Skocz do zawartości

XVII zlot karawaning.pl GOŁUCHÓW


kit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mam małe pytanko o naklejki zlotowe bo chciałem na drzwiach nakleić ( kredy zabrakło :look:  )  będą, są zapisy ?

jeśli są proszę o linka. :blagac:

Ryba78 , ten temat zostanie dopiero założony jak KiT'ek dogra sprawy z projektem i ich drukiem . Zapewne będzie stworzona lista chętnych w odpowiednim temacie XVII zlotu .

Do tej pory są tylko te tematy , niedługo będzie ich więcej , więc szukaj tu - http://forum.karawaning.pl/forum/102-xvii-zlot/

:ok:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

struś , stawaj obok mnie . Mam wszystko na różne prądy i długie atestowane kable . Niestety telewizora nie mam na gaz ! Ale czy bedziemy to mieli czas oglądać ?

do tego czasu według moich planów również będę miał miał już zamontowane 120W na dachu i 52Ah w schowku, więc powinno być :ok:.

Jeżeli będę mógł przyjechać to będę 30 kwietnia, tak przed obiadkiem ;).Nie mniej w kwestiach organizacyjnych wolę dopytać, bo:

- jeżeli jest podział to chyba nie będziemy się pchali tam gdzie są potrzebujący "230V"

- zadam pytanie, a tym może i pomogę innym ;). W końcu temat organizacyjny. Może kit`ek wstydzi się o tym napisać :ee:  a tak tylko odpowie na zadane pytanie i nie będzie się rumienił :]  :]  :yay:  :piwko: 

- widziałem już wątek w którym ktoś chce zabrać agregat do ogrzewania o wieliej mocy. Chyba wolę stanąc z dala od takiej cepki w razie "w".

 

 

A co do parkowania obok, jak najbardziej. TV nie potrzebny, ja w ogóle go nie wożę bo czasu nie ma na niego.  :biwak:  :gitara:  :bevil:  :pub:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego czasu według moich planów również będę miał miał już zamontowane 120W na dachu i 52Ah w schowku, więc powinno być :ok:.

Jeżeli będę mógł przyjechać to będę 30 kwietnia, tak przed obiadkiem ;).Nie mniej w kwestiach organizacyjnych wolę dopytać, bo:

- jeżeli jest podział to chyba nie będziemy się pchali tam gdzie są potrzebujący "230V"

- zadam pytanie, a tym może i pomogę innym ;). W końcu temat organizacyjny. Może kit`ek wstydzi się o tym napisać :ee:  a tak tylko odpowie na zadane pytanie i nie będzie się rumienił :]  :]  :yay:  :piwko:

- widziałem już wątek w którym ktoś chce zabrać agregat do ogrzewania o wieliej mocy. Chyba wolę stanąc z dala od takiej cepki w razie "w".

 

 

A co do parkowania obok, jak najbardziej. TV nie potrzebny, ja w ogóle go nie wożę bo czasu nie ma na niego.  :biwak:  :gitara:  :bevil:  :pub:  

 

nie zapisuje się bo nie wiem czy dotrę ale myslę że lepiej będzie się wymieszać z tymi co potrzebują 230 :)

w TV popatrzysz u sąsiada  :)

a czy bez prądu czy z prądem to leczyć się trzeba tym czym się strułeś, nie Piotruś :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gąszczu postów ważne pytania giną ale postaram się odpowiedzieć, jak coś pomine to proszę powtórzyć pytanie 

 

Naklejki, odznaki, pieczatka, wszystko będzie  :ok:  naprawde intensywne prace trwają i jak będzie wszystko gotowe to pojawia sie odpowiednie tematy ... prosze o troszke cierpliwości  :blagac:

 

Co do podziału prądowego kempingu, to 2/3 kempingu jest w zasięgu przyłączy Tylko na terenie na prawo od wjazdu nie ma przyłączy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od siebie chciałbym jeszcze dodać, że w okolicy jest sporo atrakcji, m.in. sam Kalisz (najstarsze miasto w Polsce, ośrodek archeologiczny Zawodzie), Lewków (Pałac Lipskich), Antonin (Pałac Radziwiłłów), najstarszy cmentarz w Polsce (Ostrów Wielkopolski), jeden z najstarszych i najpiękniejszych Dworców PKP (Nowe Skalmierzyce), ale chyba mnie najbardziej w tym rejonie zapadły w pamięć Żubry w Gołuchowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mowa o Lewkowie to w miejscowości Michałków (pod Lewkowem) jest lotnisko szybowcowe http://www.aeroklub.osw.pl/na którym można wykupić skoki z kimś, przelcieć sie tak zwanym kukurydznikiem w wekendy a dla niektórych poogladać skoki profesjonalistów z ziemi (super widok zwłaszcza w piękne dni)

Edytowane przez czarkowa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Janusz, poruszam się na rowerze, ale tak kedwo, ledwo. Dla mnie w temacie rowerów w Gołuchowie ekspertem jest Kitek. Ma te trasy objeżdżone :)

Kajman też może coś o tym wiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.