Skocz do zawartości

Niewiadów Serka N126n


Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętaj że ci odpada oklejanie okien i tej białej dykty, a schowki to z odpadów powyklejasz.

30m to jest max jak policzysz 3x 6m2 = 18m2 + jeszcze te paski na przód i tył to góra 25m2. Tak policzyłem bo sufit o ile pamiętam ma 2m/3m =6m2 i tye samo (chociaż mniej) na dwie ściany to się równa 18m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

własnie sie zastanawiam co i czym upiekszyć własnie ta dyktę przy oknach ( pomysłów szukam w katalogach z przyczepami , ale poki co to kicha...

 

wokół okna nad kuchenką już pomysł mam , ale co z przodem i tyłem ..???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Najpierw wycinaj największe kawałki tzn. sufit itp. ,.

 

a na sufit miałeś cały jeden kawałek , czy z dwóch robiłes???

Sufit robiłem z jednego kawałka - ładnie wyszło . Jest tylko jedna fałdka ale to nad samą szafą i jej w ogóle nie widać. Duże ściany wyklejałem z kawałków ale tak żeby łączenie wychodziło tam gdzie stoją meble itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie sie zastanawiam nad wyrzuceniem duzej szafy ( jest ona decko do :bukiet: ) ani dosc szeroka żeby cos sensownie poukładac ( ubrania) ani żeby powiesić na wieszaku...

 

a półko-szuflady pod łózkiem ( myśle nad podwyższeniem łóżka o jakieś 30 cm i zamontowac szyflady na rolkach z blokada przed wsyunięciem sie podczas jazdy...

 

Problem sie robi po wyrzuceniu szary z waga na prawym kole( nie dociążone )...i nadkole króre musiało by byc obudowane sklejka..., ale pomysł wpadni zeby na nim zrobic mały sejfik przykręcony na wylot przez nadkole...co jednak sejfik troche waży i chc troszkeby zniwelowało wagowo róznice między lewą strona... no chyba ze ktos ma inne pomysł ...???? chodzi o to by nie zajmowało takiej przestrzeni jak obecnie szafa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa wbrew pozorom jest leciutka jak piórko i myśle że dla wyważenia przyczepki wystarczy coś w tym miejscu położyć, Ja zastanawiam sie nad dorobieniem paru półek w środku szafy bo z wieszaków chyba nie będe korzystał.

Zastanawiam się czy jak podniesiesz łużko o 30 cm to czy bądzie można usiąść przy stole (stołu chyba nie da sie podnieść z racji okna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Zastanawiam się czy jak podniesiesz łużko o 30 cm to czy bądzie można usiąść przy stole (stołu chyba nie da sie podnieść z racji okna).

 

zgadza sie , ale ja poki co doraznie chce jeszcze mieć łóżko( materace orginalne ,ale w pozniejszym czasie jeden duzy materac na całe łóżko , bez mozliwości złorzenia go w pozycje stolika i 2 -ch kanap...chce miec wygodne łóżko do spania siedzieć moge w przedsionku, lyb przed na leżaku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy remoncie szafy nie wyrzucałem ale dorobiłem kilka półek w środku. Wykładzinę na ściany i sufit kleiłem klejem TAPICER. Klei się ciężko tzn. po przyłożeniu w zasadzie nic nie można już poprawić bo od razu mocno trzyma - trzeba odrywać (chyba, że w niższych temperaturach bo jak kleiłem to było ponad 20C)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Wykładzinę na ściany i sufit kleiłem klejem TAPICER. Klei się ciężko tzn. po przyłożeniu w zasadzie nic nie można już poprawić bo od razu mocno trzyma - trzeba odrywać (chyba, że w niższych temperaturach bo jak kleiłem to było ponad 20C)

 

czy on sie tak nazywa , gdzie go szukać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wykładzine przyklejałme na klej winakol i sie bardzo dobrze trzyma, mimo ze na wykładzinie jest tzw gabka 1mm. Kleju zeszło mi sporo a zapach mial ok.

Co do ilości wykładziny to najtańsza po 5 zł, i wielkość 8x4m starczyło na N132.

 

POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Budaprenem też da się wytrzymać :bukiet: , nie jest tak tragicznie - wystarczy pootwierać okna i jest ok. Ja swoją przyczepkę wylkejałem w temp. ok 30* także parowanie było ogromne :) . Fakt jest taki że po wyschnięciu nic nie było czuć i jestem z tego kleju bardzo zadowolony. Nie odradzam innych ale jeżeli będą dużo droższe to polecam Budapren.

Pozdrawiam i B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Serek kolejny weekend minął. Pokazuj foty z roboty :-]:-]:hehe:, albo zwolnienie lekarskie :]. I bez wykręcania się :-]:?

 

L-4 mam ze skanować szefie...????

 

w piatek jade walczyc z enką... oojj bedzie młyn :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piatek jade walczyc z enką... oojj bedzie młyn :hehe:

To co w dzień kobiet u teściowej z życzeniami nie byłeś? Do enki tez nie wpadłeś szafkami potrzaskać? Serek zbiera Ci się na bana :-]. Za dużo na forum siedzisz :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piatek jade walczyc z enką... oojj bedzie młyn :]

To co w dzień kobiet u teściowej z życzeniami nie byłeś? Do enki tez nie wpadłeś szafkami potrzaskać? Serek zbiera Ci się na bana :]. Za dużo na forum siedzisz :]

 

moze adminie masz i racje ...Madzia twierdzi podobnie ( chyba mi wyłączy internet :niewiem::] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.