Skocz do zawartości

XVII zlot karawaning.pl GOŁUCHÓW


kit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wychodze z pracy o 14tej i lece do domu po rodzinke...szybko do rodzicow...pakuje krzesla i stolik....jakas flaszke na wieczor, zatankuje i jazda....wieczorem bedzie....moze kapke wczesniej niz 22 wiec Piotrus nie oplaca Ci sie klasc spac ;) bo jeszcze mnie ustawic musisz :D :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodze z pracy o 14tej i lece do domu po rodzinke...szybko do rodzicow...pakuje krzesla i stolik....jakas flaszke na wieczor, zatankuje i jazda....wieczorem bedzie....moze kapke wczesniej niz 22 wiec Piotrus nie oplaca Ci sie klasc spac ;) bo jeszcze mnie ustawic musisz :D :D

my też poprosimy o pomoc w ustawieniu czepki  :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ruszamy zaraz po robocie tj kolo 3-4 rano także 4 godz i będziemy na miejscu :) przyda się pomoc przy ustawianiu cepki będzie to moje pierwsze spotkanie naradzie zaliczylem prywatny wypad na miejscu nad jeziorko w Przeczycach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa zapomnialbym....Piotrek....przedsionek tez mi ustawisz za piwko? :D :D :D

Za piwko to nie mam mowy !!!! ale już za 2 to możemy rozmawiać .

 

my też poprosimy o pomoc w ustawieniu czepki  :ee:

Pomyślimy , pomyślimy a jakie z tego profity będą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.