Skocz do zawartości

Niewiadów Serka N126n


Rekomendowane odpowiedzi

Czas remonu swojej N126n dopadł i mnie ... :niewiem: Enka ( mam taka nadzieję) przejdzie gruntowny remoncik zewnętrzny , jak i wewnętrzny...

 

Póki co wrzucam fotki enki jak wyglądała pare dni temu ...

 

Właściwy remont jest skrupulatnie planowany :]

 


Odchodząca tapicerka jest zmora niewiadek

post-38120-imported-b3516171-2167-460a-8009-88cf1b7ef344_thumb.jpg

 

 

post-38120-imported-1e6c2b9b-0ade-4be6-b3cb-3e37793980ab_thumb.jpg

 

 

post-38120-imported-88b699a9-6957-4f10-bdc1-14ae0d3f7aeb_thumb.jpg

 

 

post-38120-imported-11084923-4e29-4abd-a9b2-d45246375540_thumb.jpg

 

 

post-38120-imported-7ba3c89f-7feb-4ffa-a3d5-fc20d16b0c51_thumb.jpg

 

 

post-38120-imported-1291a3fd-e305-442d-b679-87b0fee9d1a7_thumb.jpg

 

 

post-38120-imported-8c395071-8aea-4de9-94af-c5222d5a6ca8_thumb.jpg

 

W miejsce kufra znajdzie się podwójny bagażnik na rowerki

post-38120-imported-28745079-40cd-46ba-af32-784404f4930c_thumb.jpg

 

 

post-38120-imported-b7028927-4d75-4047-8717-ca88cf8dd5fa_thumb.jpg

 

 

post-38120-imported-155502c0-95b3-4307-b23b-79b606223e37_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bardzo podobnie jednak bedzie on niżej pod szybą, a na kufrze bedzie tabica rejestr... :]

 

Ja w swojej poprzedniej przyczepce (N126nt) miałem problemy. Była to przyczepa, która miała kuchnię, lodówkę, zbiorniki na wodę, łazienkę wzdłuż tylnej linii przyczepy. Gdy w którymś roku musiałem dołożyć jeszcze z tyłu pod podłogą koło zapasowe - przyczepa stała się bardzo niestabilna. Mimo przemieszczania bagażu na czas podróży bardzo słabo lub wcale nie naciskała na hak holowniczy. Często były sytuacje, gdy na nierównościach szarpała "do góry".

Tu planujesz kufer dość daleko i dość wysoko od środka ciężkości. Fakt, że jest to inna przyczepa (inny układ wnętrza), ale w lekkich N-kach bardzo łatwo jest sprawić, aby zburzyć jej równowagę (może planowane rowery przymocuj "na stałe"... :niewiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ (może planowane rowery przymocuj "na stałe"... :])

 

nie kumam zbytnio :niewiem:

 

 

Kufer będzie w sumie na tej samej wysokości co jest w tej chwili na dyszlu , a przeciw wagą bedzie całkiem inaczej przebudowana częsci sypialna... :?

 

dzieki za poradę ( uwagi ) twjsm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ (może planowane rowery przymocuj "na stałe"... :])

 

nie kumam zbytnio :niewiem:

 

 

Kufer będzie w sumie na tej samej wysokości co jest w tej chwili na dyszlu , a przeciw wagą bedzie całkiem inaczej przebudowana częsci sypialna... :)

 

dzieki za uwage [/b]twjsm

 

 

Z tymi rowerami oczywiście ŻARTOWAŁEM...

Przemyśl tylko, co ciężkiego możesz przesunąć na przód N-ki :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze ze w kufrze woże tylko rękawice i korbe do podpor i to wszystko ( butle gazową itakie tak podobne rzeczy mam w środku przyczepy ...

 

teraz własnie sie obawiam ze jak wsadze rowerki na dyszel to bedzie za duzo na haku :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek ! Widzę że z moją Niewiadka będzie mi wstyd na Zlocie przy Twojej eleganckiej wersji . Ale poddałeś mi świetny pomysł z kufrem . Jak juz napominałem firma z łodzi robi mi klime ! Najwiekszy element / skraplacz / ma wymiary 25x 60 x 80 i wazy 20 kg. Szef tej firmy mówi ze ten element będzie można chować na czas jazdy a potem montować na dyszlu . Przyłącza 2 fleksy 80 na szybkozłączke ! Pomyślałem ze moze wywindowałbym swój kufer też troche wyżej ?????? . Sam już nie wiem ! przez Twoje pomysły jestem teraz w rozterce ! Na Zlot butla 11 kg nie jest mi potrzebna ale na dłuższy wypad w kufrze trzymam taka butlę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.