Skocz do zawartości

"Luźne gatki" zlotowe


kit

Rekomendowane odpowiedzi

niechciałbym zostać z połową towaru, 

 

Czyli tak, jak kiedyś Janusz. Teraz Janusz nie chodzi, nie szuka zamawiających i się nie prosi. Każdy kto zapłacił - szuka Janusza.

"Róbcie jak uważacie" - hmmm :hmm: może faktycznie lepiej zabrzmiałoby "nie ja tu decyduję"

Sorki :ok:

 

A pasowanie ? Myślę, że powinno być. Przynajmniej dla tych, którzy są pierwszy raz i dla wszystkich chętnych.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sam już niewiem :hmm: Przy odznakach chyba było mniej szt i troche większe sumy ...

 

 

 

Rysiu co do pasowania;

Jesli dobrze pamietam to podczas dyskusji o zlotach ustalono że zloty i pasowania mają zostać w obecnej form dla wszystkich chetnych Wiec jesli sa chetni to i tym razem tak byc powinno :ok:  ognisko i miejsce będzie, specyfiki sie skołuje i będziemy chrzcić :bzik:

 

 

Moje osobiste zdanie jest totalnie nieistotne w kwestiach zlotów, pasowań itp tradycji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich przyszłych zlotowiczów, ja oczywiście podejmę się zrobienia odznak, tylko mam jedną prośbę.

Dobrze by było aby projekt odznaki dotarł do mnie w miarę szybko, bo czasem się zdarza, że na samo wykonanie

odznak zostaje niewiele czasu. Prosiłbym także o wcześniejsze deklarowanie chęci posiadania odznaki, zdarzały

się zgłoszenia na dwa dni przed zlotem. Uprzedzając pytania, cena odznaki pozostaje niezmienna, czyli 10 zł.

Pozdrawoiam wszystkich i do zobaczenia na zlocie :yay:  :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w kwestii formalnej :gitara:  U mnie jest namiot karawaning.pl ;)  Zmieniłem wozidło i bardzo nie mam możliwości go wozić. jak ktoś jest chętny przejąć schedę, to zapraszam na PW. (Podam adres gdzie go odebrać) Chętnie oddam. Ja go dostałem od Rysiaczka i kolej na nową osobę :P    Bo pasowanie nie może być pod chmurką  :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do odznak to od kilku Zlotów praktykowane było wpłacanie na Janusza konto i kto zrobił przelew szukał Janusza i miał odznakę. To najlepsza w/g mnie i sprawdzona forma, bo Janusz nie zostaje na lodzie z odznakami i nie jest w plecy z kasą. Janusz w temacie lista na odznakę poda nr konta i po sprawie. Koniecznie tylko ustalić ostateczny i nieprzekraczalny termin wpłat, bo Janusz jeszcze w dzień wyjazdu będzie siedział przy odznakach. Co do smyczy to myślę Tomku, że jeżeli uważasz iż możesz wyłożyć pieniądze to niech tak będzie, ale znając realia nie wszyscy zamawiający ją kupią, więc proponuję ustalić cenę na 5 zł i jeżeli będzie nadwyżka to wpłacić ją na utrzymanie serwera. A smycz niech będzie uniwersalna "Karawaning.pl"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa odznak jest w toku i jak będzie wszystko dograne pojawi sie odpowiedni temat, zasady zostaną takie jak były czyli przedpłaty

 

W kwesti naklejek prace równiez trwają i jak juz będzie finalny projekt to pojawi się w nowym temacie

 

Co do smyczy to faktycznie lepiej zrobić uniwersalne "karawaning.pl" niz okazjonalne zlotowe :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha zapomniałem o jeszcze jednej kwestii  :bzik:

 

Jeśli byliby chętni na przeglądy gazowe itp to mogłaby nas odwiedzić znana już z poprzednich zlotów firma Alpo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, może utwórz temat w sprawie przeglądu gazowego? Mnie możesz wpisać na listę chętnych z numerem 1.

Pan Darek oprócz przeglądów i regulacji naprawia i modernizuje urządzenia gazowe.

W razie szczególnych lub nietypowych potrzeb, wymagań lub zapytań PW: http://forum.karawaning.pl/user/13839-alpo/

Edytowane przez DOMINO7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem komu ale wypada zwrócić uwagę na "gatki" w tytule tematu. Tak napisane sugeruje gacie, lub spodnie, a jeżeli chodzi o rozmowy to winno być "dadki" od gadania.  Poprawcie to proszę. Chyba, że autorowi chodziło o luźne spodenki bo muszą być pełne pomysłów, jeżeli tak to zwracam honor.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz dotyczy luźnej gadki ale piszemy luźne gaTki (takie gadki bardziej luźne :lol: )

https://www.google.pl/search?q=lu%C5%BAne+gatki&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=7KLgVK_mLYnAObvegbAJ#q=lu%C5%BAne+gatki&start=10

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.