Skocz do zawartości

Chorwacja Zaton - lipiec 2015 - szukamy chętnych


Rekomendowane odpowiedzi

Świetne informacje oraz dokumentacja fotograficzna.

 

Dziękuję wszystkim za wskazówki co na " + ", a co na " - "   

  

Wyklikałem zapytanie w sprawie dostępności oraz ceny jaką zostaniemy obarczeni za pobyt, czekam na odpowiedź.

 

Ze względy na bardzo bogatą ofertę wycieczek fakultatywnych oraz możliwości zwiedzania bardzo ciekawych miejsc w promieniu niecałych 100 km od miejsca zacumowania na 99 % tam zrobimy sobie bazę wypadowo - wypoczynkową.

 

Ps bardzo ciekawa oferta biura turystycznego ( http://almissa-larus.hr/) niektóre wycieczki mają swój początek "pod recepcja cakmpingu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Lepiej i taniej wycieczkowac na własną rękę przecież macie swoje auto do dyspozycji to po co przepłacać? I trzymać się sztywno narzuconego planu. Poza wycieczkami autem fajną sprawą jest skorzystanie z tzw. Fish picnicu na któraś z pobliskich wysp, Hvar, Bol a nawet Korcule, 8-9 h w trakcie zwiedzanie, plażowanie i obiad na pokładzie zapijany winem i rakija :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domki w 2013 sięgały od miejsca Twojego postoju bardzo daleko - prawie do samego końca campingu.

 

w 1 linii było kilkanaście parceli, z czego połowa zajęta na stałe przez przyczepy np z Rosji :) - takie maleństwa po 10m.

 

w ramach wycieczki przepłynąłbym się minimum raz na Hvar - z samochodem zobaczyć wyspę, głównie miasto Jelsa i Hvar, ewentualnie południową stronę wyspy.

 

Na Hvarze można kupić super oliwę, wino w całkiem normalnych cenach a jakość pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Hvarze byliśmy bez auta tylko w Sucuraju i na plaży tzw. Piaszczystej lagunie przy kemp.Mlaska (północna strona wyspy) Z autem można się przeprawić z pobliskiego Drvenika promem, rejs ok.20 min. ale wtedy całą wyspę trzeba pokonać aby dostać sie do Jelsy czy na południowa stronę a drogi łagodne nie są ;) Cały dzień trzeba poświęcić i za dużo się nie zobaczy, choć na Jelse i plażowanie wystarczy.

Od północnej strony wyspy tez jest piękna zatoka ale dojazd lekko extrim mimo to na dole jest też kemping, nie wiem jednak czy nie jednorazowego wjazdu :D ciezko widzę wyjazd potem z budą na ogonie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Prawdopodobnie będziemy na Zatonie w terminie 5-12.07.2015 . Przyjedziemy, zobaczymy, jak nie będzie miejsc to w okolicy jest Simuni na którym w razie awarii można przycupnąć. Na kolejny tydzień czyli 13-18.07.2015 jedziemy na Solarisa.

 

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będziemy na Zatonie w terminie 5-12.07.2015 . Przyjedziemy, zobaczymy, jak nie będzie miejsc to w okolicy jest Simuni na którym w razie awarii można przycupnąć. Na kolejny tydzień czyli 13-18.07.2015 jedziemy na Solarisa.

 

Do zobaczenia

dla mnie i naszych znajomych (3 rodziny) Simuni było zdecydowanie nie do zaakceptowania - za głośno, za tłoczno, za małe parcele, dość stromo i ciasno.

 

Zaton jak i Strasko jak najbardziej w porządku, Solaris również, lecz niestety w czerwcu 2014 nie było ani jednej wolnej parceli - m.in. dla tego ze był tam zlot PZM ale i kilka innych i camping po prostu był zapchany do ostatniej parceli.

 

Na Zatonie i Straśko nie powinno nigdy zabraknąć miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam pytanie do cennika między innymi kempingu Dole , pojawia sie w nim oprócz ceny parceli również cena za samochód i przyczepę. Czy te ceny należy sumować, czy po prostu jak za parcele płacimy to już nie płacimy za przyczepę i samochód? , to kiedy płacimy za samochód i przyczepę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do cennika między innymi kempingu Dole , pojawia sie w nim oprócz ceny parceli również cena za samochód i przyczepę. Czy te ceny należy sumować, czy po prostu jak za parcele płacimy to już nie płacimy za przyczepę i samochód? , to kiedy płacimy za samochód i przyczepę ?

Nie wiem czemu pytasz o to w wątku dot. kemp. Zaton :D ale ...

Tu masz wszystko, zasady płatności takie same jak na Galeb.

Bywają kempingi, na których płacisz auto+buda+ludzie+prąd+taxa ... na tych na których jest podana cena za parcelę dopłacasz tylko za ludzi i taxe.

 

Tu opisywałam kilka kemp. z tamtego terenu min. Dole. Od tamtej pory na pewno trochę się zmieniło ... przede wszystkim ceny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.