Skocz do zawartości
prs

Rajd Wenecja-Pekin - kamperowcy poszukiwani!

Rekomendowane odpowiedzi

RM77

Rafał dzięki za obronę pomysłu przed Rysiaczkiem :yay: , uwielbiam Was. A co do wyprawy, jak dojeźdzają motorem  to i terenówką damy kiedyś radę. A może jednak z N-ką :] . Rysiu, nie wiedziałam że masz takie doświadczenia, chętnie posuchamy opowieści wieczornych. Rafał, a Ty bywasz na zlotach? Jakby co szukaj nas w maju na zlocie w Gołuchowie, chetnie porozmawiamy.

Witaj Szaraja

Niestety jeszcze nie wiem czy będę na zlocie, mam ogromną chęć dotrzeć nie wiem jak ułożą się plany.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stef

Witajcie.

Niedawno pisałem do Pana Romualda Koperskiego który niedawno wrócił z wyprawy: http://www.sae2015.com/ 

Pisał mi,. że co do politycznych problemów - to tak naprawdę są w Rosji niewidoczne. poza Moskwą nie ma problemu i życie toczy się normalnie. Pytałem czy w dzisiejszych czasach do Magdanu dojadę kamperem - stwierdził, że bez żadnego problemu. Wsiadać i jechać.

Rozmawiam też z moim serdecznym kolega który jeździ ciężarówka daleko z głąb Rosji - potwierdził co mówił Koperski. Nie ma problemu. Problemu istnieją w mediach i u polityków. Też namawiał żeby brać paszport, wizę, kartę i w drogą.

Tak więc jak ktoś ma chęć ale się obawia - myślę, że nie ma czego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi