Skocz do zawartości

sezon 2008 rozpoczęty...


CamperDiem

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich karawaningowców-praktyków :lol:

 

wreszcie udało nam się rozpocząć nowy sezon. tradycyjnie nad naszym ukochanym jeziorem.

trochę wilgotno, bez deszczu.

temperatura w dzień do 8 stopni, noc około zera, a w przyczepie około 23- dziękujemy Ci Trumo :-]

 

bobry też rozpoczęły sezon, bo nowe drzewa ścięte. kormorany też nie odleciały do ciepłych krajów :-] i tylko żadnej żaglówki nie zauważyliśmy :bukiet:

 

poniżej dwie szybkie fotki (sprzed godziny 7, świta...)

 

foto 1

foto 2

 

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepciak, to nie była decyzja w ostatniej chwili, wiesz, że musimy planować takie wyjazdy ze względu na dzieci. Wyjeżdżając chcieliśmy też sprawdzić czy przyczepa jeszcze dycha, licząc się z koniecznością powrotu przed nocą... I trochę nie pomyślałem, przyznaję :bukiet:

 

Słońce się pokazało- jest bosko! Mamy warunki niezimowe tej zimy- korzystajmy z tego :lol:

 

Przyczepę muszę odstawić, póki co tylko krótkie wyjazdy na weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym togodniu proponowałem wyjazd, ale spotkał się on z takim entuzjazmem, że... czekam do wiosny :bukiet:

 

Affa, nie miałeś problemu z namówieniem rodzinki? Może jakiś "sposób" podpowiesz? :-]

 

Fajnie Wam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary11: mojego sposobu nie skopiujesz- trzeba być mną i mieć taką żonę jak ja :lol:

a poważnie: tak bardzo lubimy karawaning, że nas ciągnie do przyczepy.

dzieci od września (od ostatniego wyjazdu) zamęczały nas pytaniami o wyjazd. przyczepa nie zastępuje nam domu oczywiście, ale jest ważną częścią naszego życia :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek: szkoda czasu na gadanie, jeśli można go spędzać na beztroskim wypoczynku :lol:

 

szary: może o to chodzi? zamiast się zastanawiać podejmujemy decyzję o wyjeździe. no i jeszcze jedno: do wyjazdu nie potrzeba nam towarzystwa, świetnie się czujemy w swoim i w sumie najlepsze wyjazdy to te kiedy nie napotykamy żywego ducha :-]

 

ps. już popijamy drinka w domku, opowiadamy teściowej co się od jesieni nad jeziorem zmieniło, co się nam na wyjeździe przydarzyło...

 

ps2. odwiedziło nas dzisiaj stado sikorek, były tak wesołe i tak rozśpiewane, że u ludzi tego niestety nie uświadczysz :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już pisałam "gdzieś" , że "zazdraszczam" :lol:

 

Dzisiejszy tekst Zuzi jak odwoziliśmy starszego do akadmika

"dlaczego nie wzięliście kampera, teraz muszę się męczyć bo nie mam tu łóżka. :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary11: mojego sposobu nie skopiujesz- trzeba być mną i mieć taką żonę jak ja

 

 

Będę musiał jeszcze sporo uczyć moją połóweczkę ;-)

 

no i jeszcze jedno: do wyjazdu nie potrzeba nam towarzystwa, świetnie się czujemy w swoim

 

 

Również wyjeżdżamy często sami... szczególnie nad zalew Siemianówka. Ja sobie podławiam rybki, Ania coś tam podczyta, coś upichci, gdzieś pospacerujemy i takie tam... wieczorkiem grilik i jakieś drinki i jest super :bukiet:

jedynie jak gorsza pogoda to mam problem z wyciągnięciem dziewczyny... jeszcze za słabo zaraziłem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę.

A co do inauguracji sezonu, to Affa zazdroszczę tych sikorek też.

Kiedyś w moim ukochanym Czaplinku uratowałem takiego małego ptaszka jak wypadł z gniazda.

To mu zrobiliśmy gniazdo w pudełku i postawiliśmy na dachu przyczepy.

I jego ptasia mama przylatywała i go karmiła.

I sobie urósł i pewnego dnia poleciał.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.