czy w dzisiejszych czasach do Magdanu dojadę kamperem - stwierdził, że bez żadnego problemu. Wsiadać i jechać.

Rozmawiam też z moim serdecznym kolega który jeździ ciężarówka daleko z głąb Rosji - potwierdził co mówił Koperski. Nie ma problemu. Problemu istnieją w mediach i u polityków. Też namawiał żeby brać paszport, wizę, kartę i w drogą.

Tak więc jak ktoś ma chęć ale się obawia - myślę, że nie ma czego.

Załoga: Agnieszka, Stefan oraz Piotuś i Gabrysia.
Sprzęt: Xsara picasso 1.8 LPG + KIP 42TTZ
Zdjęcia z wypraw i nie tylko: http://mojuaz.com

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych